Toyota RAV4 Hybrid - životnost NiMH?

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 6. 7. 2018 11:25

Mas u toho tuscona luftovane sedadla?

Jinak s automatem, dieslem a 4x4 jsem chvili jezdil v lraci a nebylo to spatne..
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2018 11:49

Já bych ho nechtěl.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Kevlarius 6. 7. 2018 14:47

podikk píše:Kasli na to, ty auto nemas, my uz mame, tak s tim uz nic neudelame :-)

Možná to není auto, ale z bodu A do bodu B mě to snad taky dostane. :-D

_maty_ píše:Mas u toho tuscona luftovane sedadla?

Jinak s automatem, dieslem a 4x4 jsem chvili jezdil v lraci a nebylo to spatne..

Elektricky stavitelná, luftovaná a vyhřívaná sedadla to má. Ten tuším, že jediný paket, který se k tomu dal dokoupit tam mám.
Zatím nebylo takový vedro abych to zkoušel. Sám jsem na to zvědavej jak to v reálu bude fungovat, hlavně kam se ten odvětrávaný luft vlastně vypouští. Doufám, že né zpět do kabiny. :hmm:
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod podikk 6. 7. 2018 15:38

Jeee, tak jsem to.nemyslel. myslel jsem ze nemas auto, jako ze nemas ravku, tak nemusíš resit baterky. My uz jsme auta koupili., takze uz to taky nema cenu resit, proto to hledat nemusis. Zas takovej picus nejsem, abych nekomu hanil auto.
Naposledy upravil podikk dne 6. 7. 2018 15:59, celkově upraveno 1
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 6. 7. 2018 15:44

Kevlarius píše:
podikk píše:Kasli na to, ty auto nemas, my uz mame, tak s tim uz nic neudelame :-)

Možná to není auto, ale z bodu A do bodu B mě to snad taky dostane. :-D

_maty_ píše:Mas u toho tuscona luftovane sedadla?

Elektricky stavitelná, luftovaná a vyhřívaná sedadla to má. Ten tuším, že jediný paket, který se k tomu dal dokoupit tam mám.
Zatím nebylo takový vedro abych to zkoušel. Sám jsem na to zvědavej jak to v reálu bude fungovat, hlavně kam se ten odvětrávaný luft vlastně vypouští. Doufám, že né zpět do kabiny. :hmm:

No fouka to vzduch normalne do prtky :D

Ale jo kdo by pohrdl autem za 900 tisic.. na to uz se tezko prska kdyz to ma vlastne vsechno ve vybave..
Anonymni

Odeslat příspěvekod goes 6. 7. 2018 15:48

krom motoru, prevodovky, nocniho videni a sky stropu a vzduchoveho podvozku
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Anonymni 6. 7. 2018 15:51

Ano :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod goes 6. 7. 2018 15:56

jinak jak je kongresovy palac v praze c ose delal za komunistu, tam byly vsechny sedacky s odsavanim, aby bafunari mohli prdet...
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Kevlarius 6. 7. 2018 15:58

podikk píše:Jeee, tak jsem to.nemyslel. myslel jsem ze nemas auto, jako ze nemas ravku, tak nemusíš resit baterky.

To je OK. Mě to naopak připadalo jako celkem dobrej vtípek.

goes píše:krom motoru, prevodovky, nocniho videni a sky stropu a vzduchoveho podvozku.

Sky strop to sice nemá, nicméně průhlednou panoramatickou střechu jo a ta je vážně SUPER. Ta mě dělá happy jak dva grepy, jak říkají moji pubertální synátorové. 8-D

goes píše:jinak jak je kongresovy palac v praze c ose delal za komunistu, tam byly vsechny sedacky s odsavanim, aby bafunari mohli prdet...

Já sice nejsem žádnej bafuňář, nicméně přesně tento účel jsem taky měl na mysli, když jsem si o ten paket říkal. :D
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goes 6. 7. 2018 16:08

:)))
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2018 16:31

goes píše:jinak jak je kongresovy palac v praze c ose delal za komunistu, tam byly vsechny sedacky s odsavanim, aby bafunari mohli prdet...

Zase sem se něco nového dozvěděl.
MELLO
MELLO

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor