Mazda MX5

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tomanr 24. 3. 2017 22:59

evlo píše: Pockam az půjdou auta koupil online. .


Www.autogott.at tuším že ti ho ešte aj dovezú domov.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2017 06:44

speleo píše:A ví se k čemu ten hrb je? :-)

Ano.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 25. 3. 2017 07:02

Kua takze nekoupil? Hmhm
Anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2017 07:09

Nemam z toho vycitky.

Jinak internet klasicky pise jak je dvoulitr lepsi, hlavne lidi co si to koupili, nikdy 1.5 neotestovali, protoze v CR zadna na test neni, ale pisou jak je dvoulitr lepsi, to me proste bavi.

Jediny co tam je dobry je svor - kolik z tech lidi jezdi bez stabilizace?

Jinak nemam nic proti asistentum v zrcatkach a start stop. apod. Ale kdyz startstop vypne na krizovatce topeni, kdyz to pipa kdyz kolem me nic neni a jeci kdyz nic nejede a kdyz je vedle me auto v pruhu kam chci jet, tak to nedela nic, tak to nepovazuji za podarenou implementaci.

Stejne tak neverim slepe recenzim, takze fakt me neprijde lepsi podovozek co skace na mini nerovnostech celym autem a dela u toho jeste hluk, oproti podvozku co drzi auto furt rovne, dira nedira, ma minimalni zvukovy projev a v zatacce drzi az moc. Ale kdo chce kam. A to furt nepisu o zvuku, kdy dvoulitr je furt hlucny a vibrujici celym autem, kdyzto o 1.5 clovek nevi, dokud to netoci, coz tak nejak u miaty mam rad. Spojku jsem uz zminil minule, ze u dvoulitru je fakt divna.
1.5 je takova beruska na speedu, 2.0 je takovy ***** dedek.

Typycky slovaci tohle delaj, ze to co koupili oni je nejlepsi, protoze je to nejlepsi.

-- 25. 3. 2017 07:59 --

tomanr píše:
evlo píše: Pockam az půjdou auta koupil online. .


http://Www.autogott.at tuším že ti ho ešte aj dovezú domov.

https://www.autogott.at/mazda/mx-5/ausw ... 270ccc9746

To je ovsem trapne kdyz auto na internetu temer 23k a u prodejce v kamene prodejne 18,5k.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 25. 3. 2017 08:17

V Rakúsku sú auta drahsie. Ale existuje určite aj nejaká Nemecka verzia.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 3. 2017 08:25

evlo: já to naopak četl/viděl různě po internetu, že 1.5 je sice slabší, ale má lepší charakter a je prostě zábavnější ... blind spot detect mi normálně funguje, divil bych se, kdyby to u mx-5 bylo jinak ... ale to by mi bylo jedno, protože bych stejně bral tu úplně základní verzi bez tabletu ... to v miatě nemá co dělat :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2017 08:28

Tablet jsem pri jizde po okreskach nevnimal.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 3. 2017 08:29

a co je teda pod tím hrbem?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2017 08:30

katalizator

V NC, co jsem nasel na internetech, je ten hrb taky a tam me nikdy jako pasazerovy nevadil. Tzn. nejde o hrb, ale v ND clovek sedi tak extremne dole, ze proste uz vadi.
Naposledy upravil evlo dne 25. 3. 2017 08:34, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 3. 2017 08:32

možná jsi tehdy ještě nebyl takovej magor :D mně teda nevadil ani v ND
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2017 08:34

Co z internetu a recenzi fakt nejde moc pochopit, je ze to auto je daleko vic hracka nez i NAcko - obzvlast RF verze je nazivo fakt malinka - proste v ND je mista vsude 0 (jebl jsem se o stinitko pri predkloneni hlavy, coz se me fakt v zadne jine generaci nedeje.), zakladni sedacky jsou temer jako NC recara (priplatkova kuze v 2.0 drzi telo hure, ale to asi psat nemusim :D ).


Jako ridicovi me taky nevadil, necekane ... magor jsem byl stejny, i NC jsem realne chtel koupit a neslo to. Takze prodejni politika mazdy zjevne zustala stejna.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 25. 3. 2017 08:35

Arnie J píše:evlo: já to naopak četl/viděl různě po internetu, že 1.5 je sice slabší, ale má lepší charakter a je prostě zábavnější ... blind spot detect mi normálně funguje, divil bych se, kdyby to u mx-5 bylo jinak ... ale to by mi bylo jedno, protože bych stejně bral tu úplně základní verzi bez tabletu ... to v miatě nemá co dělat :D

Mne by stačila 1.5 + RF + vyhrievané sedačky, inak nič. Ale takej kombinácie sa človek nedočká.

Problém môže byt celkom výhľad dozadu pri zatiahnutej streche.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 25. 3. 2017 11:43

evlo píše:1.5 he vyrazne lepsi nez 2.0, v recenzich se nekde moc nepise o hrbu u LHD verze, nez prisel Cech, který tam pracoval tak to šlo a malém jsem to koupil, jeho jednání me odradilo, jak český prodejce, nečekaně, nejlepší polka na recenzi. Pockam az půjdou auta koupil online. Fakt si nemám chuť nechat od každého **** na hlavu abych mu dal pul milionu, opravdu ne!

1.5 parádní, řízení ne, ale vzal bych nebýt toho prodejce, tak gratz k výběru obchodnika

-- 24. 3. 2017 17:09 --

Třeba ta recepční by to prodala vpoho, uměla, semnou, komunikovat, věděla o autě atd.



Kecáš, nemáš na to prachy.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 25. 3. 2017 11:44

Mas pravdu, jsem kokot a jedu 400km vyzkouset mazdu do mesta, kde jsou okresky hodinu jizdy v kolone, jen tak, protoze na nej nemam.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 25. 3. 2017 11:48

Hlavně je nezapomeň zdanit. :mrgreen:

Jo a že nejsou testovačky v 1,5 v CZ....?

https://www.mazdaihned.cz/
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků