Honda CR-V 4G

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Vybral bych si
Honda CR-V 15 %  30%  [ 15 ]
Mazda CX-5 12 %  24%  [ 12 ]
Toyota RAV4 4 %  8%  [ 4 ]
Mitsubishi Outlander 1 %  2%  [ 1 ]
VW Tiguan 6 %  12%  [ 6 ]
Fiat Freemont 6 %  12%  [ 6 ]
Ford Kuga 4 %  8%  [ 4 ]
Hjondé ix35/Kia Sportage 1 %  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 49

Odeslat příspěvekod DoubleSix 9. 6. 2017 11:16

goes: ty umíš být ale krásně upřímný. Ty si nikdy neslyšel o "milosrdné lži"?
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 9. 6. 2017 11:17

Jen klasickej trolling, kterej si prostě nedokáže odpustit.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 6. 2017 11:18

Jo slysel. Tu pouzivam jen u znamych co odhali neveru sve zeny kdy jim rikam ze jsou horsi veci nez vedet ze druhy ji to umi udelat lip

-- 9. 6. 2017 12:19 --

Aštar_Šeran píše:Jen klasickej trolling, kterej si prostě nedokáže odpustit.


Dekuj kazdy den bohu ze nekdo to slovo za tebe vymyslel
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 6. 2017 11:20

Aštar_Šeran píše:Spojka si sedne, mně šly po koupi dost blbě rozjezdy. Ale stačilo ujet 50 tisíc km a je to ok. :D

ano na jedničku to "skačká" a s řazením u hondy souhlas, zatím jsem nic přesnějšího neřídil.. fakt radost..
Anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 9. 6. 2017 11:21

goes: :mrgreen: A kolikrát si to už musel použít? Jestli to teda není tajný.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 6. 2017 11:21

Double zatim ani jednou :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 9. 6. 2017 11:21

_maty_ píše:
Aštar_Šeran píše:Spojka si sedne, mně šly po koupi dost blbě rozjezdy. Ale stačilo ujet 50 tisíc km a je to ok. :D

ano na jedničku to "skačká" a s řazením u hondy souhlas, zatím jsem nic přesnějšího neřídil.. fakt radost..

U některejch aut víc, u některejch míň, jen u jedný předváděčky jsem zažil, že byla spojka hned u nového auta úplně ok. Už jsem ani nedoufal, že si to sedne, když to ještě ve 40 tisících dělalo, ale pak se to uklidnilo.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 6. 2017 11:24

To chce jen cit v noze. Kazde auto to ma jinak. Ale spatne to neni nikdy.
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 9. 6. 2017 11:24

_maty_ píše:
Aštar_Šeran píše:Spojka si sedne, mně šly po koupi dost blbě rozjezdy. Ale stačilo ujet 50 tisíc km a je to ok. :D

ano na jedničku to "skačká" a s řazením u hondy souhlas, zatím jsem nic přesnějšího neřídil.. fakt radost..
Já tedy od začátku neměl problémy ani s rozjezdy. Ale to může být tím, že CRV je "mamma car", takže musí být naladěna jinak, než Civic.
U mého auta zabírá spojka hezky u podlahy, takže se s tím fakt dobře řadí. A i to pásmo, kdy spojka zabere mi přijde "širší" než u jiných aut (třeba Fusion, co máme doma). Bráchův Peugeot měl záběr spojky až skoro v horní poloze spojky a s tím se fakt nedalo jezdit.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 9. 6. 2017 11:27

Nebo štěstí na kus, kde se zrovna nesešly díly na hraně tolerance... Jak říkám, jednou jsem měl půjčenou předváděčku 9G předFL, kde to bylo úplně v pohodě, zatimco v druhý to taky dělalo.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_no 9. 6. 2017 11:46

Jel jsem předváděčkou a tam bylo řazení ok, znatelně jiný než u novýho, proto mě to zarazilo. Mám to dva dny, tak uvidíme, třeba se to ošoupe:)

Dá se nastavit, aby se zrcátka automaticky sklápěly při zamčení a odklápěly při odemčení? Jde to klíčem nebo tlačítkem zevnitř, ale mohlo by to jít automaticky.
dave_no
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 9. 6. 2017 11:51

Já jsem rád, že to auto nedělá automaticky. Jednak se ti neochodí motorek, a taky se to občas hodí, třeba když přijdeš a 5 cm od boku je narvanej mentál s jinym autem. V tu chvíli je automatický odklopení zrcátka po odemčení docela problém :D
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 9. 6. 2017 12:22

goes píše:Double zatim ani jednou :)
To je dobře. Nedovedu si představit, že bych se já do té situace dostal. Tam žádná slova nejsou vhodná.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 9. 6. 2017 16:21

Aštar_Šeran píše:Já jsem rád, že to auto nedělá automaticky. Jednak se ti neochodí motorek, a taky se to občas hodí, třeba když přijdeš a 5 cm od boku je narvanej mentál s jinym autem. V tu chvíli je automatický odklopení zrcátka po odemčení docela problém :D

To se mi nikdy nestalo. On ten rozdíl sklopený/ nesklopený není tak velkej.
A myslím, že po chvíli přetlačování by se vrátily nahoru. :)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 9. 6. 2017 19:55

Jj tak blizko zaparkovat ani neni mozne.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků