Mazda Xedos za kolik prodat ??? prosím pomožte

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod sprint 20. 9. 2014 10:14

:D
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod levnybitumen 20. 9. 2014 10:18

prosimvás proč NEUSTÁLE TVRDÍTE ŽE JE HROZNÝ LASK??? mam li byt upřimný je opravdu zrcadlově lesklý a jediny kde ma kosmetick vady je pravy opraveny lem ... jinak je doslova krásný a zaři hezký navíc to je perlet která ze skoro černé jde na slunci do zelena... v techničaku je zelena... křidlo střecha i kapota je nalakovana v hladkem černem matu !!!
na kolech je nástřik velice odolnou barvou a gumy ošetřene připravkem 3M ja se o vůz staral dobře kdybych nebyl rozhodnutý s přitelkyni na koupi nového vozu škoda rodinneho typu tento vůz si nechám neměl jsem ani moc chut jej prodávat... proto jsem stim jel na technickou... a dali mi to v pohodě... emise taky
levnybitumen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kybork23 20. 9. 2014 10:21

tak vyměn starou a nech si mazdu, nikdo jiný by jí už gumy nepatlal tim tvým výrobkem od 3M a to by tě mohlo mrzet... a psal si, že už nebudeš reagovat... multíku :hm
clio 1.8 16v
kybork23
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod levnybitumen 20. 9. 2014 10:21

rád vůz prodám za 21 000 kč je to mnoho za pěkny vybaveny sporták na dva roky ??? obavam se že ne... a navíc po těch rokách bych ho rozhodně nešrotoval ale aspon za 6k prodal na díly da se vůbec na tomto prodělat ?? ja jsem vám tu nabídl fajn auto za fajn cenu a vy ještě frfnáte a chováte se jako banda tupců..... to jsem važně nečekal myslel sem že někdo zde napiše fak neni zhnile ?? jezdi?? ok přijedu beru to ... a vy misto toho 400 přispěvků stupidit někdy se až zhrozim jaci sou kolem mě ubožáci kteří se schovaji za monitor a anonymitě všem nadavaji vysmivaji se.... vždycky řikam že takovym lidem přeji rakovinu.... aby si važili jeden druhého....
levnybitumen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2014 10:22

levnybitumen píše:TAK POŠLI SZ DOMLUVÍME SE...ALE ZDÁ SE ŽE NABIZIŠ MNOHO ;-) TAKOU CENU TO JISTĚ NEMÁ


Asi máš pravdu a goes ma požiadal, aby som neblbol s cenou, chce to veľmi pre svoju mamku, takže ustupujem, skús sa s ním dohodnúť. :hm
Ale hlavne to nedávaj lacno... :idea:
anonymni

Odeslat příspěvekod levnybitumen 20. 9. 2014 10:25

s takovým člověkem bych vážně jednat nechtěl :D takže neprodam
levnybitumen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2014 10:27

levnybitumen píše:s takovým člověkem bych vážně jednat nechtěl :D takže neprodam


Nevzdávaj to, goes sa len hrá na machra, aby si mu znížil cenu. Je to seriózny chlap... ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod mfilip 20. 9. 2014 12:08

Normalne bych rekl, ze si dela akorat *****, kdyby to skutecne neprodaval.
Pekny vybaveny sportak Xedos a rozhodnutý s přitelkyni na koupi nového vozu škoda rodinneho typu:-)
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 9. 2014 12:15

Presne tak
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 20. 9. 2014 12:31

esi to nebude tim, ze se mu do sportaku* nevejde sportak, tak musi prodat
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 20. 9. 2014 12:42

Vůz stižen syndromem neprodejnosti starých velkých (luxusních nebo žravých) aut.
Kdo má prachy nekoupí 18 letý střep. Kdo je nemá, nemá ani na údržbu těchto svostů a hlavně nemá na to živit V6.
Takže nabídka velká, poptávka veškerá žádná.
Koukám na ty fotky a konečně jsem se poučil jak vypadá sporťák. :-D
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 20. 9. 2014 12:50

Honza: právě ses zařadil mezi nás, ubožáky.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 20. 9. 2014 15:46

blbe je, ze to co pise bi-tumen uz ani sam nemoze mysliet vazne, uz to neni ono. Chce to vymysliet nieco nove :-(
inak to ato vypada , ako by jazdilo dverami a strechu napred. Predpokladam z dvere, strechu .... netlmi drahy tumen, ale xxmm vrstva tmelu
ten tumen neni zase az tak lacna zalezitost
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 9. 2014 15:50

Je to truhlik
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 9. 2014 15:54

to slyslim v radiu, porad nejaka reklama na truhlikov.cz
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků