Mazda CX-5

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 10. 2017 10:06

jsem jel teď na skútru za CX5, jede jen ona a já za ní, nikde nikdo. Najednou koukám, že to auto zastavilo z 60 na 0, takže jsem to zašlápl a podjel ho a zastavil vedle něj. Pán se hned omluval a koukal někam k řadičce, možná na display teď si nejsem jistý. Ale že by mu to zastavilo samo? Přišel mi z toho taky vykulenej. Nic se nestalo tak jsem si řekl kua jen ve své hlavě, ale překvapil mě teda :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 10. 2017 10:09

nespadl mu vajgl pod sedačku?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 10. 2017 10:14

možné je všechno, ještě že jsem vteřinu nečuměl po holkách někde, bych se mu posadil na zadní sedačku jak by to bylo rychlý :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 10. 2017 17:46

Mouchosaurus. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frenkking 23. 10. 2017 18:37

Mám novou cx5 cca 5 týdnů.Vzal jsem skladovku v plné výbavě v Ostravě.Zatím max.spokojenost.Mám benzín čtyřkolku a spotřeba po ujetí 4000km je 7,5l a to ji nešetřím.Motoricky to není žádný divoch ale k běžnému ježdění stačí do 3000tis/otaček o něm vůbec nevíte pak se začne nenápadně projevovat(odhlučnění vinikající).
Mě dostal její vzhled který se mi líbí a musím říct že se téměř každý otočí když jedu.
frenkking
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 10. 2017 18:39

pěkné to je, ale pro nás bohužel malý kufr (jen o něco větší než trojka), z něhož by většinu zabrala pixla na psa ... jinak bych nějakou škodovku vůbec neřešil ;)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 23. 10. 2017 18:42

frenkking píše:Mám novou cx5 cca 5 týdnů.Vzal jsem skladovku v plné výbavě v Ostravě.Zatím max.spokojenost.Mám benzín čtyřkolku a spotřeba po ujetí 4000km je 7,5l a to ji nešetřím.Motoricky to není žádný divoch ale k běžnému ježdění stačí do 3000tis/otaček o něm vůbec nevíte pak se začne nenápadně projevovat(odhlučnění vinikající).
Mě dostal její vzhled který se mi líbí a musím říct že se téměř každý otočí když jedu.


Co mas za motor? 2.0 ci 2.5?
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frenkking 23. 10. 2017 18:47

Vlastně je to ted jedno ale kufr srovnávat s cx3 se nedá.Otec má cx3 a když jsme ty auta postavily vedle sebe a otevřeli kufr je tam velký rozdíl(taky ho to dodnes štve že měl jít do většího).
Na Škodovku jsem se také díval ale nějak nevěřím těm maloobjemovým motůrkům.
frenkking
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 10. 2017 18:47

tipnul bych si 2.0 manuál

a srovnávall jsem s Mazdou 3, nikoliv CX-3 .... ta je velikostně konkurencí pro Mazdu 2
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frenkking 23. 10. 2017 18:49

Ano 2.0 manuál žádný divoch ale stačí
frenkking
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomanr 23. 10. 2017 18:54

frenkking píše:Vlastně je to ted jedno ale kufr srovnávat s cx3 se nedá.Otec má cx3 a když jsme ty auta postavily vedle sebe a otevřeli kufr je tam velký rozdíl(taky ho to dodnes štve že měl jít do většího).
Na Škodovku jsem se také díval ale nějak nevěřím těm maloobjemovým motůrkům.

Mne sa to auto velmi paci, ale cisto prakticky zase u mna asi vyhra Skodovka. Ale pojdem urcite este pozriet a povozit sa. A mozno vyhraju emocie.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 10. 2017 18:59

Na slovakach byl nějaky motoristicky pořad a tam nějaky borec od mazdy hovořil k nove CX-5 a že prej oproti te puvodni je mnohem pevnějši a tužši diky většiho množstvy použite vysokopevnostni oceli a že u ni snad poprve u mazdy použili i ultra vysokopevnostni ocel.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 23. 10. 2017 19:02

A vraj o triedu lepšie odhlučnená ako predchádzajúca verzia. Som zvedavý.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 10. 2017 19:04

jj o tom tam taky podrobněji mluvil
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 10. 2017 19:52

miromen4 píše:Na slovakach byl nějaky motoristicky pořad a tam nějaky borec od mazdy hovořil k nove CX-5 a že prej oproti te puvodni je mnohem pevnějši a tužši diky většiho množstvy použite vysokopevnostni oceli a že u ni snad poprve u mazdy použili i ultra vysokopevnostni ocel.

Pokud je to ocel z průserové ocelárny v Kobe, tak bych to info bral s velkou rezervou :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků