Mazda Skyactiv nafta v oleji

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 7. 2018 06:58

Však už má jiný auto, tak už bych se toho dávno zbavil. Ale za pár let tu bude thread o tom, jak výrobce šidí baterky, že jezdil v zimě a krátkou trasu a hybrid už nehybriduje :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 18. 7. 2018 07:04

:D no to jo.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 7. 2018 08:07

něco se vždycky najde :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 7. 2018 08:28

Este dobre ze okcak nenasiel na nete problem s natt a ieloop. To riesia denne akom im to nefunguje nenabija batt . Urcite s tym ma tiez problem
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod pan René 18. 7. 2018 08:33

smíchov píše:
Shr3k píše:Ale stejně vám povím, chybí mi tu okčák a piliny v jeho hlavě... ;)

A mně by zas zajímalo co ty jsi udělal těmi auty?

Co by s nima udělal, nakonec je prodal nic netušícímu kupci. Nic morálního, ale protože se chováš jako blázen, pořád se tu může pohybovat jako morální vítěz...
pan René
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 7. 2018 09:12

Co nemoralneho predajom mazd urobil? To potom skoro kazdy predaj auta je nemoralny ak ho nedas zadara.
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod pan René 18. 7. 2018 09:17

No pokud prodáváš auto s vážnou konstrukční vadou, je fér to kupci říci. Já třeba kupujícího mého hurvajze na řetěz upozornil.
pan René
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2018 09:18

pokud vis, ze je tam vada a prodas to s tim, tak je to nemoralni
anonymni

Odeslat příspěvekod Shr3k 18. 7. 2018 11:30

pan René píše:No pokud prodáváš auto s vážnou konstrukční vadou, je fér to kupci říci. Já třeba kupujícího mého hurvajze na řetěz upozornil.

Jakou konstrukční vadou? Říkal jsem zatím každému kupci: je tam suchý DPF, nekupujte to, pokud s tím budete jezdit krátké trasy po městě. Prodal jsem tak 3 poslední mazdy s DPF, všechny jezdí a jejich majitelé (u jednoho už druhý) jsou spokojeni a dokonce mě kontaktují na fóru s žádostmi o rady, jak se o ta auta co nejlépe starat.

To že pro okčáka/Smíchova/Kamenického to byla DPF premiéra a nehleděl při nákupu vpravo vlevo, když viděl tu slevu, co mu dali, to je věc jiná. Asi ho ta sleva a prodejce uhranuli jak kobra králíčka. ;)
Shr3k
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 18. 7. 2018 11:37

Morální je před prodejem uvést auto do stavu nového, nebo takřka nového, tj. udělat mu plný servis s výměnou kapalin a rozvodů, případně výměnou motoru za nový, dále podvozek, brzdy, turbo atd., opravit ťukance na karoserii, případně celolak, aby to trochu vypadalo, samozřejmě komplet vyčištění interiéru a výměnu prosezených sedaček...
a nakonec dát ještě pořádnou slevu pro případ, že jsi něco opomněl.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shr3k 18. 7. 2018 11:46

...případně ještě dát minusovou slevu za to, že si to ještě někdo odveze. Hlásím se jako první zájemce o okčákovu káru. :D
Shr3k
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 7. 2018 12:03

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 7. 2018 12:22

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan René 18. 7. 2018 12:31

Hehe, to je sranda, ten blbec si koupil auto, kterýmu se strouhá ojnice nebo co...
pan René
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 7. 2018 12:33

to se ale u něj neprojevilo... jen ta nafta v oleji
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků