NEW HONDA CIVIC 9G

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Známka jako ve škole:
1 32 %  42%  [ 32 ]
2 11 %  14%  [ 11 ]
3 12 %  15%  [ 12 ]
4 8 %  10%  [ 8 ]
5 13 %  17%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 11. 2017 19:48

To teda, to se uplne nabizi :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 11. 2017 19:50

Ja bych se nesmal
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 11. 2017 19:52

:D.

Kazdopadne jasne, robbert ryje a pritom to ten kluk prosta mysli dobre :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 20. 11. 2017 20:05

Tomas B píše:Ja bych se nesmal

Bys záviděl?

_maty_ píše::D.

Kazdopadne jasne, robbert ryje a pritom to ten kluk prosta mysli dobre :D


To víš, já ti strašně závidím :D Ale protože to nechci dát najevo, musím rýt a přitom doma pláču do polštáře :D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 11. 2017 20:05

maincoonsback píše:Tak ono jde hlavně o peníze.

To, že jsou LED lepší než žárovky je jasné. Je to současnost, budoucnost proti pravěku.

Já jen říkám, že by žárovky nemusely být tak pasé (a mají i výhody jako je možnost výměny, cena), pokud by nebyly tak nesmyslně nezvýhodněny. Protože max. limit svítivosti je dán prostě legislativně, ne technologickou možností žárovek. A zrovna u aut spotřeba z žárovek s ohledem na spotřebu není zásadní veličina..., takže kdyby se povolily žárovky se svítivostí 2500 lm - 3000 lm tak aby to odpovídalo xenonům, bylo by po problému a za světla by přípláceli jen ti, co to opravdu potřebují a nebo chtějí..., ale to nehraje do karet víme komu.

A příkon takových žárovek by byl třeba 65 - 80W, tedy žádná katastrofa proti současným žárovkám (55W standard u H7).

Vždyť HB3 už mají myslím 2500 lm, ale jsou povolené jen pro dálková světla (mám to v Peugeotu a svítí to fakt moc pěkně...). Každopádně HB3 svítí líp než ošizené 25W žárovky u Škodovky... A je to žárovka za pár kaček...

Tzn. V žárovkách není problém, technologicky jsou takové co svítit umí.

HB3 měla první thalia za příplatek ovšem jako potkávací , a byli tedy v čočce pro upřesnění....
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 20. 11. 2017 20:07

Koukám do toho kufru Hondy s kočárkem a říkám si: "Co jste komu provedli za hrůzu, že se takhle trestáte?"
Co si to kupujete proboha za auta? Jste mne vrátili v čase o nějakých 25 let, kdy jsem vozil 3 děti ve Wartburgu. Jenže tehdy nebyla jednoduchá jiná volba.
Dneska strčím kočár do kufru tak jak je, jen překlopím madlo, což trvá asi dvě sekundy. Vlastně by ani nebylo potřeba z něj vyndavat vnouče. :D Vedle kočáru se pochopitelně vejdou dva lodní kufry....
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 11. 2017 20:10

Vidis to zbytecne cerne, dulezite je, ze se vlezeme a vse odvezme a pritom nemusim davat zadne veci dovnitr, maximalne bundy deti, nase davam na plato dozadu, pravda ted v zime se vozi vic objemneho obleceni, boty atd.. v lete to bude zas na pohodu..
Anonymni

Odeslat příspěvekod D1.8T 20. 11. 2017 20:14

Ty golfky máme taky, už v nich taháme druhýho potomka. Výdrž imho málo úvěřitelná, mají za sebou zhruba 20 letů, jsou trochu volnější, ale plně funkční.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 20. 11. 2017 20:18

Jo, je naprosto neskutečný, co vydržely, asi stokrát bytelnější než značkovej sporťák Peg Perégo. My v nich odvozili dvě děti a teď vozí třetí u Pecha :)

-- 20. 11. 2017 20:31 --

BTW přesun na chatu na týden i s knihama, prací a peřinama :D

Obrázek
Obrázek
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 11. 2017 20:33

Proste kdo neuvidi neuveri :))

-- 20. 11. 2017 20:35 --

Btw zarovky, nikdo na me neblika a prijde mi ze to sviti.. dobre, nejak si neuvedomuju, ze by uz z vyroby svitily blbe, ale proste vidim a stejne si zapinam dalky, kdyz to jde.. mozna sviti i vic do boku kolem auta, jestli si dobre pamatuju, ty puvodni zarovky tak dobre sirku nezabiraly.. :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod glider 20. 11. 2017 20:37

Natlacis to do Civicu to je pekne, ale teraz si predstav ako by to zhltla Octa kombi/Passat nedajboze Superb :))
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 11. 2017 20:40

_maty_ píše:Proste kdo neuvidi neuveri :))

-- 20. 11. 2017 20:35 --

Btw zarovky, nikdo na me neblika a prijde mi ze to sviti.. dobre, nejak si neuvedomuju, ze by uz z vyroby svitily blbe, ale proste vidim a stejne si zapinam dalky, kdyz to jde.. mozna sviti i vic do boku kolem auta, jestli si dobre pamatuju, ty puvodni zarovky tak dobre sirku nezabiraly.. :hm

cajk, to je to, co jsem potřeboval vědět :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 20. 11. 2017 20:42

Tipo! Maty si měl koupit Tipo v kombíku a byl by happy.
Obrázek
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 20. 11. 2017 20:48

glider píše:ako by to zhltla Octa kombi

8-) (jinač auto na pyču, vím - až na motor teda :P )
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 20. 11. 2017 21:20

glider píše:Natlacis to do Civicu to je pekne, ale teraz si predstav ako by to zhltla Octa kombi/Passat nedajboze Superb :))

Asi už jsi zapomněl, že jsem jednu dobu měl OIIC :) Pro mě je podstatný, že jsem vzal všechno, co jsem chtěl, aniž bych musel řešit, co nechám doma, abych se vešel. A že opravdu cestování s peřinama na chatu není běžný standard, to dělá málokdo :-)
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků