Honda Civic 10.generace

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 4. 2018 14:06

Jenže absenci ESP jsem ani jednou za těch 6 let nepocítil a ty se v tom evidentně trápíš furt.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 4. 2018 14:07

mnoo zas bych to neviděl tak dramaticky ... ty se se svojí starou taky trápíš furt, ale už to necháš být :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 4. 2018 14:11

Právěže netrápím. Já sem s ní extrémně šťastnej velmi si navzájem vyhovujeme. Máme harmonické manželsví a neměnil bych.
Naposledy upravil MELLO dne 20. 4. 2018 14:13, celkově upraveno 1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 4. 2018 14:12

MELLO píše:Právěže netrápíš. Já sem s ní extrémně šťastnej velmi si navzájem vyhovujeme. Máme harmonické manželsví a neměnil bych.

To si musím ocitovat, až tady budeš zase pičovat :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 20. 4. 2018 14:15

Suhlas :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 4. 2018 14:40

Arnie J píše:
brasci píše:Skus to prosim ta popisat nejako normalnejsie a poviem ti, ci take nieco pozorujem alebo nie. Zatial nechapem :D

Ty to asi pozorovat nebudeš, protože máš silnější motor a 4x4. Takhle přes písmenka se to blbě popisuje. Lepší by bylo naživo :) Ale zkusím to teda ještě jednou.

Jedna situace za všechny: Před barákem máme mírný kopeček, jednička v něm točí celkem dost, dvojka celkem málo. DSG (v D režimu) je lehce nerozhodné a často v tom nejprudším zařadí z jedničky na dvojku. Přitom je cítit, jak to tam ten podtočený motor rve na silu, celé auto se chvěje a když se podaří, tak se i rozdrnčí interiér. Řek bych, že spojka dostává mega záhul v té chvíli, každopádně to není moc "smooth" zážitek. Asi to celé bude problém toho, že podtočená 1.4 se nutí do záběru do kopce.

Podobné "cukatůry" se občas dějí i při změnách R <-> D, pokud na to člověk spěchá.

Ještě dodám, že u Mazdy je jedno, jestli jedu na jedničku nebo dvojku, ta rve asfalt tak jako tak a ani přitom nehne brvou :D

Nizke otačky s koncernovou kvalitou udělaji sve. A ty jses mi divil, že golf neměl rad volnoběžne otačky.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 20. 4. 2018 14:54

Automat + malý motor + velké auto. Čo si čakal? S V6 fungovalo DSG pěkně. Pokud zrovna mělo slabší chvilku, motor to pobral.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 4. 2018 15:04

MELLO píše:Právěže netrápím. Já sem s ní extrémně šťastnej velmi si navzájem vyhovujeme. Máme harmonické manželsví a neměnil bych.


Co si na tom opravoval?:-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 4. 2018 15:43

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 4. 2018 15:51

:D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 20. 4. 2018 16:09

Možná byl pod tlakem.... :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zamo 20. 4. 2018 16:17

miromen4 píše:Litr to 100% nebyl. Měl jsem na vyběr buď litr v manualu nebo pravě 1.5T+CVT. Jinak teď mi dochazi, že to snad ani padla nemělo a nastaveni charakteru tlumiču to taky nemělo. Alespoň mi to tvrdil prodavač s tim, že to ma až vyšši vybava tušim sport plus, ale nevim. A řikal mi že cena HB 1.5T v manualu pravě v te vybavě co jsem jel tedy sport je 580 nebo 590tkč.

To míromen4: pro tvoji informaci: všechny verze a výbavy Civiku jsou buďto manuál nebo CVT. A neexistuje automat bez pádel. Ledaže bys seděl v něčem jiném - ne v Civiku. No a pokud se ti nelíbí textilní sedáky, tak je možnost vybrat kůži - černou nebo ivory.
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 20. 4. 2018 16:26

Pierr3 píše:Možná byl pod tlakem.... :D



akoze zena drzala demizonek a ked to neupravi pojde na dlazbu ? :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 4. 2018 16:31

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 4. 2018 18:20

Zamo píše:
miromen4 píše:Litr to 100% nebyl. Měl jsem na vyběr buď litr v manualu nebo pravě 1.5T+CVT. Jinak teď mi dochazi, že to snad ani padla nemělo a nastaveni charakteru tlumiču to taky nemělo. Alespoň mi to tvrdil prodavač s tim, že to ma až vyšši vybava tušim sport plus, ale nevim. A řikal mi že cena HB 1.5T v manualu pravě v te vybavě co jsem jel tedy sport je 580 nebo 590tkč.

To míromen4: pro tvoji informaci: všechny verze a výbavy Civiku jsou buďto manuál nebo CVT. A neexistuje automat bez pádel. Ledaže bys seděl v něčem jiném - ne v Civiku. No a pokud se ti nelíbí textilní sedáky, tak je možnost vybrat kůži - černou nebo ivory.


To už jsme tu probrali a dokonce jsem tu daval video, kde jsou vidět padla a jsou docela nenapadne. Jinak když teď koukneš na cenik tak už neni možno kombinovat jak tomu zřejmě bylo.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků