Mitsubishi Outlander

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lubos1 16. 7. 2007 11:55

Ma uz niekto realne skusenosti s novym Outlanderom? Dynamika, spotreba, hlucnost VW diesla atd...
Lubos1
Nováček

Odeslat příspěvekod miro6 30. 12. 2007 10:25

Byl jsem se projet s Outlanderem s motorem 2.0DiD od VW, motor byl čipovaný od Mitsubishi. Výkonově mě vůbec neuspokojil (výkon srovnávám s mou M6 100KW), myslím že na tento vůz je slabý, jinak stejné jako v Octavii-v otáčkách i uvnitř hlučný, od spodu se mu moc nechce. Jinak celkově se mi auto moc líbí, nerad opouštím značku Mazda, ale jdu do něj. Objednal jsem Outlandera v nejvyšší výbavě s motorem 2,2DiD včetně Navi. Tyto auta tady vůbec nejsou, čekal bych až do jara. Veze mi ho tedy český prodejce od importéra z Německa. Příští týden ho jdu převzít, vyzkouším a podám informace.
miro6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dallys 30. 12. 2007 11:27

Zepredu hezke, ale zezadu :( Celkove nevyvazene s uzasnym chrochtajicim motorem a zrychlenim na urovni 105. Paradni koupe za mega pozor2
dallys
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 30. 12. 2007 11:36

dallys píše:Zepredu hezke, ale zezadu :( Celkove nevyvazene s uzasnym chrochtajicim motorem a zrychlenim na urovni 105. Paradni koupe za mega pozor2


Dovozce k tomu 2.0 TDI PD 103 KW prodává sadu na zvýšení výkonu.Viz leták http://www.mitsubishi-motors.cz/pdf/rallitronic.pdf
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cyklon 30. 12. 2007 14:16

Taky jsem uvazoval,ze ho koupim,ale po precteni spolehlivosti 2.0TDI na octaviaclubu asi radeji pujdu do RAVky,ikdyz je o dost mensi...Doporucuji si to o tech problemech s 2.0TDI precist,fakt to stoji za to.. Uz mam proste obavy outlandra s tim 2litrem koupit a ten novy motor 2,2 uz je za trosku vetsi maney...
cyklon
Nováček

Odeslat příspěvekod miro6 30. 12. 2007 21:10

vzhled je věcí názoru. Motor je opravdu bída. Do Octávie možná, le sem ne.
miro6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rexi 2. 1. 2008 21:13

u mě nakonec zvítězila cx-7, naprosté nadšení!!!
rexi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miro6 4. 1. 2008 00:29

Tak jsem ho dnes přivezl. Outl 2,2 DiD černý Instyle s Navi. První dojmy-super.
miro6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 4. 1. 2008 08:09

miro6 píše:Byl jsem se projet s Outlanderem s motorem 2.0DiD od VW, motor byl čipovaný od Mitsubishi. Výkonově mě vůbec neuspokojil (výkon srovnávám s mou M6 100KW), myslím že na tento vůz je slabý, jinak stejné jako v Octavii-v otáčkách i uvnitř hlučný, od spodu se mu moc nechce. Jinak celkově se mi auto moc líbí, nerad opouštím značku Mazda, ale jdu do něj. Objednal jsem Outlandera v nejvyšší výbavě s motorem 2,2DiD včetně Navi. Tyto auta tady vůbec nejsou, čekal bych až do jara. Veze mi ho tedy český prodejce od importéra z Německa. Příští týden ho jdu převzít, vyzkouším a podám informace.n/quote]


zkousel jsi funkcnost te navigace? jake mapy pouziva Mitsu? Jeste nedavno nemely jejich mapy poradne ani Prahu, natoz jakekoli jine mesto a prujezdni silnice v CR taky moc nefungovaly, tak mne zajima, jak se to za ten ani ne pul rok zmenilo?
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miro6 5. 1. 2008 19:08

Navigaci zatím zkouším jen povrchně, nemám zatím k tomu manuál. Mapy by měly být asi Navteq, jsou z roku 2006, prý by měla být v nejbližší době aktualizace. Překvapila mě docela podrobnost map, slyšel jsem o špatném pokrytí. Zkoušel jsem to v Praze, ulice jsou pokryté, alespoň tam kde jsem jezdil, popisná čísla nevím. Vesnice v Benešovském okrese jsou od těch nejmenších, pojmenované. U menších vesnic jen průjezdy. V ostatních okresech to může být ale jinak. Budu dále zkoušet
miro6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wq1 5. 1. 2008 20:22

rexi píše:u mě nakonec zvítězila cx-7, naprosté nadšení!!!n/quote]


tvému nadšení rozumím. Jel se tím a nedám na to dopustit. Ta 2,3 je prostě parádní. Spotřebu nemá podle mě cenu moc řešit, celková cena vozu ji bohatě vykompenzuje!
Každá práce se udělá sama, jen je třeba nechat jí na to dostatek času!
Wq1
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 5. 1. 2008 21:08

Wq1 píše:tvému nadšení rozumím. Jel se tím a nedám na to dopustit. Ta 2,3 je prostě parádní. Spotřebu nemá podle mě cenu moc řešit, celková cena vozu ji bohatě vykompenzuje!
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rexi 6. 1. 2008 19:09

na dotaz zda musím častěji kontrolovat olej prodejce řekl, že tento motor olej nežere, no uvidíme.
rexi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svob.Walther 4. 4. 2010 11:24

Jiné téma jsem tu k uvedenému autu nenašel, tudíž si jej dovolím trošku "oživit".

Takže - rady, tipy, zkušenosti k uvedému? Pro majitele, koupili byste si jej znova?

Co ten 2.0 DiD motor z hlediska spolehlivosti? :kuk:
EX - Fiat Palio Weekend 1,2 16V 59kW rv.2003 - "Červená rakev"

ø 6,18l--->5,94--->5,78--->5,41--->5,33--->5,08

Nyní - Subaru Legacy Wagon 2,5i 115kW rv.2001

ø 8,69l--->8,85--->8,78
svob.Walther
Nováček

Odeslat příspěvekod CZ_Honza 2. 9. 2017 06:41

Trochu se to tu pokusim ozivit... ma tu nekdo model od roku 2015 v benzinu s CVT?
CZ_Honza
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků