Honda Civic 10.generace

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 28. 4. 2018 15:35

Jako jak nizko? Sak si to muzes prizvednout? Me u 9g prekvapilo, ze jsem pri prvnim sednuti chtel dat sedadlo niz a volant vys, ale uz jsem byl u obou na maximu... a ted po roce a 30kkm? Vubec mi to neprijde, naprosto jsem se tomu posedu prizpusobil a prijde mi, ze tak jak to je je to ok.. obcas se stane, ze nevidim na tacho, vetsinou rano jo, a jak jedu z prace jsem takovej uz zgumovatelej, ze sedim tak nejak vic rozplizle za volantem a pres venec proste nevidim rychlost :))
Anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 4. 2018 15:44

Hondamaník píše:Ta středová konzola tam prostě je blbá a jak člověk není zvyklý sedět strnule s nohama u sebe, překáží. Psal jsem to tu hned na začátku prodejů...


Jak pised prekaza to uvolnenemu kolenu po hodinke jazdy by ma to urcite dost sralo. Mozno staci zmenit tvar a material stycnej plochy
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 4. 2018 15:49

Tak to zřejmě vadi ta hrana te konzole, protože jestli si neměl problem v meganu, kde je toho mista meně a noha je vlastně v kontaktu neustale, ale pokud si dobře vzpominam tak jde o větši časti lytka což je na pohodu než nějaky roh či hrana.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 4. 2018 15:53

Kiwi je celkovo priestranejsi ale ta hrana. Podobny problem som mal s krytom spinacky u mondea kde pri vystupovani som do nej kolenom vzdy buchol. Pomohlo by len el. Sedadlo ktore malo nizsiu polohu
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 4. 2018 15:59

jj jsem to tušil, že pujde zřejmě o tu hranu, megan ma klasicky střed, kdežto civic ma takovy tunel
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 28. 4. 2018 16:15

Zvlastni. Me v kiwiku nic nevadilo, spis se mi ten interier nelibi.
Kdyz bude prilezitost, tak nekdy jeste vyzkousim.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 4. 2018 16:21

No mě to pravě taky nevadilo a to jsem v něm seděl docela dlouho a k tomu jizda. Ale chapu, že ta hrana muže pro něko byt problem už jen tim, že je to jinak řešene a ta hrana tam prostě je.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 4. 2018 16:48

jazdit s tym zavody si by som o hranu ani nezavadil, ale pri rozvoze zakuskov si urobim pohodlie, uvolnim sa a vtedy to prekaza a tak vlastne jazdim vacsinou . Jo a sedadla by zniesli trochu mohutnejsi vzhlad, lepsie drzanie tela. Ten typ auta si ich zasluzi
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 4. 2018 16:53

Jo v tomhle to mam stejně, vzhled těch sedadel je takovy nijaky a docela to kazi dojem z interieru a i když v te kuži je to lepši tak taky žadna slava. A s drženim těla i nohou je to taky slabe a to až dost.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 4. 2018 19:20

a este som si vspomenul, nastavenie sklonu sedadiel, to neslo rozumne jemne nastavit, len skokovo a zaboha trafit ideal. Bud som bol nemtavy alebo mozno spatny kus
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 4. 2018 20:57

Jo kolečko to neni, ale ja se s tim popral vcelku rychle.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 24. 5. 2018 10:46

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 5. 2018 10:50

ježiš to néé
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2018 10:57

maty už začíná inzerovat Kugu.
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 5. 2018 11:04

Kdyby tam nebylo to křidlo tak by to i šlo.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků