Mazda Skyactiv nafta v oleji

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 14. 6. 2018 10:25

Znalecky posudek v CR je nicmene jen takova hra, protoze protistrana si pripravi posudek co bude rikat presne to co oni ... been there :D

Nevim teda co exBurn resil, ale zajimave, ze to vubec resila autombilka, a ne jen pre-prodejci.
evlo
Veterán

Odeslat příspěvekod agathodaimon 14. 6. 2018 19:27

MELLO píše:Víme, maximálně ti naserou do krku.

To udělají práci za tebe 8-D
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Štamgast

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 6. 2018 19:35

MELLO píše:
goes píše:ex: uprimne lito mi ho bylo chvili, ale za to jak se chova a co dela apod. jsem presel do roviny toho, ze mu to preju, bo takovi si proste nic jineho nezaslouzi.

+1

+1
rwd
garážmistr
Štamgast

Odeslat příspěvekod hopa26 14. 6. 2018 19:40

Rad ctu tyhle goesovi zakonny postupy,varianty,zkusenosti.
Realne si uvedomuji ,jak moc je clovek v pi ci,pokud je jednotlivec,nema volny kacky ,znamosti,plus kdyz vidim nektere rozsudky ktere nejsou "tak nejak po lidsku" ,jak dlouho se to tahne ..... mne by strasne sr alo se s tim tak dlouho uzirat.
hopa26
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 6. 2018 19:42

A je vůbec u auta zarucovana nejaka zivotnost? Když se den po zaruce posere celej motor, tak je to podle mne uplne v poradku, proste se spotreboval a majitel si muze koupit novy a jezdit dal. Prece nikdo nekupuje věci s tim, ze nemaji konstrukcni vady, pokud se to posere v zaruce, resi to výrobce, pokud po zaruce, je proste konec zivotnosti. Okcak si mel nechat udelat GO nebo koupit novej motor a spokojene jezdit. Ja zas uz budu kupovat radsi stary dobry auta, když se spotrebuje, tak ho zahodim a koupim další. IMHO to za zadny nervy nestoji.
Twingo II, 43 kW, zatim maka za Fordika
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Mondeo 1.8i combi - RIP
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod goes 14. 6. 2018 19:49

hopa26 píše:Rad ctu tyhle goesovi zakonny postupy,varianty,zkusenosti.
Realne si uvedomuji ,jak moc je clovek v pi ci,pokud je jednotlivec,nema volny kacky ,znamosti,plus kdyz vidim nektere rozsudky ktere nejsou "tak nejak po lidsku" ,jak dlouho se to tahne ..... mne by strasne sr alo se s tim tak dlouho uzirat.

dekuji za uznani :)

-- 14. 6. 2018 19:50 --

JardaB píše:A je vůbec u auta zarucovana nejaka zivotnost? Když se den po zaruce posere celej motor, tak je to podle mne uplne v poradku, proste se spotreboval a majitel si muze koupit novy a jezdit dal. Prece nikdo nekupuje věci s tim, ze nemaji konstrukcni vady, pokud se to posere v zaruce, resi to výrobce, pokud po zaruce, je proste konec zivotnosti. Okcak si mel nechat udelat GO nebo koupit novej motor a spokojene jezdit. Ja zas uz budu kupovat radsi stary dobry auta, když se spotrebuje, tak ho zahodim a koupim další. IMHO to za zadny nervy nestoji.

no po dobu zaruky a to jeste nesmi byt spotrebak :) treba toyota u baterek rika, ze vydrzi celou zivotnost auta nebo 100 000 km :)
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 6. 2018 21:04

to je pěkně řečeno :-)
Lukas063
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 6. 2018 00:02

Já mu to psal dávno, a to nejsem nastrčenej agent mazdy a beru to od mazdy jako velkej fail (ten motor) a zmrďárnu (to jak se k tomu staví): Měnit volej co 8 tkm, trochu to ojezdit a po nějakých 4-5 letech prodat. Lepší řešení bohužel nevidím. Soudit se s molochem, zvlášť tím způsobem, jaký zatím předvádí, to je akorát ztráta peněz a energie. A o tu energii jde především. Vždyť život máme jen jeden, a co jsem pochopil, tak káčko už není nejmladší :hm
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod SerifJohn 15. 6. 2018 08:26

Tady uz od pocatku byla spatna myslenka. Koupim Mazdu v nafte :D Tak priste at si koupi treba starou 1.4TSi od VW. Tam se do najeti 100000Km menil motor i 3x. Proste to tak je. Vlci vyji a karavana jede dal.
SerifJohn
Štamgast

Odeslat příspěvekod smíchov 15. 6. 2018 10:09

Arnie J píše:Já mu to psal dávno, a to nejsem nastrčenej agent mazdy a beru to od mazdy jako velkej fail (ten motor) a zmrďárnu (to jak se k tomu staví): Měnit volej co 8 tkm, trochu to ojezdit a po nějakých 4-5 letech prodat. Lepší řešení bohužel nevidím. Soudit se s molochem, zvlášť tím způsobem, jaký zatím předvádí, to je akorát ztráta peněz a energie. A o tu energii jde především. Vždyť život máme jen jeden, a co jsem pochopil, tak káčko už není nejmladší :hm

No nevím, kdyby dal na tebe tak dopadne asi tak:
Jen co to prodá tak se u nového majitele vyskytne to co tady popsal Shr3k:
shr3k napsal: ↑
No nevím jak tobě, ale mně CarGarantie zaplatila dobrovolnou výměnu vačky, vahadel, podložek, matic a vysokotlakých trubek.
A v tu ránu má problém s novým majitelem auta a ten ho bude třeba žalovat.
A je opět u soudu. A nejlepší na tom bude to jak říká okcak, šmejdi z Mazdy budou vysmátí. A keci sherifjohna o špatné myšlence nehodlám komentovat, to je pod úroveň zdravého myšlení.
smíchov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SerifJohn 15. 6. 2018 10:29

Je to k *****.... to chapu. Ale moje benzonova Mazda je nejlepsi auto, co jsem kdy mel. 0 reklamaci za 4 roky :)
SerifJohn
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 6. 2018 11:53

lepší kus
Lukas063
Veterán

Odeslat příspěvekod MirecBA 15. 6. 2018 13:25

menej narocny majitel, ale tak nie kazdy riec pixoviny a verim ze vazny problem mat nemusel
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 6. 2018 13:26

to bych tak nějak u mazdy očekával, že nebude mít vážné problémy
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MirecBA 15. 6. 2018 16:14

to asi kazdy, ale dost ludi je prekvapenych, ze tomu tak nieje
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor