Suzuki Swift Sport 2011 1.6 100kW

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 23. 8. 2016 21:37

V tom případě mám jeden dotaz: Pročs to teda kupovals, kdyžs jezdil třema, dělo se to u všech a teď tě to nepřekonatelně sere? :D
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod D1.8T 23. 8. 2016 21:43

MisoWRC1 píše: Ak mas ne neho linku mohol by si ju pastnut sem nech ostatní vedia o čom hovoríme :


+1
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MisoWRC1 23. 8. 2016 21:53

koenzym.q10 píše:V tom případě mám jeden dotaz: Pročs to teda kupovals, kdyžs jezdil třema, dělo se to u všech a teď tě to nepřekonatelně sere? :D


Lebo som netušil ze ma to bude srať až tak a mal som ich len na chvílu (v r. 2011a2012)... a trochu som dufal ze v novsych rocnikoch to uz upravia kezde novy soft do RJ tomu prišiel na trh v 2014 a 2015 :-S ALe evidentne toto neporiešili.
Naposledy upravil MisoWRC1 dne 23. 8. 2016 21:55, celkově upraveno 1
MisoWRC1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 23. 8. 2016 21:55

Si zvykneš jako my všichni ostatní, nebo to halt budeš muset nechat napičovat.

Jinak to Mouchovo video tu už bylo několikrát. Projděte 680 stránek zpět a někde na něj určitě narazíte...

edit: Tak ho mám dokonce v SZ :D . Za chvíli to bude mít víc views než Gangnam Style.

koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod dinoo3 23. 8. 2016 22:03

Miso, dávam swiftu za uši keď mám chuť sa vyblbnúť, nebudem sa hádať kto dáva väčšiu papanicu ale to čo popisuješ mi nerobí. To si píš, že idem až do obmedzovača. V každom prípade to pôjdem vyskúšať a budem to podrobne sledovať :-)
Naposledy upravil dinoo3 dne 23. 8. 2016 22:11, celkově upraveno 1
dinoo3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MisoWRC1 23. 8. 2016 22:09

Nemyslim si, ze ti to nerobí to čo aj Mouchovi na tom videu... Alebo jak písal, si si zvykol a nepocitujes to. Ono ako katastrofa to nie je, mozno to z mojich popisov tak znie lebo je to katastrofa pre mna :-) a niekto to jednoducho nevníma... Ale tie RJ su vo vstrekovacich mapach rovnake (bohuzial od r. 2011). Este pisem do japonska nech mi daju vyjadrenie k tomu tak som zvedavy či sa dočkám :D nech mame vsetci jasny dovod, prečo je to tak naprogramované :D

Mozno sa len nechápeme dinoo čo akym výrazom v texte myslím ^^


edit: No jo ale ta RJ sa prepne az po tom čo 2-3x vytočiš za sebou naseldujuce rychlosti do obmedzovača a pokračuješ v takom jazdeni dalej... Taktiez neviem ako jazdís ty, takze tazko si to budeme písat, preto sa rad odvolavam na Mouchovo video lebo tam to krasne vidno.
Naposledy upravil MisoWRC1 dne 23. 8. 2016 22:11, celkově upraveno 1
MisoWRC1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 23. 8. 2016 22:09

Smutný.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 23. 8. 2016 22:16

Člověk si zvykne i na šibenici...
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MisoWRC1 23. 8. 2016 22:24

Este si spominam na jednu srandu čo sa mi stala ked som volal do nemenovanej chiptuningovej firmy na svk (ludia si myslia, ze sú profesionáli). Nechcem ohovárat preto nepíšem ktorá, len vas chcem pobavit tym na čom som sa pobavil ja :D

Volal som TECHNIKOVI s poziadavkou, ze by som rád naprogramoval tlačidlo ESP tak, aby pri jeho kliknutí bolo ESP úplne vypnuté a nie prepnuté do športového módu (na bývalom aute). Technik reagoval odpoveďou: "A načo to chcete vypínať?"

:D :D :D :D :D :D

Chlapci moji, bol som slušný, ale uz som im v zivote nezavolal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

-- 23. 8. 2016 23:32 --

dinoo, ked to chces sledovat, zapni si aktualnu spotrebu na palubaku a tam pekne uvidis kedy aj pri pustenom plyne ti tečie benal do motora ;) a aj uvidíš kolko a kedy a ze to zalezi od stylu jazdy... s tym potom suvisia aj tie anomalie. Pri pustenom plyne sa ma zastavit vstrekovanie paliva do motora cize aktualna spotreba by mala byť 0,0 so zaradenou rychlostou a pustenym plynom (aspon u 99,999% to tak je aj bolo) U SSS je tam 0,0 len pri kludnej jazde, ked mu pritlačiš po chvili sa RJ prepne a ta spotreba aj pri pustenom plyne a zaradejen rychlosti (schvalne to opakujem) bude kludne niekedy aj cez 8l... meni sa podla rezimu RJ... ja osobne na nebrzdeni motorom citim ked tam vstrekuje aj len 1l/100... sam to uvidis. Aspon v tomto ten palubak ukazuje pravdu :D
MisoWRC1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 8. 2016 22:36

profituning? :D

a inak to video je dobra tragedia :(
ved to potom neni mozna aktivnejsia jazda.....skusali ste uz niekto remap ECU?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MisoWRC1 23. 8. 2016 22:54

Nie :D ale server ma koncovku EU :D

Je to tragedia... A to si este asi nečital moje prispevky par stran dozadu ze to vie dokonca spustit esp v specifickych pripadoch :D

Bol som s tym v suzuki, a prepalili mi ECU na najaktualnejsie kalibracne udaje, ale nič to neurobilo.

Jedine chip (aj ked nie vykonovy ale len zmeny map) ale to by mi padla zaruka tak pockam este rok a bud pojdem do toho alebo to auto predam... bude mi ho luto ale lebo je super ale toto je smrť... Este jeden mechanik mi povedal ze "to nie je auto na zavodenie"... a moja odpoved "a Fabia 1,2TSI je?... lebo tá to nerobí..." :D
MisoWRC1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 23. 8. 2016 22:56

No to zjevně nečítal... Btw. ten přiblblej terminus technicus "aktivní jízda" je pjandovina, nebo kde se to vůbec vzalo?
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 8. 2016 23:08

ano :)

ale mně to přijde dobrý, takový eufemismus

-- 24.8.2016 00:20:16 --

Moucha, ty máš při každé jízdě v ruce převodovku? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 23. 8. 2016 23:47

D1.8T píše:Smutný.

+1
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 24. 8. 2016 07:18

nemám arnííee :)

jinak bych k tomu napsal ještě pár slov, mají to prostě všechny swifty bez vyjímky. Bavili jsme se tu o tom mockrát a dokonce snad ve všech testech to nebylo zmíněné krom autoforum.cz, takže si člověk dokonale může udělat obrázek i o tom kdo ty testy píše.
Ten kdo si nevšiml tak se holt musí smířit s tím, že cit pro auta nejsou jeho silná stránka :D Jinak se s tím ale jezdit dá, hodně jsem si zvykl, přesto to pořád cítím a někdy jsou situace kdy mě to pořádně sere (když se mě to pokusí zabít, což se taky stává)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků