Honda Civic 10.generace

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Major Kure 21. 1. 2017 21:56

megane GT 200 koni je za 600 ne?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 1. 2017 21:59

Tak to je Megane, z pohledu trhu na pomezí lowcostu, tohle je Honda, takže na pomezí s prémií, ale i tak je to dost. Ale jde o vysokou výbavu, ty stály u Hondy raketu vždy, takže běžná klasika by snad mohla být o dost níž.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 21. 1. 2017 22:07

Trh rozhodne.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 1. 2017 22:14

Tak snaha prodávat za ceny prémie trochu lepší mainstream už tu byla, výsledky viděli všichni, Lancia je po smrti, Alfa má ještě pořád jednu nohu v hrobě a tak jde pokračovat... Mně je to jedno, já už si svou Hondu koupil a příště klidně půjdu jinam.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 21. 1. 2017 22:40

Tak člověk to nesmí brát fandovsky a osobně.On není problém zaplatit více peněz za jistou exkluzivitu.To že to je třeba finančně nelogické, je věc druhá.Viz Iphone třeba, všichni pamatujeme Audi v holobitech a se švihadlama...přesto do toho lidé šli a byli spokojení.Každého věc a je jedno že to je v poměru cena výkon hovadina.Není nutné tak vždy kupovat.Já taky najezdím na motorce 15 tkm a nikam vlastně nejedu a vychlemtá to benzínu, pojistky, udržba....ale libí se mi to, tak platím a rád.

Na druhou stranu je velká škoda, že Honda to hodně přehání.Není to Iphone a tolik fanoušků nemá.Tohle je za hranou, minimálně pocitově tady v ČR.Pravda ale je, že si to mohou dovolit díky Americe, protože výrobu mají zajištěnu a linka není závislá na Evropě.
Taky si musíme tady i na rovinu říci, že u nás v CZ jsou ceny auta nižší a máme cenové vidění jinak nastavené než jinde.To auto bude určitě dobré o tom nepochybuji.Je jen otázka (pro Hondu) , kolik toho prodají.Kdybych to kupoval , je mi jedno kolik toho prodají, důležité je jen jedno, zda jsem já spokojen.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Dix_ 26. 1. 2017 12:37

http://www.autoforum.cz/predstaveni/nova-honda-civic-se-predvadi-na-dalsich-fotkach-v-zakladu-i-ve-verzi-sport/
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubos1 26. 1. 2017 14:06

Aštar_Šeran píše:Tak to je Megane, z pohledu trhu na pomezí lowcostu, tohle je Honda, takže na pomezí s prémií, ale i tak je to dost. Ale jde o vysokou výbavu, ty stály u Hondy raketu vždy, takže běžná klasika by snad mohla být o dost níž.

Z pohladu trhu... :)
Ze sa jedna o vysloveny lowcost som mal pocit pri sadnuti da Civicu 8g. 9g uz na tom bolo lepsie, ale nie daleko od Megane. Sucasny Megane je na tom slusne, pocit z interieru vyborny. Uvidime, ako na tom bude Civic 10g.
www.autogratis.sk
Lubos1
Nováček

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 1. 2017 14:11

To je hodně subjektivní pohled, Megane 3 a 9G jsou kvalitou interiéru nebe a dudy. Teda naopak, aby nevznikl dojem, že je rencek ten lepší.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 1. 2017 19:15

Kdyz jsme u renaultu, zacinaji ze objevovat megany a talismany a pomalu problem je rozpoznat, co dle meho ovsem nefunguje jsou zadni lampy na kombiku talisman, megane jsem jeste nepotkal v kombi ale tam cucham to bude obdobny, pritom sedan talisman se mi fakt hodne libi, pomalu tolik co B8 v sedanu ktery je proste bozi, B8 v kombiku se mi taky nelibi..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 26. 1. 2017 19:26

Že se rozbíjejí zadní lampy?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 1. 2. 2017 08:38

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 2. 2017 08:39

Uz jsem daval

-- 1. 2. 2017 08:39 --

_maty_ píše:http://www.amservisplus.cz/nase-vozy/nove-vozy-skladem/1086-honda-civic-1-5i-vtec-prestige

Ta cena je krapitek ulet

Zde dixi
Anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 1. 2. 2017 09:26

Jim lidi utrhají ruce. Ta skladovka tam bude hodně dlouho... Ale nějaký nadšenec se najde, i když mi to tak nepřišlo v dané chvíli.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 1. 2. 2017 15:28

Možná kdyby to byl sedan... ale ten asi nebude ve verzi Sport. I tak je to drahé. Místo jednoho Kivi dvě Tipa :D
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubos1 2. 2. 2017 09:17

Ta skladovka je na prvy pohlad draha, ale ak by som si vyskladal napr. Golf alebo Astru s podobne vykonnym motorom a vybavou, dostanem sa s oficialnou cenou vyssie. A v pripade Civicu dostanem o pol triedy vacsie auto.
www.autogratis.sk
Lubos1
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků