Koncern Fiat - novinky, aktuality

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod rammstein 26. 6. 2017 14:09

tomanr píše:Pobavilo, mas srdiecko.

Díky, srdce vždy na správném místě.
T.E.CH píše:Pobavils... :D

Jiný účel to ani nemělo :-D .
rammstein
Nováček

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 6. 2017 14:24

Nicméně je to dobrá úvaha :D U amíků chápu, že je to zamrzí a jdou si stěžovat; já si řeknu prostě ital a buď
a) to neřeším a opraví se to samo
b) nebo do toho jebnu a opraví se to taky
c) nebo se zeptám servisu a tam mi odpoví, že to je normální
d) nebo se zeptám servisu, dám to k opravě a tam mi odpoví, že se to neprojevilo
e) nebo se zeptám servisu, dám to k opravě, opraví to, ale v reálu to neopraví
f) nebo se zeptám servisu, dám to k opravě a je to opraveno

Většinou skončím u bodu b) :D Na řešení v servisu takových těch malých otravností už nejsem optimista.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 26. 6. 2017 14:27

Amici su zvyknuti stazovat si na vsetko. Tam je customer service trocha na inej urovni.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2017 14:42

Sou divní...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 26. 6. 2017 14:43

Materialisti.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 26. 6. 2017 16:15

Jak psal wolff, ten U'connect hapruje všude, na fórech jsou o tom docela rozsáhlé debaty. Hlavně nefungují aktualizace navigace - buď nejsou nebo to skončí chybou a nefunkčním systémem.
Další problémy jsou prý s jablíčkovými telefony.
Já mám Win na lumii a systém bez navi a musím zaklepat, vše funguje bezvadně a bez zaváhání.
Jo, abych nekecal, občas vypadle při přehrávání spojení s USB, ale to může být i flashkou.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 26. 6. 2017 16:44

tombas píše:Jak psal wolff, ten U'connect hapruje všude, na fórech jsou o tom docela rozsáhlé debaty. Hlavně nefungují aktualizace navigace - buď nejsou nebo to skončí chybou a nefunkčním systémem.
Další problémy jsou prý s jablíčkovými telefony.
Já mám Win na lumii a systém bez navi a musím zaklepat, vše funguje bezvadně a bez zaváhání.
Jo, abych nekecal, občas vypadle při přehrávání spojení s USB, ale to může být i flashkou.


Tak to je v pohodě. Já se polekal, že je nějaký problém s autem. :-D

-- 26. 6. 2017 17:49 --

tomanr píše:1. Od konca
IMG_5247.JPG


Být ve spolehlivosti nablízku Audi, Mitsubishi, Land Roveru, Jaguáru, Mazdy a Volva, to je fakt tragédie.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 6. 2017 20:08

Tak abych to trochu odlehčil...
Dneska sem se pokoušel vyřídit jeden hovor z Hondy... a Musel sem na 3x. Bohužel sem se motal kolem opuštěné, kde je k dispozici dost volných wifi sítí a to je pak ámen. telefon je sice připojený (super), ale jaksi jak hledá WIFI sítě, tak má ještě dost kapacity aby přenesl nějaká slova do auta, ale z auta už zvládá jen každé 6. slovo... Musím říct, že na ten 3. pokus už sem vyřídil co sem potřeboval...

Ale je to legrace...

:mrgreen:

A jak sem psal... Microsoft v Bravu fungoval, Android v tom nejlepším cos e do Hondy nabízelo...NE.
Tak si o té statistice myslím svoje. A ten stejný systém mají Hondy i v USA a to vč. CRV...

A na Goesovu otázku... VŽDYCKY MUSˇI BÝT NĚKDO POSLEDNÍ, tak ten černý Petr zbyl na Fiat. Tak si to užij..
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 26. 6. 2017 22:41

Musím potvrdit, že telefonování ve fiatu funguje špičkově. Jasný a čistý přenos bez rušení a výpadků, jen kdyby uměl ten systém česky, mohl by číst i SMS v češtině.
Hlasové ovládání není příliš kompatibilní s mou angličtinou, ale to není chyba systému, že? :D
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 14. 7. 2017 08:11

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 26. 7. 2017 10:47

Neuwagen-bis-20-000-Euro-1200x800-af8569c4196ddb69.jpg


Fiat Punto; Preis: ca. 10.000 Euro; Marktstart: 2018. Neben dem Panda und den 500er-Varianten spielt der Punto hierzulande nur noch eine kleine Nebenrolle. Das soll sich 2018 wieder ändern, denn dann geht Generation vier an den Start. Die wird nicht mehr auf der gemeinsam mit Opel/GM entwickelten Plattform stehen, sondern voraussichtlich auf der des Fiat 500X. Optisch wird sich der künftig nur als Viertürer erhältliche Punto dem kompakten Tipo annähern, Kühlergrill und Scheinwerfer zeigen das Fiat-Familiengesicht jenseits des 500er-Kindchenschemas.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 7. 2017 10:59

Koukám že strategie FIATU alá Tipo bude pokračovat.To by mohlo mít i díky k cenám úspěch....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 26. 7. 2017 11:37

To ale nevypadá jako ARGO :hm, spíše jako kříženec Tipa s Puntem a Bravou dohromady.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 7. 2017 13:21

To zase tak neřeším, jde ale o to že to bude za dobré peníze.V zásadě lze říci že Fiat jde u těchto aut cestou Dacie, ač z druhé strany,(brzo se střetnou) myslím že tohle fungovat bude.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 26. 7. 2017 13:54

Uvidíme, ale doufám, že to bude hodnotnější než Dacie.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků