Autoalarm META v Mazdě 3 BK

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 8. 2018 16:32

Ty víš. On má v autě nainstalovaný kvalitní autoalarm (ne čínskej *****) a chce jo doje...t, jen aby to otvíral klíčkem, což se 20 let nedělá...
To je dobrý...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod peta809 2. 8. 2018 16:48

Nepotřeboval bych to doje*at, kdybych věděl jak poznám to, že se blíží vybití baterie v klíčku DO. Nerad bych pak někde na parkovišti dělal divadlo s houkajícím alarmem.
peta809
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 8. 2018 16:58

Řešíš *****, poznáš to tak že bude slábnout signál, rozhodně to není binární.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 8. 2018 17:19

No co no, už sem to psal, tak odemkneš klíčem, 5 vteřin bude houkat alarm a pak nastartuješ a přestane. U předchozího auta, které jsem používal často mi baterie v klíčku vydržela skoro 8 let.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 8. 2018 17:28

Když teď vymění preventivně baterku, bude mít klid. Ale když chce odemykat klíčem, nechme ho, ten zámek taky nemá nekonečnou životnost.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 8. 2018 17:43

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 8. 2018 18:30

Než se mu původní baterie vybije, tak Mazda zhnije..
Zbytečná starost...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod peta809 2. 8. 2018 18:45

Už jsem se rozhodl tak, jak zde bylo napsáno výše. Koupím kvalitní baterii, vyměním jí za tu starou a nebudu to dál řešit. Díky.
peta809
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 8. 2018 18:47

No sláva.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarelB 2. 8. 2018 18:53

Jsem to měl někde v kufru, bylo to na kusu kabelu pod "tapecírugem" jak tu už někdo psal ... Hledej jednotku ne sirénu.
KarelB
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 28. 9. 2018 20:35

Zdravím, rád bych opět otevřel toto téma. Dnes se mi podařilo zjistit jak typ autoalarmu, tak i najít štěrbinu, do které by se měl strkat ten elektronický klíč, vše viz foto v příloze. Mělo by se jednat o autoalarm META System M750A. Prosil bych o informaci pokud někdo ví, jakým způsobem tento systém deaktivovat, ať už trvale či jen chvilkově. Také bych ocenil dohledání elektrického návodu, na internetu jsem žádný nenašel, třeba někdo bude mít větší štěstí.

Dnes jsem také zkusil rozhoukat alarm a následně ho utišit pomocí toho elektronického klíče, nepovedlo se. Musel jsem tak učinit dálkovým odemčením vozu. Myslel jsem, že stačí elektronický klíč do štěrbiny zasunout a vysunout a alarm přestane houkat, nepřestal. Nerozumím tomu.
Přílohy
20180801_180333.jpg
Elektronický klíč
20180928_194129.jpg
Štěrbina pro vložení el. klíče
20180928_194108.jpg
Typový štítek
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků