Fiat Aegea (alias Tipo)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 9. 2018 19:39

maincoonsback píše:
Pajjoun píše:Že by se mi při navigaci zaseknul telefon jsem nezažil hodně dlouho... A to mi za poslední rok odnavigoval desítky tisíc kiláků.

A u navigací s datama a nebo bez je to jednoduchý. S datama funguje líp. Bez úplně stejně jako v autě (když nemá data, když má auto data, tak má info z Googlu)

Samo ať si každej používá co chce. Jen neni nutný sem psát nepravdy o něčem, co neumíš používat.


On ne každý jezdí jen po ČR...
Ale budiž...


Sygic sem používal asi 4 roky, dokonce oficiálně koupený.... Google mapy taky /i s offline/, plus asi 3 aplikace používající open street mapy...

To je asi vše k tvé poznámce a erudici...

A ano prostě mi víc vyhovuje neustále aktualizující se a přes rádio připojený s doplňkovými daty zabudovaný Garmin.

V obou autech ho mám a od té doby mne na telefon v autě při navigování nenapadlo hrabnout.


Pravdou je snad jen to, že současné telefony jsou výkonnější než byly před pár lety, ale že by se NIKDY nesekly se taky úplně říct nedá .. Ale pro člověka co mu nedělá problém se v tom rýpat tohle asi není argument.

Asi 8 států Evropy jsem projel s online mapama za ten rok. Nechápu tvojí poznámku, že bych měl jezdit jen v ČR. Pravidla ohledně roamingu se navíc změnily...
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 19. 9. 2018 20:05

změnila
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 9. 2018 21:19

Nebuď Mello.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 19. 9. 2018 21:30

Taky tu poznámku ohledně ČR moc nechápu - s offline navigací v pohodě křižuju třeba US. Plus si nepamatuju, že by se mi kdy telefon při navigování zasekl.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 9. 2018 09:28

ja s online navigaci jsem schopen zabloudit i u pelhrimova, ale zasek nebyl to je pravda...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 9. 2018 09:37

s offline navigací jezdím už pár let a zatím cajk, tak nevím :nenapadne
a zásekyna mobilu taky nepamatuji (S5 a teď druhým rokem S7)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 18. 10. 2018 09:13

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 21. 10. 2018 07:26

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 22. 10. 2018 07:34

Tipo dává smysl v cenách od 300 snad někam lehce nad 400 tisíc.... to z toho testu (automat, diesel, 18" kola) konfiguroval nějaký idiot.... to je jasné že za ty prachy je to úplně o ničem.... To je pak jak nějaká přeplácaná Fábie za 500 a podobně....

přitom když se člověk podívá do ceníku tak za 400 už si tam vybereš naprosto dostačující káru.....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2018 07:57

Fabka za 500 je cajk
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 10. 2018 08:09

Pro tebe ano
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 10. 2018 09:01

Já si to přečetl.

Měl sem k tomu napsaný i komentář.

Pak sem ho smazal, protože bez stylu komentáře alias Miloš Zeman bych to nedal. a nemám potřebu se rozčilovat...

Všechno to byly zase takové klasické novinářské žblechty jednoho nýmanda.

Co mi ale vadilo opravdu nejvíc, že se to individuum vozilo po ceně 615 tis., což je opravdu hodně, ale jaksi nehodnotilo to auto v kontextu ceny za kterou se prodává a sice nějakých 520 t. Protože, pak by chtě nechtě i u SDesignu muselo vyjít, že to není vůbec zlá nabídka...

Co sem viděl články, taky sem nikde u testů škodovek plných výbavy neviděl hodnocení poplatné nesmyslné ceně... Samozřejmě, kdo si bude konfigurovat novinářské auto.. Jako každý tu možnost má, ale S design je pěkně vybavený i bez extras, v kontextu třídy. Protože třeba 615 tis. stojí úplně ten nejlevnější TREND PLUS FOCUS Kombi... A to je úplný základ.

Tedy to auto je prostě i ve výbavě Sdesign pořád levné...!!!!!! Bohužel ceny aut šly nahoru... Jestli je o 100 tis. nižší cena proti Focusu (proti škodovce to bude víc pro někoho sexy a pro jiného ne, je věc druhá)

Tím ale netvrdím, že je technicky Tipo srovnatelné s Novým Focusem, ale udělá stejnou službu a to je základ. Prostě i když se při výběru Tipa někdo rozvášní nad ceníkem, pořád má jistotu,že zaplatí míň, nebo max. stejně, než když přijde ke Škodovce, Fordu a veme nabízenou holotu. A o tom to je a takový měl být závěr toho cancu...

-- 22. 10. 2018 10:05 --

Jinak reálně je to jak psal Murphy.

U Tipa dávají smysl verze s naftou, či benzinem v lepší výbavě, které se prodávají mírně nad 400. Člověk dostane slušně vybavené, celkem velké auto. V době, kdy je problém se vlézt s autem v nižší střední třídě do půl milionu je to zajímavé. A téměř každý to tady při výběru auta zažil... Něco si našel, tomu odpovídala cena, pak zjistil, že chce to a tamto a najednou byl cenově úplně někde jinde.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod jurajec 22. 10. 2018 09:12

goes píše:Fabka za 500 je cajk


Dodatečná výbava v téhle kategorii je z pohledu výrobce to nejlevnější a z pohledu zákazníka nejvíce naceněno, ale blbců se najde dost...
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 10. 2018 09:25

blbcu co si priplati vybavu? treba lepsi svetla a tempomat? :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 22. 10. 2018 09:28

se týká hlavně té plné vybavy, fundamentálně to auto je za 300k a mít ho za 500k to musí být už fanouškovství.
jurajec
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků