Lamborghini Gallardo

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 11. 2017 23:41

Jak je na tom Lambo se spolehlivostí? Někdo nějakej postřeh? :) Servisně asi darda, co? Kua, zase mě napadaj jaloviny :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 11. 2017 00:39

Oproti GTA to není takovej masakr a má to charisma.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 19. 11. 2017 12:23

Si tak řikám, že než koupit nový GTR, tak bych možná zkusil jetý Lambo :D MI je někde jinde, jako víkendovka by to bylo i lepší. Výkon tam je, 4x4 přítomno, technika Audi, tak by to možná nemuselo bejt až tak špatný :hm
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 11. 2017 12:24

se toho gtr nedoziju
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 19. 11. 2017 12:28

Ne, že by mě GTR přestalo bavit, ale tak začínám pokukovat a Lambo je docela dream car (spolu s Aston Martinem). Na nový 100 % prachy nikdy nebudou a sem tam jsou kousky 08, 09 s 20 - 25 tisícema km kolem 2,5 s dph. Proč se člověk dře? Aby si mohl plnit sny :)

-- 19. 11. 2017 12:36 --

Otázkou však zůstává servis a provozní náklady. Pojistka bude asi ranec docela, pneu +- stejně jako na AMG, brzdy nevim (ale tam je asi keramika, co? Pokud s tim nejezdilo prase, při 30 tisících km by jim snad nemělo nic bejt). Stejně bych s tim víc, jak 3 tisíce za rok asi nedal... :hm
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 19. 11. 2017 12:38

Mě by asi odrazoval ten vnitřek audi, co cali nebo 430?
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod siol.a 19. 11. 2017 12:39

Dokonce je tam i par kusu s klackem.
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 19. 11. 2017 12:43

Petrs77 píše:Mě by asi odrazoval ten vnitřek audi, co cali nebo 430?

No, Ferrari mě nějak extra nebere a navíc jsem slyšel, že se spolehlivostí na tom nijak zářně nejsou. Ale tak známe to, povídal Franta v hospodě, jedna babka povídala...
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 19. 11. 2017 12:47

Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 19. 11. 2017 12:48

No takové auto se ti musí líbit, a vzhledem k malému počtu kusů a asi i diametrálně rozdilnemu použití to bude často o náhodě, zahucet pěkný ranec můžeš u čehokoliv. Asi kdybych neměl zkušenost s audi, tak by mi ten vnitřek nevadil, exterier super, a technika audi na škodu nebude.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod tombas 19. 11. 2017 12:49

Já už bych asi místo lamba šel rovnou do Audi R8, aspoň by mě neštvalo, že tam jsou knoflíky z Audi. :D
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 19. 11. 2017 14:52

R8 je fajn, na tu taky koukám. Ale Lambo, je Lambo :)

Mít prachy, vzal bych hned nový AMG GTR v zelený :love:
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2017 15:06

no ten clanek je dobra kravina... pak eFek v okoli je, nektere az v moc blizkem, Lambo jen mirne vzdalene...

Spolehlivost je u obou stejna, proste ta auta jsou na vrcholu toho, co lze z techniky dostat a dostava to zabrat. Ferrari je vetsi "nahore huj dole fuj" proste Ital. Co neni videt, je jak u Dacie, Lambo je na tom zasadne jinak, ale na to se nejezdi. Samotna spolehlivost je u obou v podstate stejna, zadny zasadni rozdil. U eFka lze postupne dokupovat zaruku a servis zdarma az na 8 let u Lamba ted presne nevim, maji taky nejaky takovy program, ale to je treba se zeptat jinde.

Pojisteni.. u Lamba za 2,5 bez dane bude odhadem tak 70-80 rocne havarijni, okolo 150k stoji na nove eFko, takze pocitam, ze u Lamba to bude podobe.

Tahle auta neztraci na hodnote tim, ze starnou, ale tim, ze se s nimi jezdi. V podstate neni rozdil v cene uata co ma 3-4-5 let, rozdil je v najetych kilometrech, ty jsou alfou a omegou vseho. Tudiz dvourocni s hafo km muze byt levnejsi jak ctyrlete s minimem na tachu.

Samotny servis neni zase takova astronomicka suma, hodinovka lehce na 2k za hodinu a spotrebak neni zase hrua, bezna serviska je treba okolo 20-30tis, samo pokud se neco posere, jde to proste nahoru.

Ja bych si asi spise zvolil Californii, bo je to kabrio s pevnou strechou, v nouzi vezme 4 lidi a ten zvuk osmivalce je proste burtalni (nebavim se ted 6V verzi), Lambo uz tak nejak zestarlo, za mne.

Osobne bych takove auta za 2,5 nekupoval, proste to uz ma duvod, ze to tak stoji a neco az sebou a cerny petr, ktereho si nekdo vytahne nabira vetsi a vetsi pravdepodobnosti.
anonymni

Odeslat příspěvekod tombas 19. 11. 2017 21:37

Tady je, krom Lamba, řada možností, třeba krásná Corvette, která by mohla mít trochu nižší náklady na provoz a všechno to ostatní.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/chev ... oFrom=list
Obrázek
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků