Mazda MX5

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 21. 8. 2016 15:10

Tak jsem v te stoleté mazde z anglického vrakace vyměnil olej a přestala dělat divný zvuky. Trochu me to připomnělo jak jsem u lebarona řešil ten tlak oleje a vyřešil to výměnou deset let starého oleje. Každopádně na ma v sérii fakt fajn zvuk když funguje ;)

Dal jsem tam teda to nejdražší co se dalo koupit a furt jsem v limitu pro plechcup.

Olejový filtr tam byl ... Origo :D

Hyundai by se fakt mel zamyslet, protože auto z vrakace je lepší zážitek vlastnit než genesis
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 22. 8. 2016 08:57

kde je ta jama na ktery si to delal? gastown?
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 24. 8. 2016 06:27

Jsem si včera krááásně vydělal
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 24. 8. 2016 07:00

Co jsi provedl?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 24. 8. 2016 07:03

No to jsem zvědavej, co z něj vypadne :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 8. 2016 07:07

Se někde kochal :-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 24. 8. 2016 08:06

Narovnal jsem anténu, oplastil světlo, zatáhl díru v nárazníku, narovnal pleh kolem antény a od neznámého anonyma jsem dostal 200Kč, že prý jak mám příkladně zaoblené hrany
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 24. 8. 2016 08:07

Foto bude? Ty vrahu chodců.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 26. 8. 2016 11:01

Nacko fakt nechali, včera jsem jel na nákup a i po 3 týdnech co s tím denně jezdím jsem AI říkal jak je to skvělý, výhled pres obří mrkacky v brg, vetricek, par cm Od země, a člověk prostě řídit musi. To se me s NB nedělo.

Tedka jsem našel jednu v Německu, ze bych si mohl vybrat jestli servo nebo posilovač, ale asi to nezvladnu domluvit.

Hlavně když si vemy, ze Hyundai stal 30 násobek a rozhodne me tak nevyhovoval a prostě pro me nebyl tak dobrý auto.


A ze stačí jet 70 aby to bylo zábavné určité taky není na skodu
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 8. 2016 12:34

Hlavně si dávat pozor na stromy
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 26. 8. 2016 15:48

Skocily ti do cesty?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 8. 2016 16:06

Jen jeden
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 26. 8. 2016 16:37

foto bude?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 8. 2016 16:40

Koukám že sehnat nbfl světlo je docela ojeb, levněji vyjde pomalu koupit LEDkový ***** z číny který jsou hnusný a nebo obě světla z nb
anonym

Odeslat příspěvekod evlo 26. 8. 2016 17:43

Ano

Já se stromy problém nemam, nejezdim jako idiot, vim, ze to nemá žádné stabilizace.

Dneska v Holešovicích jsem se ale párkrát za kropicim vozem sklouzl.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků