Honda Civic 10.generace

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Zamo 21. 4. 2018 19:51

"
Naposledy upravil Zamo dne 22. 4. 2018 10:20, celkově upraveno 1
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 21. 4. 2018 20:07

MELLO píše:Samej lepší. :D


tak zle to nebude, otazne je, ktore je lepsie ja som nesedel v ani jednom
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2018 20:07

Tak jo no.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zamo 21. 4. 2018 20:15

miromen4 píše: Už jsem uvaděl, že cena za 1.5T MT Sport od prodejce v ostravě byla 580 nebo 590tkč což je meně bež uvadi akčni cenik. Jde o kombinaci vybav, motoru a převodovek jak si uvaděl a už nelze kombinovat libovolně.

Mě to tak nepřijde: Vyšší verze má vše co nižší verze + další prvky výbavy. V tvém případě by musela automobilka v podstatě vyrábět až na základě individuální objednávky a nemyslím si že by bylo auto ve výsledku levnější. 
Naposledy upravil Zamo dne 22. 4. 2018 10:08, celkově upraveno 2
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 4. 2018 20:36

Kiwik je prosimte jaka kategorie, ze bych se zas neco priucil?
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 4. 2018 11:30

MirecBA píše:
miromen4 píše: Už jsem uvaděl, že cena za 1.5T MT Sport od prodejce v ostravě byla 580 nebo 590tkč což je meně bež uvadi akčni cenik. Jde o kombinaci vybav, motoru a převodovek jak si uvaděl a už nelze kombinovat libovolně.


to je myslim slusna cena, ale za to uz mas aj megana GT , v tom si sa uz viezol ?


Megan GT jsem poptaval u nas ve městě v době kdy už měl byt na trhu, ale oni ho ještě neměli a měl jsem se pruběžně informovat. No nakonec mi bylo řečene, že ho mit nebudou a musim se na zkušebni jizdu objednat v ostravě a k tomu ještě nedošlo. Stejmě mě hlavně zajima akorat ten 4control a snad ještě to mechanicke řizeni na ktere nejsou zrovna kladne nazory. Jinak nepřekvapivě nic pro mě.

-- 22 dub 2018 12:33 --

Zamo píše:
miromen4 píše: Už jsem uvaděl, že cena za 1.5T MT Sport od prodejce v ostravě byla 580 nebo 590tkč což je meně bež uvadi akčni cenik. Jde o kombinaci vybav, motoru a převodovek jak si uvaděl a už nelze kombinovat libovolně.

Mě to tak nepřijde: Vyšší verze má vše co nižší verze + další prvky výbavy. V tvém případě by musela automobilka v podstatě vyrábět až na základě individuální objednávky a nemyslím si že by bylo auto ve výsledku levnější. 

Tak pro mě je podstatne, že je v nabidce 1.5T ve spojeni s manualem. Vybavove stupně tak tam už je to docela pruser, kdy by se docela hodila alespoň nějaka individualizace. Ale nevim jestli se něco nezměnilo od doby kdy jsem na ty vybavove stupně koukal.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zamo 23. 4. 2018 13:02

To miromen4: k individualizaci toho obávám se moc nebude. K HB snad jen Black line nebo Orange line sada a 18" designová kola (alespoň podle katalogu). Já jsem si kola řešil individuálně a 17" prodal. 18" mi prodejce žel nemohl nabídnout. Přes něj šla jenom montáž.
_____________________
Dnes jsem se ptal dealera jak je to s koly u HB, takže ani k HB si neobjednáš 18". Dodají to na 17" se kterými si pak můžeš dělat co chceš. Nevěděl mi vysvětlit, proč tedy mají 18" kola v katalogu, když to stejně nelze na nich koupit.
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 4. 2018 12:26

dnes som si posedel jak v kiwi tak aj v GT205 a vyhralo GT. Kiwi v kozennom prevedeni nieje marny, ale v tom GT som sa ako vodic citil lepsie aj ked nie uplne idealne. U kiwi mi dost vadila tvrda stredova konzola, teda presnejsie mojmu pravemu kolenu , tvrdsia laktova vo dverach ( pri rozvoze zakuskov to vyuzivam casto :D ) a aj stredova v pripade latkovej povrchovej upravy zla. V zadu bolo zase prijemnejsie v kiwi, jak v kozennej obyvackovej sedacke :).
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Anonymni 28. 4. 2018 12:33

Kiwi rulez
Anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 4. 2018 12:39

ale len v top vybave a aj tak by som asi uprednostnil GT, leda ze by jazda rozhodla inak a kiwi mal navrch a cele by to vyhrala insignia s dobrou cenofkou, akurat blbe, ze 2.0T sa uz neroobi a ten slapsi benzin neviem, ci by ma presvedcil pre presadnutiu z nadupanej G157 :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Anonymni 28. 4. 2018 12:47

A tak megane vypada v interieru pekne, me osobne se libil.. jizdne nevim, bude to asi nastejno, ono GT je nejaka jen trochu rychlejsi predokolka, u kiwi mas type r, ktery stoji zas mega a obyc verzi s GT asi nejde jen tak srovnat..
Anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 4. 2018 12:52

tak type-r je ina liga, do toho som ani nesiel , tak ako som nesadal do podobnych verzii od alfi, MB ......
Inak GT malo este jeden bonus, peknu hostesku v sachovnicovom ubore, byt to sucast vybavy, robim prevod :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 4. 2018 13:51

MirecBA píše:dnes som si posedel jak v kiwi tak aj v GT205 a vyhralo GT. Kiwi v kozennom prevedeni nieje marny, ale v tom GT som sa ako vodic citil lepsie aj ked nie uplne idealne. U kiwi mi dost vadila tvrda stredova konzola, teda presnejsie mojmu pravemu kolenu , tvrdsia laktova vo dverach ( pri rozvoze zakuskov to vyuzivam casto :D ) a aj stredova v pripade latkovej povrchovej upravy zla. V zadu bolo zase prijemnejsie v kiwi, jak v kozennej obyvackovej sedacke :).

To si nějaky čahoun, že ti vadila středova konzola ? Ja měl mista dost a vyhovovala mi i středova loketni opěrka. Naopak v Meganu, ale ne v GT toho mista pro pravou nohu moc neni, přesněji, sedadlo je ukotvene tak, že bočni vedeni miři přimo na tu konzoli, takže noha se mi o ni opirala. Každopadně sedadla v Meganu jsou na prvni posaz povedenějši. U GT to muže byt však trochu jinak. A i celkově je v civicu vic mista a to včetně spolujezdce. Vzadu to same jen megan ma lepši posaz, v civicu je ten sedak hodně nizko to na delši štreky nebude uplně na pohodu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 28. 4. 2018 14:09

Ta středová konzola tam prostě je blbá a jak člověk není zvyklý sedět strnule s nohama u sebe, překáží. Psal jsem to tu hned na začátku prodejů...
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 4. 2018 14:30

Ja určitě nesedim jak ženska a mista vic než dost a ke kontaktu s ni došlo zřejmě akorat tak při ostřeji projete zatačce, ale nic co bych zaznamenal a mělo mi vadit.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků