CRV 2018 - No Diesel

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 9. 2017 14:43

http://www.autoforum.cz/predstaveni/honda-riskuje-ukazala-nove-cr-v-pro-evropu-nabidne-ho-zcela-bez-dieselu/

No tak to jsem zvědav na ty prodeje. :-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 5. 9. 2017 14:52

no ten design,... přece současné CRV je poměrně pěkné auto, byť fl mu dle mého ani moc nepomohl.. :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 9. 2017 15:00

podle mě to není designově ani lepší ani horší ... co si myslím o absenci dieselu asi tušíte
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 5. 9. 2017 15:02

Stran dieslu si myslim, že se to ukáže chybou, protože Němci pod tlakem svých automobilek otočí a diesly nakonec nezaříznou. Design ok.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 9. 2017 15:07

Arnie J píše:podle mě to není designově ani lepší ani horší ... co si myslím o absenci dieselu asi tušíte


To tušíme,nic proti... ale nejde o názor na diesel z pohledu uživatelského, ale o prodeje bez dieselu...to jest o zájem zákazníků.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod 970ka 5. 9. 2017 15:36

Design povedený a benzínová CR-V čka se v minulosti prodávala velmi dobře,tak to bude i teď o tom jsem přesvědčený.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 5. 9. 2017 15:42

dost si to ***** cenou ND na 2.2 CDT-i, evropskej naftovej trh asi neni pro hujdu klicovej
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 9. 2017 16:47

970ka píše:Design povedený a benzínová CR-V čka se v minulosti prodávala velmi dobře,tak to bude i teď o tom jsem přesvědčený.


Tak že se budou prodávat o tom nepochybuji....jenže teď má CRV mnohem, ale mnohem větší konkurenci než dříve a ta naftu má.Takže prodeje imho půjdou značně dolů....o tom jsem zase přesvědčený já. Nakonec ve finále je to jedno, já tenhle typ vozu prozatím nepreferuji.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod DoubleSix 5. 9. 2017 17:08

Za mě proč ne. Snad se najde více takových pošetilců jako já, co si i do krabicového SUV koupí raději benzín než naftu.

Podle mě CRV kupují buď starší lidé, kteří ocení vyšší posaz, nebo ho dostanou manželky na rozvážení dětí. V obou případech se nenajezdí moc kilometrů, takže benzín vůbec nevadí.

A co tak koukám na CRV, co tady jezdí, tak za volantem opravdu vídám buď ženu, nebo starší pány.

Třeba mé další auto bude zase CR-V (ale spíš ne, zkusíme něco jiného, i když vypadá dobře).
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 5. 9. 2017 17:14

To platí paradoxně pro většinu Hond, i v Civicu vidíš většinou starší páprdy nebo ženy, kteří jeho přednosti nejspíš vůbec neocení :)

-- 5. 9. 2017 18:16 --

Jinak stran absence dieslu - jediná možnost, jak ho v očích kupců nahradit, je nabídnout kvalitní hybrid za dobré peníze, jiní lidi půjdou jinam.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 9. 2017 17:34

No a vzhledem k cenové politice Hondy víš jak to dopadne. :-(


Už teď se CRV prodá méně než třeba Sportage a Tucson....myslím zvlášť, konkurence zhoustla.Pro kupce počty prodejů nepodstatné, takže o nic nejde, ale je to škoda, protože to bylo kdysi jinak.

Je zvláštní že do Civicu dehet dají....a sem , kde je to imho důležitější ne.Zvláštní ...no Honda no....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod DoubleSix 5. 9. 2017 17:35

S hybridem souhlas. To je alternativa k dieselu.
Líbí se mi to řešení, co má Toyota v RAV-4, zkoušel jsem to, ale to CVT je pro mě nepřekousnutelné.

-- 5. 9. 2017 18:44 --

Aštar_Šeran píše:To platí paradoxně pro většinu Hond, i v Civicu vidíš většinou starší páprdy nebo ženy, kteří jeho přednosti nejspíš vůbec neocení :)
To máš pravdu, také většinou v Civicu vídám starší pány. Asi lidé, co z nostalgie stále kupují Civic, měli ho za mlada a mají ho i dnes.

-- 5. 9. 2017 18:45 --

T.E.CH píše:Už teď se CRV prodá méně než třeba Sportage a Tucson....myslím zvlášť, konkurence zhoustla.Pro kupce počty prodejů nepodstatné, takže o nic nejde, ale je to škoda, protože to bylo kdysi jinak.
Tak zrovna Tucson a Sportage nejsou moc konkurence pro CRV, ta auta jsou menší. Jak prostorem uvnitř, tak i zavazadlovým prostorem.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 9. 2017 17:45

To je tak už hodně dlouho, to není fenomém poslední doby.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod tycoon 5. 9. 2017 18:23

Není se čemu divit. Honda neprodává v EU tolik aut, aby se ji vyplatilo vyvíjet a homologovat diesely dle nových pravidel, když trh dieselů klesá. Ve Francii už se prodává více benzínů než dieselů, v Německu spadl podíl dieselů pod 40 %.
Suzuki a Toyota mají podíl dieselů na prodejích v EU kolem 8 % se sestupnou tendencí. A přesto se jim na EU trhu daří přežít. Honda je prostě bude následovat.
Zdá se, že diesely zůstanou výsadou prémiových značek (kupříkladu Land Rover prodá v EU 95 % aut s dieselem, za ním jsou Volvo, Jeep a německé trio). Všechny mainstreamové značky už se s podílem dieselů dostaly pod 50 %.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 9. 2017 18:30

T.E.CH píše:http://www.autoforum.cz/predstaveni/honda-riskuje-ukazala-nove-cr-v-pro-evropu-nabidne-ho-zcela-bez-dieselu/

No tak to jsem zvědav na ty prodeje. :-)


Je to Honda, takže prodeje v Evropě malé, možná ještě menší :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků