NEW HONDA CIVIC 9G

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Známka jako ve škole:
1 32 %  42%  [ 32 ]
2 11 %  14%  [ 11 ]
3 12 %  15%  [ 12 ]
4 8 %  10%  [ 8 ]
5 13 %  17%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod kembuaa 18. 11. 2017 17:00

Aštar_Šeran píše:
kembuaa píše:Dílo se podařilo :tleskani A snad nebudeš oslňovat, jako někdo O:-) :D

Ty si opravdu nedáš pokoj, i když ti bylo vše mnohokrát jasně vysvětleno. :roll:


Vidíš ty dva smajlíky? Opravdu jenom *****, byl jsem si jistý, že u tebe nebude s pochopením problém ;-)
Naposledy upravil kembuaa dne 18. 11. 2017 17:01, celkově upraveno 1
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 11. 2017 17:01

On ***** nechápe :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod kembuaa 18. 11. 2017 17:02

Chyba může být i na mé straně, menší obavy jsem měl, proto jsem přidal hned dva smajlíky :-)

ASi jsme to minule pořádně neuzavřeli. Psal jsem tuším, že nejspíš nebude pravda, že pořád někdo bliká, ale tak jako u ostatních jen výjimečně, maximálně se četnost nepatrně zvýšila po výměně žárovek, protože někteří jsou citlivější. Hotovo, vyřešeno.

-- 18. 11. 2017 17:06 --

No a nakonec zkušenosti teď může přidat maty, který má projektory a vyměnil za ?stejné? žárovky?
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 11. 2017 17:18

Ja tam mam ted Osram NBL od lukase..
Anonymni

Odeslat příspěvekod kembuaa 18. 11. 2017 17:22

Aha, no taky to svítí víc, tak schválně, jestli si všimneš, že by na tebe řidiči blikali, že oslňuješ.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 18. 11. 2017 17:31

kembuaa píše:Chyba může být i na mé straně, menší obavy jsem měl, proto jsem přidal hned dva smajlíky :-)

ASi jsme to minule pořádně neuzavřeli. Psal jsem tuším, že nejspíš nebude pravda, že pořád někdo bliká, ale tak jako u ostatních jen výjimečně, maximálně se četnost nepatrně zvýšila po výměně žárovek, protože někteří jsou citlivější. Hotovo, vyřešeno.

-- 18. 11. 2017 17:06 --

No a nakonec zkušenosti teď může přidat maty, který má projektory a vyměnil za ?stejné? žárovky?

Je to přesně tak, jak jsem psal. Mám dvě trasy plné horizontů a zatáček, kde na mě prostě blikají, ačkoli to je seřízeno správně, jen to svítí hodně - prostě to na horizontech při akceleraci nebo v pravotočivých zatáčkách oslní jako každý lepší světlomet. Na státovkách nebo dálnicích vůbec.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 18. 11. 2017 17:32

Takže světla na pikaču, auto na pikaču, ale chyba je někde jinde, že?
Ostatně jako vždy. Snažíš se ze všeho vykecat a seš narcis.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 18. 11. 2017 17:33

Dobře. Už se tomu nebudeme věnovat.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 18. 11. 2017 17:37

Může mi někdo vysvětlit, proč vidím robbert a čtu čůrák?
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 18. 11. 2017 17:40

protože jsi kokot?
:mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 11. 2017 17:46

Kluci nechte toho...včera to s těma píčusema (vagi, clany) nestačilo? :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2017 17:46

vagi se dnes usrdíčkuje :D :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 11. 2017 17:48

Máš ho tam :-* A jedno jsem dal malčímu :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 18. 11. 2017 17:52

ajif píše:vagi se dnes usrdíčkuje :D :D

Hledali se, až se našli. :D
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 18. 11. 2017 18:03

Jako jestli malčí oslňuje se nedivím, má parabolu a ty maj ECE v takovým příšerným provedenizělevá strana oslňuje spodek silnice a pravá to pere do luftu, pokud to navíc nějakej kokot našteluje levou na rovno jak u projektorů tak jasně že pravá strana oslňuje v zatáčkách jak hovado, to se u korektně seřízenyůch světel v životě nestane
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků