Mitsubishi colt

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brodequin 24. 9. 2010 10:53

Ok, díky :-) Myslim ze nic dalsiho nemam. Pokud se da na ten sloupek zvyknout, jsem ochotnej to podstoupit :-) S mazdou se mi jelo sice pekne..ale porad me tahne ten Colt.
Jinak co se tyce nahradnich dilu, s Mitsubishi asi bude vetsi problem ze? Co se tyce dostupnosti a ceny.
brodequin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rastislavlackovic 20. 10. 2010 10:23

No ja som s tým stĺpikom dlho nemal žiadny problém, nemal som pocit, že mi nejako extra zavadzá, až som raz cez neho nevidel chodca :-), našťastie Colt brzí veľmi dobre a chodec mal dobré reflexy, inak neviem neviem, čo som videl crash testy, chodci nedopadnú pri takomto stretnutí dobre :-)

vnútorný priestor Coltíku je naj super vec, škoda že na novom modeli zrušili posúvanie zadný sedačiek, to som nepochopil, lebo to je parádna vec
rastislavlackovic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 4. 2011 11:09

Tak se smutkem v duši oznamuji, že jsem dnes ráno rozvařil Colta na sračku :'( . Fotky dodám později, teď na to nemám náladu 8-S Raději se na nic neptejte.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 4. 2011 11:10

Upřímnou soustrast. Nebudu se ptát ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 4. 2011 11:46

tak hlavne, ze jsi ok. a pokud bylo zaplaceny havarijko, tak se zase tak moc nestalo
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j3s 1. 4. 2011 12:02

Nepíšeš to proto, že je 1. dubna ?
j3s
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 4. 2011 13:08

tak zrovna on urcite ne
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 2. 7. 2011 14:07

jandaxx píše:Tak se smutkem v duši oznamuji, že jsem dnes ráno rozvařil Colta na sračku :'( . Fotky dodám později, teď na to nemám náladu 8-S Raději se na nic neptejte.

Kura, tak totok mi uniklo? :shock: Já si pamatuju, jak jsi si s ním krásně užíval na jihočeských okreskách, nedal na něj dopustit, ale žes ho jebnul jsem nepochytil :oops:
Btw., co minulá generace ob generaci před tou co máš, nějaké postřehy, hnilo to hodně atd.? Pochopil jsem, že by to snad mělo mít ještě vzadu víceprvek? Lákala by mě ta 100kW 1.8, pokud se o ní v našich končinách vůbec dá zakopnout.
Debilní dotaz na závěr, dá se v EU sehnat Cyborg R?
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 2. 7. 2011 15:22

To byl, počítám, apríl, od té doby už jandaxx několikrát psal, že s tím jel a za kolik :)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 4x110mm 2. 7. 2011 19:36

No právě, jsem si říkal, že by to tak dobře spravil...ale ten datum mě netrknul, navíc od jandaxxe takové věci člověk nečeká, a přecijen v červenci už nejsem tak ostražitej :-[
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 2. 7. 2011 19:44

jo, me taky nachytal. prave, ze od nej to clovek neceka...jenom proto mu to taky vyslo :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 7. 2011 19:56

Dodatečně se omlouvám všem nachytaným. Byl to opravdu apríl. A udělal jsem to právě z toho důvodu, že by to nikdo nečekal. Tak se nezlobte. Coltík samozřejmě jezdí a to bez jediné závady. Aktuálně jsem na dovolené na chalupě a zítra jedeme na výlet do Chýnovských jeskyní a na hrad Kámen. Samozřejmě Coltíkem. V pondělí jsem s ním byl na koncertu Roxette v Ostravě. V úterý při zpáteční cestě se podíval na Štramberskou Trůbu a na hrad Starý Jičín. Za tento týden už natočil cca 1000 kilometrů. Cesta z Prahy do Ostravy po dálnici co to šlo - chvilkama skoro 200 tacho s výslednou spotřebou 8,6, zpět přes Olomouc a Hradec Králové na pohodu se spotřebou 6 litrů. Teď s ním budu nepřetržitě jezdit asi tři týdny, takže si ho pěkně užiju. Mám to auto fakt rád, i když to není žádný sporťák za 3 mega.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod jandaxx 10. 2. 2012 19:47

Trošku si přihřeji polívčičku :-P
http://mitsubishi-motors.cz/tiskove-zpravy/?tz=9120127

Mitsubishi Colt: nejlepší mezi ojetými vozy

Řidiči Mitsubishi Colt mají štěstí. Podle aktuální zprávy společnosti Dekra z roku 2012 týkající se ojetých automobilů je vozový park Mitsubishi v kategorii malých vozů (najeto 100.000 až 150.000 km) suverénně číslem jedna ve spolehlivosti a posouvá tak další dva konkurenční japonské modely na další místa.

* DEKRA: "Skrytá hvězda ve třídě malých vozů".
* Malý vůz s nejmenším počtem poruch.
* Podobný výsledek v roce 2011 dle ADAC.


Mitsubishi COLT

Vyplývá to z rozsáhlé statistiky německé zkušebny Dekra, která nyní sídlí ve Stuttgartu. Základem pro sběr dat byly výsledky technických kontrol automobilů v uplynulých dvou letech. "Mitsubishi Colt je skrytou hvězdou segmentu malých vozů," uvedla Dekra ve své zprávě. Ta neshledala na Mitsubishi Colt až na drobné závady žádné slabé stránky.

Podobného vynikajícího výsledku dosáhl Mitsubishi Colt v loňském roce ve statistikách poruchovosti ADAC, podle kterých obsadil třetí místo.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 2. 2012 21:58

ikona od toyoty byla poražena? to musí být nějaká mystifikace :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 10. 2. 2012 22:07

Mystifikace, dezinformace a cílená provokace.

Já na tom nemám žádnou zásluhu. Ale těší mě, že jsem si vybral auto s dobrou spolehlivostí a po čtyřech a půl letech můžu potvrdit, že na tom asi něco bude. Auto vidí servis jednou za rok.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků