Nova Santa fe

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mvb 27. 8. 2007 21:52

bety píše:Ono kdyby to byl špatný vůz,tak se nebude prodávat a vyrábět v USA.v/quote]


Mr. Green :lol: :oboze

nemam proti SF vubec nic, ale ze se auto vyrabi/prodava v USA naprosto nic neznamena... naopak... amici jsou ochotni koupit cokoliv (kdyz je dobry pomer "cena/vykon") nekteri vyrobci dokonce US verze sidi/EU verze vymazlujou (podle toho jak se na to clovek diva) ... nutno rici, ze je to na cenach videt (i po prihlednuti k jinym danim)
mvb
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zamo 27. 8. 2007 22:01

To mvb: v USA se tyto modely nabízí ve výbavě GLS, SE, Limited. Podívej se třeba na http://www.hyundaiusa.com/vehicle/santafe/santafe.aspx. Máš tam jak výbavu, tak ceny.
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mvb 27. 8. 2007 22:04

Zamo: nemyslel jsem to konkretne na SF... odmitam jako obecny punc kvality ze se auto vyrabi/prodava v USA...
mvb
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zamo 27. 8. 2007 22:27

To brasci: nemyslím si že by měl Veracruz 3.8L DOHC V6 něco společné s hybridním RX.
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XAWAX 28. 8. 2007 07:53

mvb píše:
bety píše:Ono kdyby to byl špatný vůz,tak se nebude prodávat a vyrábět v USA.v/quote]

Mr. Green :lol: :oboze

nemam proti SF vubec nic, ale ze se auto vyrabi/prodava v USA naprosto nic neznamena... naopak... amici jsou ochotni koupit cokoliv (kdyz je dobry pomer "cena/vykon") nekteri vyrobci dokonce US verze sidi/EU verze vymazlujou (podle toho jak se na to clovek diva) ... nutno rici, ze je to na cenach videt (i po prihlednuti k jinym danim)


:tleskani v usa sidi auta? to je dobry :lol: za tu polovicni cenu nez u nas by mi takovy sizeni vubec nevadilo..

ad Veracruz - nevim jak nekdo prisel na podobnost s RX, ale zadna tam opravdu neni. Veracruz je auto vylozene pro americke zakazniky, a oni ho kupuji. Ovsem design je takovy nijaky, nezajimavy.
XAWAX
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marian_7 25. 9. 2007 15:28

zdravim...,uvažujem o kúpe nového santa fe 2 WD ! (nie na svk) aj ked problem vidim v tom, že politika hyudai co sa týka priplatkovej vybavy mi dost prekaza. V tejto verzii nie je mozne doobjednat ESP co ma tak trochu odradza od kupy. Vyssie tazisko bude predstavovat vacsi naklon co u SUV akym SF je nemysi byt v zakrutach standa. neuvazujem o 4x4
Poprosil by som o nazor niekoho kto ma vyskusane spravanie sa auta v ostrejsich zakrutach ako sa to auto sprava. vdaka
marian_7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zamo 25. 9. 2007 21:07

To marian_7: SF není vůz na "řezání" zatáček a ESP není samospasitelné. Před 2 týdny jsem viděl hasiče vytahovat z příkopu KIA Sorento - řezala zatáčku rychleji než bylo zdrávo a skončila na střeše. Fyzikální zákony nevyřeší ani ESP. Na to si pořiď sportovní vůz s nízkým těžištěm. SUV rozhodně není určeno na řezání zatáček. Donedávna jsem jezdil Octávkou II kde nebyl problém střihnout zatáčku až na hranici adheze. S novým SF bych si to rozhodně nedovolil - vyšší těžiště, vyšší hmotnost. Ale pokud chceš mít pocit jízdy velkým a bezpečným autem a užívat si komfortního svezení, tak SF je rozhodně velmi dobrá volba - doporučuji.
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 5. 3. 2016 14:19

Ceník faceliftu druhé generace:

http://www.hyundai.cz/modely/santa-fe
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zamo 8. 9. 2016 07:53

Po 9 letech jsem se rozloučil se svým SantaFe, (r.v.2007) (2,2CRDi, 114kW, 4x4 AT). Najezdil jsem s ním k mé plné spokojenosti 130tkm. Byl to dosud můj nejspolehlivější vůz - v autobazaru se neohřál ani 2 týdny. Přeji novému majiteli, ať mu věrně slouží dál. V garáži jej nahradila čtyřkolka CR-V, 4. generace, 1,6i-DTEC s 9. st. automatem. Na její hodnocení je moc brzy - a když, tak v jiné rubrice.
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 8. 9. 2016 08:02

A nesral se u toho automat? Nevím teď jestli si pamatuju správně ale v kombinaci s těma 2.2 se často pálil ojel, ne?
anonym

Odeslat příspěvekod Zamo 8. 9. 2016 08:54

Vše bylo během těch 9 let OK. V automatické převodovce se podle servisky měnil jen 1x olej.
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zamo 25. 4. 2017 14:50

Stačilo jedno natankování levnější nafty a motor "dojel".
Přílohy
P1220631.jpg
Ucpaný palivový filtr
Naposledy upravil Zamo dne 25. 4. 2017 18:40, celkově upraveno 1
Zamo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 4. 2017 15:01

takovy zajem o tema jsem uz dlouho nezazil
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 25. 4. 2017 16:19

To je napínavé a jak to dopadlo?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 26. 4. 2017 13:05

goes píše:takovy zajem o tema jsem uz dlouho nezazil

To vieš každý nestiahne so sebou davy ako Ty a bílý

-- 26 Apr 2017 14:06 --

Zamo to si poznal toho čo si mu to predal? Alebo sa Ti prišiel sťažovať?
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků