Honda CRV 4×4 ,benzin ,2016

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 9. 2017 09:32

Arnie J píše:Vypadá to, že co kus, to originál


Nebo taky jiny motor jina převodovka.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 5. 9. 2017 09:40

KarlV píše:Ahojte, nasel by se nejaky majitel CR-V 2016-2017 2,0i manual ktery jezdil od noveho?
Jak správně odhadnul speleo, mám r.v.2014.
Co se řazení týče, tak naprosto v pohodě. Jediný zádrhel, co tam na začátku byl, že při řazení dvojky to vydávalo takový kovový zvuk, jako když o sebe zavadí dvě kovové součástky. V servisu v Liberci mi zjistili, že v Praze špatně namontovali mechanické zamykání zpátečky a řadicí páka tam o něco škrtala. Tak to promazali a řekli mi, že se to "ochodí". A taky že jo :-)
Jinak musím zaťukat, krom maličkostí (lehce zatuhlá jedna brzda a špatně fungující řídící jednotka pro ovládání oken - řešeno v rámci garance) to auto funguje naprosto v pořádku. To je snad moje první služební auto, které v servisu strávilo minimum času.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 9. 2017 09:48

Tvl ty nove hondy se snad předhaněji s toyotou v tom kdo bude mit hnusnějši auta. Interier te top vybavy ještě pul bidy, ale ten zaklad to je dilo. Ale ta atmo 1,5 v B segmentu vypada papirově velice dobře oproti toyoti 1,5.

http://www.auto.cz/autosalon-frankfurt- ... iky-109808
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 12. 9. 2017 10:01

Ten vnitřek Jazzu vypadá naživo líp než v reálu, ale divočina to je.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 9. 2017 10:05

Fajn jsou ty vydechy nad displejem, určitě lepši řešeni než to teď děla ford nebo koncern, kteři maji v B segmentu vydechy někde u kolen.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_no 13. 9. 2017 19:45

KarlV píše:Ahojte, nasel by se nejaky majitel CR-V 2016-2017 2,0i manual ktery jezdil od noveho? Mam ji necele 2 mesice, najeto cca 3kkm a razeni dvojky je docela peklo.

Mám to podobně, psal jsem to sem už před pár měsíci. Řazení dvojky jde někdy dost ztuha, ale mám pocit, že s přibývajícími km se to lepší, už mám kolem 5k... U většiny aut, co jsem řídil, bylo celkem jasně znát, kdy spojka zabírá, někde to bylo dole, jinde nahoře. U té Hondy to nějak ne a ne zjistit. Zatím se mi nestalo, že by skřípaly zuby, ale pro rychlejší zařazení by to bylo lepší vědět...
dave_no
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 9. 2017 22:28

Nebrat.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarlV 19. 9. 2017 20:31

Ahojte, nejak nebyl cas se sem dostat, tak ted procitam. Kazopadne dekuju vsem za reakce.

-JxJ- ano zkousel jsem oba zpusoby, jak pres stred tak tahem, ale nemam pocit ze by jeden zpusob byl nejak lepsi nez druhy. Kdyz radim pres stred pomalu, tak prave casto citim ten odpor, pokud radim rychleji primo, vetsinou to tam padne a je to sakra slyset

Posledni dny pozoruju, ze je to vyraznejsi kdyz se to rozehreje. Vyjedu z garaze, jde to celkem normalne, po najeti XX km to zacne byt znatelnejsi. Nevim jestli to souvisi s tim, ze olej v prevodovce je ridsi po zahrati...
KarlV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DaciaFan 21. 9. 2017 15:20

Skoc si do autosalonu na predvadeci jizdu se stejnym motorem a kdyz to bude vyrazne lepsi, tak reklamuj. To co pises neni normalni.
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarlV 25. 9. 2017 11:03

uz jsem tam byl 2x.

Podruhe jsem se projel se stejnou konfiguraci, jen najeto necelych 6tisic, bylo to urcite lepsi, ale mel jsem dojem ze to tam citim porad. Pockam az budu mit aspon tyhle KM a pak se uvidi..
KarlV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 10. 2017 15:38

Takže Honda CR-V dokončila svoji misi a byla odevzdána LeasePlanu, zamáčknul jsem slzu a převzal klíčky od nového vozu.

Hondice za 3 roky najezdila skoro 53 tisíc kilometrů s průměrnou spotřebou 8,97, bez nehod a závad (pouze mírně zatuhlá přední brzda a špatně fungující jednotka, co řídí otevírání a zavírání oken = dojezdy).
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 2. 10. 2017 15:42

A za co žes to vyměnil?
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 10. 2017 15:48

Za Supa, já myslel, že se to ví. Zmiňoval jsem to ve vláknu o Škodiaqovi. Původně to měl být ten, ale kvůli dlouhým dodacím lhůtám jsem tu objednávku zrušil.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 2. 10. 2017 15:49

Já to vlákno moc nečtu, jen arnoldovy plačky nad podvozkem a balast :)
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 10. 2017 15:57

Bodejť by ne, když to auto tady nikdo nemá a asi hned tak mít nebude :-) Tady pro to auto není cílová skupina.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků