Honda Civic 10.generace

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 9. 2016 08:30

D1.8T píše:
Aštar_Šeran píše:Mazda 3 ne?

Ušetřils arnoldovy infarkt.

to teda :mrgreen:

-- 25.9.2016 09:31:41 --

Aštar_Šeran píše:
D1.8T píše:Jestli teda zvládne dočíst.

:mrgreen:

kokoti :D

-- 25.9.2016 09:33:03 --

Aštar_Šeran píše:Od motoru nebo od podvozku? Mně přišla ok, ale byli jsme na předváděčce, takže se s tím jelo v klidu a jen kousek.

ona je asi tak do 80 v pohodě, pak ty ruchy začnou exponenciálně růst (od podvozku, od motoru i aero)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 25. 9. 2016 08:33

enthusiastic.driver píše:Od podvozku... Ale možná to bylo jen gumama, je fakt, že na hluk si moc lidí nestěžuje. Stejně to je v *****, jak jsme dneska zhýčkaní.. :D


na tu hlucnost si stazuje dost ludi, zalezi od prehustenosti fora a po akom povrchu ludia jazdia
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 25. 9. 2016 09:01

Arnie J píše:
Aštar_Šeran píše:Od motoru nebo od podvozku? Mně přišla ok, ale byli jsme na předváděčce, takže se s tím jelo v klidu a jen kousek.

ona je asi tak do 80 v pohodě, pak ty ruchy začnou exponenciálně růst (od podvozku, od motoru i aero)

Počítám, že myslí hluk při tlumení nerovností, obecně větší akustický hluk od podvozku má i kiwi, protože japonci, ale i relativně velké nerovnosti a díry žehlí jen s drobným klapnutím. A čím rychleji jedeš, tím lépe.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 25. 9. 2016 16:08

enthusiastic.driver píše:A není snad na špici? Myslím, že triumvirát Golf, Focus, Civic je co se kvality jízdy týče jasná špička segmentu.


No ja věřim , že honda s přichodem viceprvku u X tu jizdu dopiluje komplet. A ja navic kvituji nasazeni turbobenalu , ktere doufam honda naladi charakterněji než slabši TSI. Jinak golf ma určitě kvalitu jizdy , ale těch emoci v koncernu bude vic u Seatu.

-- 25 zář 2016 17:13 --

MirecBA píše:
enthusiastic.driver píše:Od podvozku... Ale možná to bylo jen gumama, je fakt, že na hluk si moc lidí nestěžuje. Stejně to je v *****, jak jsme dneska zhýčkaní.. :D


na tu hlucnost si stazuje dost ludi, zalezi od prehustenosti fora a po akom povrchu ludia jazdia


Ticho leči.....jako neřikam , určitě je fajn kvalitnějši odhlučněni , ale pokud by na to japončici dal kaleli , tak bych s tim neměl až takovy problem.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 27. 9. 2016 06:47

enthusiastic.driver píše:A není snad na špici? Myslím, že triumvirát Golf, Focus, Civic je co se kvality jízdy týče jasná špička segmentu.


Ale jasne, ze je. Jsou tam treba i ty vyse zmineni. Jen jak se to rekne o Honde, tak nekdo vidi rude :-)

A to je 9g. V 10g jsou proporce jine, technika taky jina, takze cekam, ze to bude jeste o fous lepsi. Klidne i odusevnele sportovni a nebo sportovne odusevnele, jak kdo chce ... :-)
cport
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dix_ 29. 9. 2016 07:33

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 29. 9. 2016 10:01

http://www.auto.cz/autosalon-apriz-2016 ... edan-98584

Asi mi niečo uškodilo, ale mne sa toto pozdáva stále viac a viac. Aj zvonku aj zvnútra :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 29. 9. 2016 10:47

No zatim s fotek se mi to libi minimalně stejně jako 8G , uvidi se na vlastni oko. Každopadně dalši model ktery při připadnem vyběru neopomenu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 29. 9. 2016 10:49

som zvedavy, co proti tomu postavi japonska konkurencia, zvlast ak 1.5 nebude zviazana vylucne s TOP vybavou
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 29. 9. 2016 10:51

Výborný sedačky má už 9G, teď je jde dát níž pro ty, co rádi nevidí dopředu přes volant, takže půjde o skvělý posaz :D

-- 29. 9. 2016 11:52 --

MBA: nepůjde jen o výbavu, ale i o cenovku. Jestli bude 180k v akčním ceníku někde od 600 tisíc, tak jako by v nabídce nebyl...
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 29. 9. 2016 11:25

jj, na to som tou TOP vybavou vlastne narazal
tych 600k ale este nebude nic strasne ,ak to bude vrchol s dobrou vybavou a bude sa dat kupit ten motor aj v nizsej vybave. Megan GT ma podobnu zakladnu cenovku
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Anorex 29. 9. 2016 12:01

Podle mě musí fakt solidně fetovat v Japonsku :D

Obrázek
Obrázek
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 29. 9. 2016 12:25

Ten CTR cajk, to bude zběsilost s motorem kolem 350 koní, ale tu sériovku nechápu. Takový hustonárazníky a pod kapotou většiny bude R3 1,0T :D Přitom by podle mě stačilo trochu ubrat a bylo by to cajk. Tady jsem to narychlo naznačil:
Obrázek
Obrázek
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 29. 9. 2016 12:34

Tak vies ako, usetria na farbe. Musia lakovat mensie plochy :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 9. 2016 12:37

Krasavice
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků