Honda CRV 4×4 ,benzin ,2016

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hopa26 16. 1. 2017 12:30

hagusy mam. ja to radsi natocim,nafotim,abych neco nep osral. :-D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod robbert 16. 1. 2017 20:53

To máš speciální uchycení. Já nakupuju na nosice.com Kaderka vždycky poradil, tak to zkus tam. Snad to nebude bráno jako reklama, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 16. 1. 2017 21:08

Uz som ta nahlasil.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 1. 2017 08:58

A užil sis to? Udělal ses?
:mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 1. 2017 11:32

seku2 píše:Počkal bych na CR-V 2017. Od prosince se prodává v Americe a je na něj hodně chvály. O něco větší, nový podvozek, skvělý interiér. Jenom výroba a prodej v Evropě nějak nejsou zatím v dohledu.
Vznesl jsem dotaz u dealera a na letošní rok se nepředpokládá uvedení nové CR-V na český trh.

-- 17. 1. 2017 11:37 --

hopa26 píše:mate nekdo zkusenost s vhodnymi pricniky na me crv? klidne koupim pouzite, i rakev.
nejake rozumny kompromis cena vykon. diky.
uz zacal jezdit na lyze i syn ,takze mi vadi cisit 3 pary lyzi a davat je do kufru,navic krizem....
Budeš muset koupit originál příčníky Honda. Mají tak zku**ené uchycení těch příčníků, že snad ani alternativa nemůže existovat.
A navíc jsou ty příčníky hrozně vzadu, takže na dlouhou rakev zapomeň. Neotevřel bys páté dveře, takže rakev max. 150-170cm na délku. Od zadního uchycení ke konci rakve může být tak max.35cm.
A originál Honda rakev stojí bratru 17 tisíc, a to se vyplatí :D
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 1. 2017 12:39

Double: A musí se to uchycovat do těch děr? Já nic takového nemám (nemám Hondu), patky to v pohodě udrží bez nutnosti nějakého dalšího kotvení a to včetně kol při 150+
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 17. 1. 2017 15:22

uz to resilo vic lidi,nez jen ja.lze pouzit original rakev skoda,stoji necelych 7 tisic. pricniky thule co tam pujdou asi 4 litry. vyzkousim a dam vedet,nemusim to dopredu platit.
http://www.club-honda.eu/forum-tema/str ... 694?kols=2

-- 17. 1. 2017 16:42 --

pry funguji tyhle,tak uvidime http://www.omnipuls.cz/326-316-thule-753761kit-cz.html
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 1. 2017 15:56

robbert: příčníky mám chycené z vnitřní části ližiny dvěma šrouby.
Teď nemůžu dát fotku, protože jsou příčníky na střeše a na ní je hromada sněhu a ledu :-)

-- 17. 1. 2017 16:12 --

hopa26 píše:uz to resilo vic lidi,nez jen ja.lze pouzit original rakev skoda,stoji necelych 7 tisic. pricniky thule co tam pujdou asi 4 litry. vyzkousim a dam vedet,nemusim to dopredu platit.
http://www.club-honda.eu/forum-tema/str ... 694?kols=2
Jasný, pokud si uděláš "přírubu", kterou přišroubuješ na originální místo v ližině a k té přírubě pak hodíš příčník Thule, který navíc díky té přírubě posuneš více vpřed, tak můžeš použít delší střešní box.

Já holt bral to, co bylo jako příslušenství u Hondy (u auta na operák nemám ani jinou možnost) a tím pádem mohu na dlouhý střešní box zapomenout.

Jinak existují střešní boxy yakima, které jsou dostatečně dlouhé a dají se dají namontovat na originální příčníky Honda (i v té zadní poloze). Vycházejí dost draho a ne všechny typy se dají koupit v ČR.
http://www.yakima.cz/stresni-boxy/
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 17. 1. 2017 17:06

tak nepotrebuju nejak extra dlouhej box,lyze mam kratky slalomky,manzelka je mrnava,nicmene bude fajn,kdyz se tam vejdou i lyzaky.
o vikendu by to melo byt doma,tak to nafotim.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cirk 17. 1. 2017 19:42

hopa26 píše:tak nepotrebuju nejak extra dlouhej box.....manzelka je mrnava,

:D
Cirk
Nováček

Odeslat příspěvekod dave_no 17. 1. 2017 21:37

Obepsal jsem přes poptávku na v****miauto.cz 26 prodejců Hondy a za 2 dny se neozval žádný:-/ Asi nemají zájem.
dave_no
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 17. 1. 2017 22:24

Na Jarově bude v únoru akce se slevou 10 % na origo příslušenství.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 20. 1. 2017 09:54

No, tohle není moc dobrá vizika pro Hondu. Během testu dvakrát utavili mezinápravovou spojku, která se tak odpojila:
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/skoda-kodiaq-vs-konkurence-trapili-a-srovnavali-jsme-ctyri-v/r~9fb99e54dcbc11e68f7d002590604f2e/
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 20. 1. 2017 14:14

Aštar_Šeran píše:Jak tě mohl tlačit zadek, když tu všichni odborníci tvrdí, že Honda má 4x4 na prd? :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků