Honda CR-V 4G

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Vybral bych si
Honda CR-V 15 %  30%  [ 15 ]
Mazda CX-5 12 %  24%  [ 12 ]
Toyota RAV4 4 %  8%  [ 4 ]
Mitsubishi Outlander 1 %  2%  [ 1 ]
VW Tiguan 6 %  12%  [ 6 ]
Fiat Freemont 6 %  12%  [ 6 ]
Ford Kuga 4 %  8%  [ 4 ]
Hjondé ix35/Kia Sportage 1 %  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 49

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 6. 2017 19:59

To chce koule odporovat malkolmovi
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 6. 2017 20:03

No ja tomu moc nerozumim, me se zrcatko odklopi az kdyz chytnu za kliku a pokud je tam mezera 5 cm tak tam stejne nevlezu.. :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 6. 2017 20:04

Muzes lest pres spolujezdce
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 6. 2017 20:07

Pak se mi neodklopi zrcatko, jen od ridice, a vlastne da se zklapet i rucne ze dveri, tim padem by se nemely odklopit ani pri nastupu..
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 6. 2017 20:12

U focusu tomu tak je a je to fajn např. v zimě, kdy je namraza a nejdřiv ji chceš z prostoru, kde zrcatka zajiždi odstranit. Jinak měl jsem el. sklopna zrcatka manualně ovladana přes tlačitko ve dveřich, teď je mam automaticky sklopna a určitě je to komfortnějši.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 6. 2017 20:13

Ja nemam automaticky sklopna jen pres tlacitko a nepouzivam to vubec. Jinak otevirani a zavirani oken pres klicek sem mel zabto ze to je tak 10 let u kazdeho auta na do
anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 9. 6. 2017 20:40

Pajjoun píše:
Aštar_Šeran píše:Já jsem rád, že to auto nedělá automaticky. Jednak se ti neochodí motorek, a taky se to občas hodí, třeba když přijdeš a 5 cm od boku je narvanej mentál s jinym autem. V tu chvíli je automatický odklopení zrcátka po odemčení docela problém :D

To se mi nikdy nestalo. On ten rozdíl sklopený/ nesklopený není tak velkej.
A myslím, že po chvíli přetlačování by se vrátily nahoru. :)

Už mi takhle jednou jeden blb zaparkoval, nebyl jsem schopnej vyklopit zrcátko, dokud jsem nevyjel. A pokud se dobře pamatuju, taky už tu jednou někdo takhle zničené zrcátko kdysi dávno řešil. Od tý doby se na to při koupi auta pokaždé ptám :D
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_no 25. 6. 2017 22:11

Jak moc musíte třísnout kufrem při zavření? Kufr se zavře i při celkem jemným zacházení, ale i když nejde otevřít, tak to hlásí ikonku jakože otevřený kufr. Takže když ho chci opravdu zavřít, musím s tím třísknout tak, že to ví celá ulice:)
dave_no
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 6. 2017 22:12

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 6. 2017 22:33

Tak to mám u Mazdy. Po letech se to trochu zlepšilo :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 25. 6. 2017 22:42

WD40
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 26. 6. 2017 08:21

Raději bych seřídil zámek, než s tím mlátit. Bacha aby ti nevypadlo sklo :D.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 6. 2017 09:30

dave_no píše:Jak moc musíte třísnout kufrem při zavření? Kufr se zavře i při celkem jemným zacházení, ale i když nejde otevřít, tak to hlásí ikonku jakože otevřený kufr. Takže když ho chci opravdu zavřít, musím s tím třísknout tak, že to ví celá ulice:)
Ty plynové vzpěry, co drží páté dveře otevřené, jsou trochu silnější (přeci jen musí držet dost velké dveře). Takže pokud si zvyklý pustit z nějaké výšky ty dveře dolů, aby se samy zavřely, tak to moc nefunguje.
Ale opravdu s těmi dveřmi nemusím třískat. Stačí do nich jen trochu strčit, a ty dveře se samy zavřou.

A ty ostatní 4 dveře se zavírají dobře? Já jestli není problém v těch záklookách, co vyrovnávají tlak v autě, pokud jsou špatné, bývá problém se zavíráním všech dveří.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_no 26. 6. 2017 11:22

Ostatní dvěře se mi zdají v pohodě. Uvidíme, ono se to nějak ochodí, nebo si zvyknu:)
dave_no
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 6. 2017 11:55

člověk si zvykne na ledacos
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků