Honda CRV 4×4 ,benzin ,2016

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jurajec 23. 8. 2018 12:37

to jde
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2018 14:37

Kam?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 23. 8. 2018 14:37

ze ta castka je relativne nizka pane diskutér
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod podikk 24. 8. 2018 08:31

Dobra cena za olej, to je autorizak?
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 26. 8. 2018 14:12

Jj,autorizak. Chci tam jezdit do doby prodlouzene zaruky.

Vcera jsem byl na dvodennim vylete s kolama.
Pocasi klaplo,vyslo to super.

Drzak na 3 kola mam asi 4 roky,neustale jsem odkladal nakup adpteru pro 4 kolo,nechtelo se mi utracet . :-)

Minuly tyden jsem to zacal resit.Napsal jsem nejprve tam,kde jsem drzak kupoval.....

"Děkujeme, že se na nás obracíte, ale adaptér (stejně jako nosič ) se již nedá objednat. Skončena výroba. Doporučuji zkusit na internetu najít ještě firmu, která by uvedený adaptér měla ještě jako "ležák" skladem."

Z nekolika shopu ,kde mel byt skladem mi prisla lakonicka odpoved,ze uz je to starsi model a ze ho neumi dodat.
Objednal jsem tedy na alze,kde mi prislo do mailu,ze si ho mohu vyzvednout na pobocce zitra .
Rikam si,za vic penez,ale je bat ,hlavne kdyz bude .

Vecer ,kolem 21hod zprava ve zneni: vámi objednaného produktu SPT1222 v objednávce .... bylo zjištěno poškození a zboží je v tomto stavu neprodejné. Bohužel další kusy nejsou k dispozici. Pokud máte zájem o obdobné zboží, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle ....

Rikam si,ze je to v pytli.Sice bych mohl dat kolo dcerky do kufru,ale stejne -nadaval jsem si,ze kvuli svy lenosti to budu shanet buhvi kde.

Nakonec jsem zkousel spis nevericne objednat z obchodu,kde ho skladem nemeli.
Druhy den dopoledne pipla info sms,ze ho maji na prodejne a at si ho vyzvednu.

Provedeni adapteru super,maji to fakt vymakane.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 26. 8. 2018 14:36

no hezky a co parkovaci senzory jsou zadni odpojeny kdyz tam je nosic ? S nosicema je to v klidu, kdyz nema cesky eshop tak porad jsme v EU a objednas odkudkoli.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod hopa26 26. 8. 2018 14:48

Odpojeny nejsou,pri couvani pipaji.
Ale v kabine mam na vypnuti senzoru tlacitko.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 26. 8. 2018 18:34

Tvl, proc tomu nejmensimu nekoupis normalni kolo? :D Jestli jste nejezdili jen z kopce, tak musel trpet, ne? Na ty nejvetsi "Liberte", to taky asi nebyla zadna hitparada :-)
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 26. 8. 2018 18:58

:D
Nejmensi je dcerky,na vsi se kola dedi. Ma ho po Petovi,presedlala na nej letos z takoveho uciciho slapadla a Firstbiku.
Az povyroste a bude mit z tezkeho prevodu vymakana stehna,neco ji vyberem.
Je ji 5,ujela vcera 14 km ,jezdime po rovince kochaci trasy spis,abych je nezadrel. Byla spokojena,nadsena jak ji to jede rychle.
Peta dostal nove kolo pred tydnem.

Ta velka "liberta" je citybike,ktery pouzivam ja-skoro denne. V lete,v zime i kdyz je snih na nem jezdim na trenink na plavco a po meste.
Uz jsem uvazoval,ze si udelam radost ,ale nenajezdim nejake velke porce,takze zatim na to dlabu.Najedu max 2tisice rocne.
Mam ho deset let,manzelce i detem furt stacim-mam to razeni v naboji,takze vyjedu vsechno a nebojim se o nej.
Ale jo,na vymenu casem dojde
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 8. 2018 20:07

No to uz je docela naloz, není to za hranici zatizeni koule, predpokladam obvyklých 50kg celkem?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 8. 2018 20:14

50 abo 75kg byva.
Mne by skor vadilo, ze auto potom "sedi" na zadku.

Ale nevyberes si, pokial chces vozit bajky.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 26. 8. 2018 20:22

Petovo kolo ma 10,5kg Manzelky necelych 12kg,to mrnavy taky tak 10,moje je nejtezsi,ale ma hlinkovy ram,tezko rict kolik vazi. Thule ma nosnost 60,tlak na kouli u Hondy nevim.
Nijak moc se to nehoupalo,mi vyhovuje jak snadno se to nalozi a behem chvile odjizdi.

Nez manzelka prckum zabali piticka ,brumiky a ustroji je,ja uz mam kola nahazeny na aute,vylesteny okenou predni sklo a vztekam se,kde jsou takovou dobu. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 8. 2018 21:21

taky jsem si říkal, co to tam máš za retro kusy :D

ale jo,Thule chválím, ty maj víceméně komplet sortiment TOP, zmáknutej a promyšlenej :-)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 8. 2018 21:22

Za tie prachy sa patri.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 27. 8. 2018 14:49

JardaB píše:No to uz je docela naloz, není to za hranici zatizeni koule, predpokladam obvyklých 50kg celkem?
Nenee, Honda má na kouli 100kg :-)
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků