NEW HONDA CIVIC 9G

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Známka jako ve škole:
1 32 %  42%  [ 32 ]
2 11 %  14%  [ 11 ]
3 12 %  15%  [ 12 ]
4 8 %  10%  [ 8 ]
5 13 %  17%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 3. 2017 20:01

Nekde tri posty vyse jsem psal, ze to bylo v nizke rychlosti, on ten protikolizni system chrani tusim hlavne ve meste pri poskakovani, do a ted mozna kecam 35kmh... takze urcite ne kamikaze...zbytecne nafouknute, pritom takova blbost :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 26. 3. 2017 20:07

S miatou v pohodě, ale kdybych jel H tak by se mi vyhýbalo docela blbě vzhledem k tomu že musím otočit volantem asi 250m před tím než chci zatočit :D
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 26. 3. 2017 20:08

Tohle jsem nepsal na tebe, ale na ten systém, chápeš? Pro tebe je dobré jen to, že víš, jak to funguje, kdy to brzdí. Mě to ještě jenom piskalo, ale to jsem psal.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 3. 2017 20:11

_maty_ píše:Nekde tri posty vyse jsem psal, ze to bylo v nizke rychlosti, on ten protikolizni system chrani tusim hlavne ve meste pri poskakovani, do a ted mozna kecam 35kmh... takze urcite ne kamikaze...zbytecne nafouknute, pritom takova blbost :)

Do 30.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 26. 3. 2017 21:24

To se mi nezdá. Není to tak, že do 30 je schopen zastavit a při vyšší rychlosti aspoň přibrzdit?
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod robbert 26. 3. 2017 22:13

Ty pleteš dohromady dva systémy, ne? FORD to má jako citystop do 35 a Precollision asistent za který se priplaci nebo naopak ty názvy. A Kiwi to bude mít podobné a maty má jen žen základ...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 3. 2017 22:55

Jaro je tady :love:

Obrázek
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 26. 3. 2017 23:00

robbert píše:Ty pleteš dohromady dva systémy, ne? FORD to má jako citystop do 35 a Precollision asistent za který se priplaci nebo naopak ty názvy. A Kiwi to bude mít podobné a maty má jen žen základ...

Možná z hlediska PR. Je to pořád jedna a tatáž technologie nebo technologie, technologicky se to řeší různě, opticky, radarem, laserem, kombinací, ale v principu jde o totéž. Je možné, že u Hondy to opravdu funguje jen do 30kph a pokud pojedeš 40kph, tak se to nepokusí ani přibrzdit, ale bylo by to zvláštní.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 3. 2017 23:02

PoFL jsem to neřídil, nevím. PředFL ten systém i v o něco vyšší rychlosti akusticky otravoval, pokud si to dobře pamatuju.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 26. 3. 2017 23:06

Pěkný kupátko :))
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 3. 2017 23:15

Tady to tak opravdu vypadá :)
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 27. 3. 2017 06:18

Jsem mel za to, ze na predfl byly jiny 17" :hm

-- 27. 3. 2017 07:20 --

Obrázek
Anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 27. 3. 2017 08:14

To jsou ty samý, jen jednobarevný, dávaly se v prvních dvou letech výroby, 2014 už má tyhle. Jak jsem ti říkal, první menší FL proběhl už s mým rokem výroby, takže to některý věci má jako FL a ne jako auta z počátku výroby.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 3. 2017 09:09

A nebudu to komentovat...

Jen snad, že tyhle kola má pofaclift elegance, ne sport. Ono je to ale asi jedno. Je to zjevně takový hondí hybrid, v tomto případě svůj k svému, takže nic proti ničemu.

Mimochodem, k té bílé mi přijdou hezčí ty kola na té Matyho fotce. Ty naše kola se spíše hodí k tmavším barvám. Ale je to standardní dodávka, takže je to fuk.

P.S Taky mám přezuto a umyto...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod marts 27. 3. 2017 13:30

A u nás po ránu skoro mínus 5.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků