Suzuki Swift 1.2 VVT

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 10. 2016 12:21

Unlimited jsou na tom lepe , než předchozi Pluska , jen předpokladam nižši životnost.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 8. 10. 2016 12:22

H4 Osram Silverstar som dal do Fava a dobre, NBU bude este dalej.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 28. 10. 2016 10:33

Jean ViC píše:Schválně zkus Realnou spotřebu spočítat


Tankoval jsem ženě do SS a při tý příležitosti jsem to tedy spočítal. PP ukazuje avg 4,9L. Reálná mi vyšla 5.05L, takže zanedbatelný rozdíl. Můžu tedy konstatovat, že PP ve verzi 1.2, +/- zobrazuje skutečnost. Spotřeba toho auta je fajn v kontextu denního používání. Předtím žena dojížděla Pandou 1.1 a ta se při horší dynamice pod 6L málokdy podívala.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 28. 10. 2016 11:32

Ty máš ženu v SS? :hm Sem nevěděl, že tam brali taky ženy.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 28. 10. 2016 16:10

Tady si můžeš doplnit vzdělání:

http://www.csfd.cz/film/36936-ilsa-vlcice-ss/prehled/
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 10. 2016 16:20

Tahle trilogie byla za komanču docela populatni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 8. 11. 2016 18:17

Co to, *****, v Suzuki používají za ojebanou technologii lakování? To musí být snad nějaká mikrovrstva laku. Auto má najeto 2000 km a už má od nějakých částic a kamínků neskutečně dojebanou kapotu. Na jednom místě to jde až na plech. A to ještě nejsou ani cesty posypaný. To je podle mě dost fail. S tím jsem se jinde ještě nesetkal.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 8. 11. 2016 18:19

Nech to potáhnout bezbarvou fólií.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 8. 11. 2016 18:20

To se u levný ***** nevyplatí.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 8. 11. 2016 18:25

Kolik bude stát ten jeden díl, tři tisíce? Sám to zvažuju, Honda má sice lak dobrej, ale jak je kapota hodně šikmá, tak tam ťupky v zimě přibývají taky.
Naposledy upravil Aštar_Šeran dne 8. 11. 2016 18:50, celkově upraveno 1
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 8. 11. 2016 18:30

Provozuje to žena, to je zbytečný řešit další náklady. Stejně to dřív nebo později zase o něco opře, že to folie nezachrání. U Pandy to bylo 2x.
Vočko Szyslak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 8. 11. 2016 18:38

Jo, lak to má na *****, to je pravda. :-D
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 11. 2016 19:49

já taky ze začátku nadával, ale pak koukám na nové ostatní auta a zase extra rozdíl tam není.
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 16. 8. 2018 01:29

Recenze po 24 měsících...Najeto 11200 km. Chtěl jsem prodat, ale nikdo to nechce (není to škoda a nemá to kufr)...Škoda. Tak nám (ženě) asi zůstane.
Je to ošizený (optimalizovaný)...na všem, kromě výbavy, která je přijatelná, až na přehrávač z pravěku a absenci dotykáče. Je to hlučný (hluk od kol a aerodynamický hluk od 90 km/h). Motor zvukem nepohoršuje. Pěkně vrčí, ale moc toho nepředvede. Nad 4000 otáček ožije, aby mu vzápěti v 6500 došel dech. I když, dnes jsem po cestě z dvouleté garančky, dojel Golfa GTI a držel se ho statečně, dokud nešlápnul na plyn a nezmizel v prachu.
Ale bylo to na rovné silnici. V zatáčkách by ho snaživej Swiftí podvozek určitě potrápil.
Žere v průměru okolo 5,5 podle PP. Jestli to odpovídá realitě, nevím a neřeším.
Brzdy mají nevalný nástup a účinek. Připomíná mi to Felicii. Jsem zvyklej na ostřejší brzdy, takže tohle je bída a musí se tím v provozu počítat.
Odešla žárovka stropního osvětlení. Vlivem zkratu při výměně, odešla nízkoprofilová mikropojistka stropního osvětlení a centrálního zamykání (fajn věc na shánění mimo originální servis). Jiný poruchy zatím nejsou (ačkoli, na tlumiče už bych si nevsadil). Pocitově tomu chybí "bytelnost" některých vozů stejné třídy, výroby kolem roku, řekněme 2000. Na druhou stranu, byla pořizovací cena úplně jinde, takže to asi má být jen spotřebák. Nutno poznamenat, že subjektivně vypadá o trochu líp, než čistě náhodně, podobně vyprofilovanej Hurvínek.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 8. 2018 06:24

Recenze přímo srší nadšením :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků