Nissan GT-R

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2017 16:17

no, slusna Cali je tak 6M no :)
anonymni

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 8. 2017 16:24

A zkousel si nadixovat i30N ? Na semaforu budes rychlej a pro rostenky duveryhodnej. :mrgreen:
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2017 16:30

jako vse ma sve limity, na toto se proste necitim, ani pro jizdu rovne
anonymni

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 8. 2017 16:32

Tak to beru. Ne kazdej muze kocirovat skoro 300 korejskejch koni. :hm To uz chce mit prupravu. Sice si jezdil s pomerne ostrym autem, ale na tohle mas fakt jeste cas 8-D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2017 16:41

vis jak bych to prirovnal... jsem neco jako fakir, co si lehne na postel z hrebiku... chce to odvahu, dobrou mysl apod. nicmene lehas si na "matraci" co ma stovky tech hrebiku, takze te podrzi v plose.

Koupit si i30N... to je asi stejne, jako bys byl fakir, co si lehne na matraci, ale byl by tam jen jeden hrebik... to jen tak nekdo neda.
anonymni

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 8. 2017 16:58

:D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Tommino 23. 8. 2017 18:00

Mě osobně ameriky absolutně neberou, jedině snad Poslední Vette a Gt350. Ty interiéry jsii hrůza, Vette ho má hezký. Co se servisu týče, kamos má c7 a jezdí Praha a Bratislava. Druhý kámoš si min týden objednal Mustanga V8, přijde mu v prosinci a servisovat prý klasicky ve Fordu mu řekli, tak nevim. V zimě tam bude dávat výfuky a na jaře vyjede. Já bych to teda nechtěl "ani zadarmo", ale je to asi jen můj subjektivní dojem, ameriky jsem měl vždycky za navonenou bídu, díky zpracování interiéru, jízdním vlastnostem. Teď už dle casu atd jezdí dobře, ale stejně...jak říkám, možná jen můj pocit. Já mám teď čerstvě QV, najeto 4tkm a jsem opravdu maximálně spokojený, to auto zatím plní přesně to, co jsem po něm chtěl, jede krásně, krásný zvuk odlišný od ostatních V6, podvozek umí být velmi pohodlný, na okreskach je to zábavné a velmi rychlé auto. Vše zatím funguje jak má a bez problémů. S věřte, že kdyby mě něco štvalo nebo na autě byl nějaký problém, závada atd.,opravdu bych to tady velmi rád řekl. Sorry za překlepy,píšu z Mt.
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 8. 2017 18:03

Tak zavada prijde v 5561km. Mas jeste 1561km. Takze cajk :D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2017 18:05

Ja ameriky taky nikdy nechtel, ale proste neni zbyti. Ja uz nechci auto na kazdy den co je ve finale k prdu na vsechno. Ghibli/QV/M3... to jsou desne kompromisy v mrte vecech a proste to uz mam a vim, ze to u mne nefunguje a ono proste ujet 1 km po okresce, 10 km po dalnici, 1 km mestem a mit takove auto je k prdu. Jenze zase na vikendy to taky neni, aby to drandilo apod.
No a jakmile ma clovek nejaky rozpocet, treba i tech blbych 100k eur a nechce nejakou vyraznou ojetinu, tak ma rozpocet prave na auta typu M3, QV apod. nebo pak na Ameriky, jine sportaky co maji slusnou dynamiku proste jsou 2-3x drazsi v lepsim pripade.

Tudiz ono do znacne miry neni zbyti. A tim, ze Mustang je oficialni prodej s plnou zarukou, Camaro taky apod. tak tim padaji ty obavy z dovozu a servisu od dovozce soukromnika.

To, jak to jezdi dokazuji casy, proste jezdi to plne srovnatelne s EU produkci, casto vyrazne lip. Design je americky o tom zadna, interier jak u ceho. Vette super. Camaro super, mustang pro mne na pohodu. Exterier je uz pro mne horsi, ten u mustanga moc nemusim to jako priznam.

Takze do znacne miry je to i volba z nouze, ale zase tak velke sebeobetovani to neni. A proste mit RWD co ma 700 koni je super :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 23. 8. 2017 18:17

Nejdřív musí bejt awd skoro i sekačka na trávu a najednou nevadí 700 koňový rwd :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2017 18:25

to pisu jenom proto, ze to zni zajimave, to vis ze s tim nebudu umet :) nicmene cele to divadlo je jen kvuli vyhry v jedne ankete zde na garazi :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Tommino 23. 8. 2017 18:28

SerifJohn píše:Tak zavada prijde v 5561km. Mas jeste 1561km. Takze cajk :D


A já si myslím, že budu jezdit bez problémů :)
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2017 18:30

To si myslelo vsech tech 569 000 lidi..

https://www.google.cz/search?q=alfa+rom ... 6AX-rlmdgB
anonymni

Odeslat příspěvekod Tommino 23. 8. 2017 18:40

Víceméně tomu asi rozumím, kuwa ale stejně..vyser se na Mustanga :) 350R jooo, ale ten V8 v sérii.

-- 23. 8. 2017 19:41 --

goes píše:To si myslelo vsech tech 569 000 lidi..

https://www.google.cz/search?q=alfa+rom ... 6AX-rlmdgB


Uvidíme, všechny články beru a rezervou. Ale kdyby něco bylo budoucnu, budu informovat.
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2017 18:45

co s nim? je fajn... ber taky jednu vec... ten Mustang stoji 1,2 mega... tvoje Alfa stoji 2x tolik
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků