Honda Civic 10.generace

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod SerifJohn 21. 4. 2018 08:22

Jako pozitek z jizdy u Hondy je. Ale nemel bych pozitek z toho, ze mi to stoji na dvorku. :hm
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 4. 2018 10:40

Z takoveho auta ti stoji permanentne, nevim jestli to mello dokaze jeste ocenit, jeho pani by treba uvitala :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2018 11:48

Pokaždé, když na silnici vidí Civil, začne něco mrmlat v tom smyslu, že kdyby sme si to měli pořídít, tak si raději udělá lobotomii mozku kávovou lžičkou a bez anestezie
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 21. 4. 2018 12:39

přesně, zlatej Hurvínek...
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2018 12:47

Ten se jí kupodivu líbí - i bez hagusů. ESP nemá ani šajn, co to je.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 4. 2018 12:59

Btw dnesni cesta, starsi se mnou vpredu, mladsi za mnou v autosedacce, moje uprostred a kamoska nakraji vzadu. V kufru dve cestovky, dve mensi tasky, golfky, kufr na naradi, elektricka pila a konecne priklepova vrtacka kufr.. do kufru bych dal jeste neco v klidu, vlezli jsme se vsichni byt brblali, ze do italie by tak nejeli, 1hod a 40min vydrzely..
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2018 13:03

No tak hurá.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 21. 4. 2018 13:25

Problem solved.
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Hondamaník 21. 4. 2018 13:27

_maty_ píše:Btw dnesni cesta, starsi se mnou vpredu, mladsi za mnou v autosedacce, moje uprostred a kamoska nakraji vzadu. V kufru dve cestovky, dve mensi tasky, golfky, kufr na naradi, elektricka pila a konecne priklepova vrtacka kufr.. do kufru bych dal jeste neco v klidu, vlezli jsme se vsichni byt brblali, ze do italie by tak nejeli, 1hod a 40min vydrzely..

Já taky ne, kdo by se do Itálie tahal s pilou a vrtačkou...

-- 21. 4. 2018 14:28 --

MELLO píše:Ten se jí kupodivu líbí - i bez hagusů. ESP nemá ani šajn, co to je.

U nás spokojenost. Sice se to nelíbilo, ale dva kočáry to odvozilo, což by původně zamýšlený Auris nedal...
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 4. 2018 13:36

Pri kvalite jejich ubytovani se muzou hodit :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2018 13:42

Hondamaník píše:
_maty_ píše:Btw dnesni cesta, starsi se mnou vpredu, mladsi za mnou v autosedacce, moje uprostred a kamoska nakraji vzadu. V kufru dve cestovky, dve mensi tasky, golfky, kufr na naradi, elektricka pila a konecne priklepova vrtacka kufr.. do kufru bych dal jeste neco v klidu, vlezli jsme se vsichni byt brblali, ze do italie by tak nejeli, 1hod a 40min vydrzely..

Já taky ne, kdo by se do Itálie tahal s pilou a vrtačkou...



:mrgreen: :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 21. 4. 2018 17:28

miromen4 píše: Už jsem uvaděl, že cena za 1.5T MT Sport od prodejce v ostravě byla 580 nebo 590tkč což je meně bež uvadi akčni cenik. Jde o kombinaci vybav, motoru a převodovek jak si uvaděl a už nelze kombinovat libovolně.


to je myslim slusna cena, ale za to uz mas aj megana GT , v tom si sa uz viezol ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2018 17:44

Samej lepší. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 21. 4. 2018 17:49

Ještě za ty peníze může mít podobně vybavenou oktávku 1,4 TSI z Volgogradu, tj. nejlepší ruské auto všech dob :D
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2018 17:57

:D :D Woe
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků