Mazda Skyactiv nafta v oleji

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod smíchov 24. 1. 2019 08:03

Asi tak nějak. Mas pravdu a Nehodlám to vzdát.
smíchov
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2019 08:06

Zatim jen prohravas a lepsi to nebude
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 24. 1. 2019 08:39

ja mu fandim.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2019 09:14

Ja jeste vic
anonymni

Odeslat příspěvekod Shr3k 24. 1. 2019 09:20

smíchov píše:Tady to pěkně popsal troll Shr3k a majitel fóra mazdaklan.cz, ale ten odkaz už raději smazal. na štěstí to mám vše nafocené :-)

Hele já nevím, kde nastala chyba, ale ten odkaz furt funguje. Je možné, že pro skupinu "trolujicí" (tzn. tapetáře) nebo nepřihlášené ta kategorie není dostupná, ale teď se mi to řešit nechce.
mk.PNG
Shr3k
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 24. 1. 2019 09:28

smíchov píše:Asi tak nějak. Mas pravdu a Nehodlám to vzdát.



Dej to na fejsbůk, to bude vidět víc .....ale prosím tě, do diskuze se tam nepouštěj. :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod smíchov 24. 1. 2019 09:40

@shr3k děkuji. Na facebook uz to peru. A budu to tam tapetovst Tak dlouho až si od těch smejdu nekoupí uz nikdo ani cepicku na ventilek.
Naposledy upravil smíchov dne 24. 1. 2019 09:49, celkově upraveno 1
smíchov
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 1. 2019 09:46

to se nestane, ta auta jsou fakt boží ... pokud teda fungují
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 24. 1. 2019 09:49

Myslím že to šlo udělat mnohem chytřeji a byl by jsi v klidu a nemusel ses tady či jinde rozčilovat.
Teď tě honí jen zášť a budeš děla věci, které moc smysl nedávaji, život je moc krátkej na to, aby člověk takhle blbnul. Ale co tvoje věc....

Koukám ta Mazda a přibejvání oleje je hodně starý poroblém.....máš šanci to tam v diskuzi rozject.

http://www.auto.cz/ojeta-mazda-6-prvni- ... ozi-127167
Naposledy upravil T.E.CH dne 24. 1. 2019 09:51, celkově upraveno 1
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2019 09:49

Ja cakam na cenovu ponuku na naftovu Mazdu, pacilo sa mi to.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 24. 1. 2019 09:52

Piliny v ceně, kup piliňak a vyřešeno...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 1. 2019 09:54

T.E.CH píše:Koukám ta Mazda a přibejvání oleje je hodně starý poroblém.....máš šanci to tam v diskuzi rozject.

http://www.auto.cz/ojeta-mazda-6-prvni- ... ozi-127167

joo tohle bylo opravdu skvělé auto :love:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shr3k 24. 1. 2019 10:16

T.E.CH píše:Koukám ta Mazda a přibejvání oleje je hodně starý poroblém.....máš šanci to tam v diskuzi rozject.

Samozřejmě, ale Marián měl předtím tuhle první generaci bez DPF, kde olej logicky nepřibývá, takže o tom vůbec nevěděl. Když kupoval novou, šel po ceně jak slepice po flusu a nehleděl na to, že technika se za těch 10 let změnila.
Shr3k
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 24. 1. 2019 10:20

smíchov píše:Tvl tak on tady někdo podvede, okrade stovky lidi a jeste je ohrožuje zdraví a životech a ja jsem stezovatel a soudič? Ne jenom nesnáším, jsem alergický na ŠMEJDY, podvodníky a zloděje.

Šmejdi, ne jenomže prodívají auta s výrobní, konstrukční vadou, ale je ještě ohrožují lidi na zdraví a životech, S těmi pilinami, šponami jsem najel cca 15.000 km, než jsem byl pozván na svoláváčku kde mi byl vyměněn olej s pilinami a šponami a od té doby mi teče nafta do oleje a šmejdi doporučují měnit olej každých 10.000 km. Aby ne, když jsou poškozeny kroužky, válce i písty od těch pilin.

Tady to pěkně popsal troll Shr3k a majitel fóra mazdaklan.cz, ale ten odkaz už raději smazal. na štěstí to mám vše nafocené :-)

Tak toto napsal @shr3k Tak se pochlubte, už vás také svolali?

Jak se nám (potencionálně postiženým, tedy těm, kteří mají auto vyrobené cca před polovinou září 2013) tak pěkně zadírají naše výfukové vačky (viz vedlejší téma), tak po motoru kolují kovové piliny a ty nám ucpávají vakuovou pumpu posilovače brzd. Jeden z příznaků je i to, že auto přestává brzdit v okamžiku, kdy motor pracuje na volnoběh, např. při popojíždění po parkovišti a je opakovaně šlapáno na brzdový pedál. Copak u aut s automatickými převodovkami, tam jen hrozí, že se leknete, že auto najednou nemůžete udržet na místě, aniž byste nebyli vzpříčení mezi sedačkou a pedálem brzdy, tak prostě vyřadíte. Ale hodně lidí s manuálem vyřazuje při jízdě z kopce a tam by někteří mohli být najednou velmi nemile překvapeni, když by potřebovali zabrzdit a ono jim to ve stovce neposilovalo.
https://www.mazdaklan.cz/threads/svolav ... post-29676

jako kdybych neco podobneho uz cetl... :hm
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 24. 1. 2019 10:26

Shr3k píše:
T.E.CH píše:Koukám ta Mazda a přibejvání oleje je hodně starý poroblém.....máš šanci to tam v diskuzi rozject.

Samozřejmě, ale Marián měl předtím tuhle první generaci bez DPF, kde olej logicky nepřibývá, takže o tom vůbec nevěděl. Když kupoval novou, šel po ceně jak slepice po flusu a nehleděl na to, že technika se za těch 10 let změnila.



To bych toliko neřešil. Mazda to podělala, o tom žádná. Jenže on je viditelně slabej v tom, že se neumí dohodnout a nechápe, že dohoda není o tom jak to chce on,(může mít 1000x pravdu) ale když s tím souhlasí i druhá strana. Každej má nějakou vyjednavací sílu s oporou v zákoně a to je potřeba akceptovat a dle toho vyjednávat. Chápu jeho frustraci, nechápu ale ten styl. Nezískal nic.....což je tristní.
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků