Mazda Skyactiv nafta v oleji

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 1. 2018 23:38

Ty jsou docela velcí...takže by mohli vyjít vstříci.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Shr3k 4. 1. 2018 08:25

Arnie J píše:já jsem sám propásl výměnu nějaké pičoviny okolo spojky

Jsou to náboje zubových spojek. https://mazda.oemdtc.com/141/hard-to-sh ... 15-mazda/2
Shr3k
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 1. 2018 08:55

No jo, teď seš chytrej :) Škoda že jsi to nečetl když jsem si tu stěžoval dřív.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod glider 4. 1. 2018 09:19

Arnie J píše:No jo, teď seš chytrej :) Škoda že jsi to nečetl když jsem si tu stěžoval dřív.

Furt to mozes dat spravit.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 4. 1. 2018 09:56

Tak spravit to může dát, to je jasný, je jen otázka zda za peníze Mazdy a nebo za svoje.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 1. 2018 10:04

Shr3k píše:http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=805&t=1194570&p=10565657&hilit=+arnie#p10565657 :-D no cement

*****, na co jsem tehdy myslel? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 4. 1. 2018 10:11

Tak asi jsi tomu nepříkladal takovou důležitost....a pořad jsi to měl v záruce, času doooost.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Shr3k 4. 1. 2018 10:18

Arnie J píše:*****, na co jsem tehdy myslel? :D

Na chlast a na děvky*? :-D

* Přijde trpaslík ke studánce, napije se, posadí se vedle na pařez, vyhoní si ho a říká: "Kdepák, chlast a děvky, to bylo vždycky moje!"
Shr3k
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 4. 1. 2018 10:29

Mi koncern s opravou převodovky (taky špatné řazení některých stupňů) ***** do krku. Všude stejný.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 1. 2018 12:29

Shr3k píše:
Arnie J píše:*****, na co jsem tehdy myslel? :D

Na chlast a na děvky*? :-D

* Přijde trpaslík ke studánce, napije se, posadí se vedle na pařez, vyhoní si ho a říká: "Kdepák, chlast a děvky, to bylo vždycky moje!"

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod okcak 4. 1. 2018 12:39

Shr3k píše:
okcak píše:JJ není nad to poradit se u odborníků :-) Stačí se podívat a zeptat tady, prej je to nezávislé forum: https://www.mazdaklan.cz/threads/proble ... 150/page-9 Tady ještě dýchám.

Neser s těmahle kecama. Myslím, že všichni s tebou mají jen svatou trpělivost, poté, co se jim z tebe vůbec podařilo asi po 20 dotazech vypáčit, o co vlastně jde. 8-)
Shrnuto v mém příspěvku:
"Upřímně, také si myslím, že spíše než o řešení problému (který je IMO způsoben nevhodností volby dieselu do města jen částečně a že se některé výměny oleje v této kauze odehrály zbytečně jako důsledek předchozího přeprogramování ŘJ v servisu a chyby popsané v TSB R094/16 Svítí varovný indikátor / varovná kontrolka motorového oleje se zprávou „Nízký tlak motorového oleje“ na LCD a DTC P253F:00 uloženým v paměti - nesprávná detekční logika PCM), se tu jedná o to, dobře si o tom tak nějak podrbat. :D
Už jen to samotné entrée stálo za to."



Pochybuje snad tady ještě někdo o tom, že Shr3k je žoldák placený Mazdou a jede v Mega Podvodu?
Pochybuje snad někdo o tom, že je tady 4-5 Trollu z nezávislého fóra mazdaklan.cz? Nebudu je jmenovat, neboť by se na mě snesly jako vosy. Hádat se blbcem dele než 30 sekund by znamenalo, že se nehádám s blbcem, ale že se hádají blbci dva. Že jo pane kembuaa?
Jestli to pánové nechají dojít až k soudu, který bude v únoru., tak tím to ale neskončí, ať to dopadne jakkoliv. Asi si myslí, máme mu to dát nebo prohrát? A co kdyby motyka vystřelila? Ja tady hraju o 800.000Kč ale Mazda o existenci :-) a pánové o čest??? :-)

Mazda vyrobí ročně cca 1,4 milionu aut. Odhaduji, že tak 1/3 jsou diesel. Kolik jich vyrobila v roce 2012 a 2013? s novým motorem Skyactiv v naftě? A proč od ni dal ruce pryč GM?
okcak
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 1. 2018 12:41

OMG :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 1. 2018 12:47

Jakožto troll z nezávislého fóra mazdaklan.cz k tomu mohu říct akorát: :D :D :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 1. 2018 12:51

okcak píše: Ja tady hraju o 800.000Kč ale Mazda o existenci :-)


lol
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků