Mazda Skyactiv nafta v oleji

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 4. 2019 20:07

Kolik máš promile?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 4. 2019 20:14

0.65
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 4. 2019 20:14

Ráno řídím nemůžu moc pít
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 4. 2019 20:15

Tak jsi byl u goese na školení?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 4. 2019 20:16

Nebyl, ale tak slova se mi lehce pomotali
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 4. 2019 20:17

smíchov píše:MAZDĚ A LIBNI OBLOUKEM SE VYHNI:

https://youtu.be/Th58DpEIX98

Vlastním Mazda6 Skyactiv 2013 s motorem 2,2D 175HP, nástupcem motoru v tomto videu, a měl koncem 16. srpna a podruhé za rok varování „Nízký tlak oleje“.
Tentokrát jsem nebyl schopen dokončit cestu domů a zachránil jsem se na dálnici.

Po dvou měsících jsem konečně dostal svou Mazdu6 zpět, nízký tlak oleje měl následující následky:
- vačkové hřídele + kolébky + výměna krytu
- kompletní výměna turbo (osa zkroucená v důsledku špatného mazání)
- výměna tyčí
- náhrada kloubů vstřikovačů (to byla hlavní příčina)
- výměna filtru olejového čerpadla
- kompletní čištění motoru výměnou motorového oleje a filtru, výměna oleje převodovky, ...

Také zjistili, že baterie byla téměř mrtvá (jedná se o speciální baterii, která vyžaduje reset i-eloop) a také vakuovou pumpu.

Má být přidán do MRCC radaru, který zemřel, podruhé také několik měsíců před tím.

Celkové náklady, jen pro části, byly kolem 13K $ a Mazda za to nechtěla zaplatit, protože k selhání došlo po skončení záruky.
Přesně necelé 2 měsíce po ...

Garáž naštěstí našla způsob, jak tyto náklady snížit až na 7000 $, včetně radaru.
Nejsem s

i jistý, jak přesně to udělali, ale to zachránilo auto před vrakováním, protože když jsem slyšel o 13k $, začal jsem hledat náhradu ...

I když se teď auto zdá být v pořádku, naprosto jsem v něm a výrobce ztrácel důvěru ...



I own a Mazda6 Skyactiv 2013 with the 2.2D 175HP engine, the successor of the engine in this video, and had, end of August 16', and for the second time in a year, the "Low Oil Pressure" warning.
This time, I wasn't able to complete the trip home and was rescued on the highway.

After 2 months, I finally got my Mazda6 back, the low oil pressure had the following consequences:
- camshafts + rockers + cover replacement
- complete turbo replacement (the axis twisted due to bad lubrication)
- rod shells replacement
- injectors joints replacement (that was the root cause)
- oil pump strainer replacement
- complete cleaning of the engine with engine oil and filter replacement, gearbox oil replacement, ...

They also found the battery was nearly dead (this is a special battery that requires resetting the i-eloop) and the vacuum pump too.

To be added to the MRCC radar that died, for the second time too, a few months before that.

The total cost, just for the parts, was around 13K$ and Mazda did not want to pay for it as the failure happened after the end of warranty.
Exactly less than 2 months after ...

Luckily, the garage found a way to reduce that cost down to 7000$, radar included.
I'm not sure how exactly they did that but that saved the car from scrapping, because when I heard of the >13k$, I already started to find a replacement ...

Although the car seems fine now, I totally lost confidence in it and the manufacturer ...

Nginayo i-Mazda6 Skyactiv 2013 nge-2.2D 175HP injini, umlandeli we-injini kule vidiyo, futhi ekupheleni kuka-Agasti 16, nangonyaka olandelayo, isixwayiso "se-Low Oil Pressure".
Ngalesi sikhathi ngangingakwazi ukuqeda indlela yami ekhaya futhi ngangiyindlela emgwaqweni omkhulu.

Ngemuva kwezinyanga ezimbili ngagcina ngithole i-Mazda6 emuva, ukucindezeleka kwamafutha aphansi kunemiphumela elandelayo:
- ama-camshafts + akhishwa + esikhundleni sokumboza
- indawo ephelele ye-turbo (i-axis esontekile ngenxa ye-lubrication embi)
- ukushintshwa kwebha
- ukufakelwa okuhlangene kwe-injection (lokhu kwakuyisizathu esiyinhloko)
- ukuhlunga i-oil pump esikhundleni
- ukuhlanza injini ephelele ngokufaka injini yamafutha kanye nokuhlunga, ukushintsha amafutha we-gearbox, ...

Bathola nokuthi ibhethri cishe seyifile (ibhethri ekhethekile edinga i-eloop kabusha) kanye nepompo yokumisa.

Kumele ifakwe ku-racar MRCC efile okwesibili ezinyangeni ezimbalwa ngaphambili.

Izindleko eziphelele, kuphela izingxenye, zazizungeze u-$ 13K, futhi i-Mazda ayifuni ukuyikhokhela ngoba ukwehluleka kwenzeke ngemuva kokuphela kwewaranti.
Ngemuva kwezinyanga ezimbili ngemuva ...

Ngenhlanhla, igalaji ithole indlela yokunciphisa lezi zindleko ku-$ 7,000, kuhlanganise ne-radar.
Anginaye

Ngangazi ukuthi benza kahle kangakanani, kodwa kulondolozwe imoto ekuqothuleni, ngoba lapho ngizwa nge $ 13k, ngaqala ukufuna indawo ...

Ngisho noma imoto manje ibonakala ihle, nginakho ngokuphelele futhi umkhiqizi ulahlekelwe ithemba ...
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 4. 2019 21:37

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 4. 2019 21:38

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 22. 4. 2019 21:52

Pico co to je :-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 4. 2019 22:03

jazyk zulu, neznáš? :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 22. 4. 2019 22:33

Voltam egy Mazda6 Skyactiv 2013-at, a 2.2D 175HP-s motorral, a motor utódjával ebben a videóban, és augusztus 16-án, és évente másodszor, az "Low Oil Pressure" figyelmeztetés.
Ezúttal nem tudtam befejezni az utazást, és megmentettem az autópályán.

2 hónap elteltével végül megkaptam a Mazda6-ot, az alacsony olajnyomásnak az alábbi következményei voltak:
- bütyköstengelyek + csapágyak + fedél cseréje
- teljes turbócsere (a rossz kenés miatt megfordult tengely)
- rúdhéj cseréje
- az injekciós fúvókák cseréje (ez volt a fő oka)
- olajszivattyú szűrő cseréje
- a motor teljes tisztítása motorolajjal és szűrőcserével, sebességváltó olajcsere, ...

Azt is megállapították, hogy az akkumulátor majdnem halott volt (ez egy speciális akkumulátor, amelyhez az i-eloop alaphelyzetbe állítása szükséges) és a vákuumszivattyú is.

Hozzá kell adni az MRCC radarhoz, amely már másodszor is meghalt, néhány hónappal korábban.

A teljes költség, csak a részek esetében 13K körül volt, és a Mazda nem akart fizetni, mert a hiba a garancia vége után történt.
Pontosan kevesebb, mint 2 hónappal a ...

Szerencsére a garázs a költséget 7000 $ -ra csökkentette, a radar is.
Nem vagyok biztos benne, hogy pontosan mit csináltak, de hogy megmentették az autót a bontásból, mert amikor hallottam a> 13k $ -ról, már elkezdtem megtalálni a csere ...

Bár az autó jól néz ki most, teljesen elvesztettem a bizalmat és a gyártót ...


Klidne postnete vasi oblibenou verzi.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 4. 2019 22:37

maXX_CZ píše:Voltam egy Mazda6 Skyactiv 2013-at, a 2.2D 175HP-s motorral, a motor utódjával ebben a videóban, és augusztus 16-án, és évente másodszor, az "Low Oil Pressure" figyelmeztetés.
Ezúttal nem tudtam befejezni az utazást, és megmentettem az autópályán.

2 hónap elteltével végül megkaptam a Mazda6-ot, az alacsony olajnyomásnak az alábbi következményei voltak:
- bütyköstengelyek + csapágyak + fedél cseréje
- teljes turbócsere (a rossz kenés miatt megfordult tengely)
- rúdhéj cseréje
- az injekciós fúvókák cseréje (ez volt a fő oka)
- olajszivattyú szűrő cseréje
- a motor teljes tisztítása motorolajjal és szűrőcserével, sebességváltó olajcsere, ...

Azt is megállapították, hogy az akkumulátor majdnem halott volt (ez egy speciális akkumulátor, amelyhez az i-eloop alaphelyzetbe állítása szükséges) és a vákuumszivattyú is.

Hozzá kell adni az MRCC radarhoz, amely már másodszor is meghalt, néhány hónappal korábban.

A teljes költség, csak a részek esetében 13K körül volt, és a Mazda nem akart fizetni, mert a hiba a garancia vége után történt.
Pontosan kevesebb, mint 2 hónappal a ...

Szerencsére a garázs a költséget 7000 $ -ra csökkentette, a radar is.
Nem vagyok biztos benne, hogy pontosan mit csináltak, de hogy megmentették az autót a bontásból, mert amikor hallottam a> 13k $ -ról, már elkezdtem megtalálni a csere ...

Bár az autó jól néz ki most, teljesen elvesztettem a bizalmat és a gyártót ...


Klidne postnete vasi oblibenou verzi.


Tôi là một chiếc Mazda6 Skyactiv 2013 với động cơ 2.2D 175hp, người kế nhiệm động cơ trong video này và ngày 16 tháng 8, và lần thứ hai, cảnh báo "Áp suất dầu thấp".
Lần này tôi không thể kết thúc hành trình và cứu anh ta trên đường cao tốc.

Sau 2 tháng cuối cùng tôi cũng có được chiếc Mazda6, áp suất dầu thấp có những hậu quả sau:
- Thay thế trục cam + vòng bi + nắp
- thay đổi hoàn toàn turbo (trục quay do bôi trơn xấu)
- Thay thế vỏ que
- Thay thế vòi phun (đây là lý do chính)
- thay thế bộ lọc bơm dầu
- làm sạch hoàn toàn động cơ với dầu động cơ và thay đổi bộ lọc, thay dầu truyền, ...

Người ta cũng phát hiện ra rằng pin gần như đã chết (đây là loại pin đặc biệt đòi hỏi phải đặt lại i-eloop) và bơm chân không.

Để được thêm vào radar MRCC, đã chết lần thứ hai vài tháng trước đó.

Tổng chi phí chỉ là 13K cho các bộ phận và Mazda không muốn trả vì lỗi đã xảy ra sau khi hết hạn bảo hành.
Chỉ chưa đầy 2 tháng ...

May mắn thay, nhà để xe đã giảm chi phí xuống còn 7.000 đô la, radar.
Tôi không chắc chính xác những gì họ đã làm, nhưng làm thế nào họ cứu chiếc xe khỏi phá hủy bởi vì khi tôi nghe về $ 13k, tôi bắt đầu tìm người thay thế ...

Mặc dù chiếc xe có vẻ tốt ngay bây giờ, tôi hoàn toàn mất niềm tin và nhà sản xuất ...
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 4. 2019 22:38

maXX_CZ píše:Voltam egy Mazda6 Skyactiv 2013-at, a 2.2D 175HP-s motorral, a motor utódjával ebben a videóban, és augusztus 16-án, és évente másodszor, az "Low Oil Pressure" figyelmeztetés.
Ezúttal nem tudtam befejezni az utazást, és megmentettem az autópályán.

2 hónap elteltével végül megkaptam a Mazda6-ot, az alacsony olajnyomásnak az alábbi következményei voltak:
- bütyköstengelyek + csapágyak + fedél cseréje
- teljes turbócsere (a rossz kenés miatt megfordult tengely)
- rúdhéj cseréje
- az injekciós fúvókák cseréje (ez volt a fő oka)
- olajszivattyú szűrő cseréje
- a motor teljes tisztítása motorolajjal és szűrőcserével, sebességváltó olajcsere, ...

Azt is megállapították, hogy az akkumulátor majdnem halott volt (ez egy speciális akkumulátor, amelyhez az i-eloop alaphelyzetbe állítása szükséges) és a vákuumszivattyú is.

Hozzá kell adni az MRCC radarhoz, amely már másodszor is meghalt, néhány hónappal korábban.

A teljes költség, csak a részek esetében 13K körül volt, és a Mazda nem akart fizetni, mert a hiba a garancia vége után történt.
Pontosan kevesebb, mint 2 hónappal a ...

Szerencsére a garázs a költséget 7000 $ -ra csökkentette, a radar is.
Nem vagyok biztos benne, hogy pontosan mit csináltak, de hogy megmentették az autót a bontásból, mert amikor hallottam a> 13k $ -ról, már elkezdtem megtalálni a csere ...

Bár az autó jól néz ki most, teljesen elvesztettem a bizalmat és a gyártót ...


Klidne postnete vasi oblibenou verzi.


Tôi là một chiếc Mazda6 Skyactiv 2013 với động cơ 2.2D 175hp, người kế nhiệm động cơ trong video này và ngày 16 tháng 8, và lần thứ hai, cảnh báo "Áp suất dầu thấp".
Lần này tôi không thể kết thúc hành trình và cứu anh ta trên đường cao tốc.

Sau 2 tháng cuối cùng tôi cũng có được chiếc Mazda6, áp suất dầu thấp có những hậu quả sau:
- Thay thế trục cam + vòng bi + nắp
- thay đổi hoàn toàn turbo (trục quay do bôi trơn xấu)
- Thay thế vỏ que
- Thay thế vòi phun (đây là lý do chính)
- thay thế bộ lọc bơm dầu
- làm sạch hoàn toàn động cơ với dầu động cơ và thay đổi bộ lọc, thay dầu truyền, ...

Người ta cũng phát hiện ra rằng pin gần như đã chết (đây là loại pin đặc biệt đòi hỏi phải đặt lại i-eloop) và bơm chân không.

Để được thêm vào radar MRCC, đã chết lần thứ hai vài tháng trước đó.

Tổng chi phí chỉ là 13K cho các bộ phận và Mazda không muốn trả vì lỗi đã xảy ra sau khi hết hạn bảo hành.
Chỉ chưa đầy 2 tháng ...

May mắn thay, nhà để xe đã giảm chi phí xuống còn 7.000 đô la, radar.
Tôi không chắc chính xác những gì họ đã làm, nhưng làm thế nào họ cứu chiếc xe khỏi phá hủy bởi vì khi tôi nghe về $ 13k, tôi bắt đầu tìm người thay thế ...

Mặc dù chiếc xe có vẻ tốt ngay bây giờ, tôi hoàn toàn mất niềm tin và nhà sản xuất ...
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal220 23. 4. 2019 04:52

Nemtudo.
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 4. 2019 05:32

Tady to jede :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků