Mazda Skyactiv nafta v oleji

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 6. 2018 16:38

To kapku nechápu, ale co už ...
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod okcak 13. 6. 2018 16:52

T.E.CH píše:Tak jak pokračuje reklamace?

Má to ČOI-ka, dTest, soud ........ Tak uvidíme kam až to šmejdi nechají dojít.
Asi si myslí, že se tady hraje o jedno auto, co by byla pro ně brnkačka vzhledem k tomu kolik lidi podvedli. No nehraje.
viewtopic.php?f=805&t=1188395&st=0&sk=t&sd=a&start=450

Bohužel už to tady není. Nějakej dobrák (salam) to raději smazal :-( Máte-li dotaz, neváhejte mě kontaktovat.
Naposledy upravil okcak dne 13. 6. 2018 17:56, celkově upraveno 3
okcak
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 6. 2018 17:02

kampááááň
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod glider 14. 6. 2018 04:13

Ucelovka a zaroven usekovka.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2018 07:03

*****.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod goes 14. 6. 2018 07:30

okcak píše:
T.E.CH píše:Tak jak pokračuje reklamace?

Má to ČOI-ka, dTest, soud ........ Tak uvidíme kam až to šmejdi nechají dojít.
Asi si myslí, že se tady hraje o jedno auto, co by byla pro ně brnkačka vzhledem k tomu kolik lidi podvedli. No nehraje.
viewtopic.php?f=805&t=1188395&st=0&sk=t&sd=a&start=450

Bohužel už to tady není. Nějakej dobrák (salam) to raději smazal :-( Máte-li dotaz, neváhejte mě kontaktovat.

tak jako vybral sis spickoveho pravnika, tam mas uspech zaruceny. Malo komu se povede delat bubaka a pak byt za chuja, bo nezna terminy :) jinak zajimalo by mne co s tim COIka nebo dtest, coz uz nema vubec zadnou pravni formu udelaji :) ja ti to reknu predem. Vubec nic.
A vis jak to dopadne? Budes doma mit porad ludru auto za 700tycek k prdu. A furt budes prskat. A furt budes brecet. Ale ten vrak ti zustane dal a dal a dal.

Obrázek
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2018 07:34

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod goes 14. 6. 2018 07:36

super, za tento post mi prave prislo ctyry padesat na ucet..
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod exBURN 14. 6. 2018 07:42

Jako mě je ho líto - sám jsem si prošel podobným procesem, ale zřejmě s lepším koncem.
Auomobilky se nejvíc bojí zveřejnění - jim je nějaký soud u řiti. Jenže to zveřejnění musí mít váhu a ne jen sprosté napadání všech okolo jak mamlas. Já měl už připravenou kampan pro Renault a po jejim představení si to auto raději vzali zpět - vše bylo ale v rámci slušnosti (no lehké vydírání v tom asi taky trochu bylo :D ). Ale v jeho případě už je to pasé - s tím už nic neudělá, leda by to prodal a měl klid, což evidentně nechce.
ten kdo pije-krátce žije
ten kdo nepije-žije ještě kratší dobu,jelikož ho ten co pije ho přejede
exBURN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod goes 14. 6. 2018 07:48

ex: uprimne lito mi ho bylo chvili, ale za to jak se chova a co dela apod. jsem presel do roviny toho, ze mu to preju, bo takovi si proste nic jineho nezaslouzi.

jinak prodat to nemuze. Pokud roky prohlasuje, ze auto je vadne a pokud by jej prodal aniz by na to jasne neupzornil budouciho majitele dopustil by se podvodu, proti kteremu tak vehementne bojuje. A pokud by to priznal, pak by to nikdo nekoupil.

Skonci to tak, ze COI se tim zabyvat nebude. Pokud automobilka splnila zakone povinnosti u reklamace (terminy, formulare...) pak je pro ne cista. COI nikdy nezkouma konkretni pripad, navic je tu i rozhodnuti soudu, ktere je pripadne nadrazene. Dtest je "soukromy" spolek, ktery nema zadnou vahu neco resit. Muze poskytnout radu apod. ale tim to konci. Navic i zde uz je po terminech apod.

Tudiz posledni moznosti by bylo, ze by byl vypracovany nejaky znalecky posudek, ktery by konstatoval, ze ten motor je od pocatku vadny tim, jak byl navrzen a to proste mit nikdy nebude, protoze by to musel platit ze sveho. Navic by se pak musel soudit, aby to zjisteni soud uznal a teprve pak by se mohlo neco dit.

takze co... takze nic. Mu to zustane.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2018 08:01

goes píše:ex: uprimne lito mi ho bylo chvili, ale za to jak se chova a co dela apod. jsem presel do roviny toho, ze mu to preju, bo takovi si proste nic jineho nezaslouzi.

+1
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod exBURN 14. 6. 2018 08:02

JJ, znalecký posudek byla první věc, kterou jsem měl v plánu hned po písemném vyjádření servisu o reklamované závadě na vozidle. Takhle se totiž mělo začít.
ten kdo pije-krátce žije
ten kdo nepije-žije ještě kratší dobu,jelikož ho ten co pije ho přejede
exBURN
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lexx 14. 6. 2018 08:39

Ale znalecký posudek ti je k ničemu, pokud reklamuješ po záruce...
Lexx
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 14. 6. 2018 09:21

samozrejme, tam uz nemas na rok na nic a musel bys jedine prokazat, ze se jedna o nejakou konstrukcni vadu od pocatku, kde by mohlo dojit k nejakemu stazeni vyrobku z trhu, reps. udelat svolavacku na nejakou opravu, ale kdyby to bylo tak vadne, tak uz by to prislo ze zapadu davno...

ale tak vite jak to chodi...
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2018 09:42

Víme, maximálně ti naserou do krku.
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor