I30N Cena CZ 699 tkč -ceník

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2019 13:31

Ber a běž.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 1. 2019 13:56

Přesně jak píše Mello. Vem to, lepší prášky nedostaneš.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2019 21:17

Arnie J píše:je, no... ale stejně se mi to za hnůjdaj nechce dát :D

máš rech, poloauto s automatem by bylo za 500

-- 21. 1. 2019 21:18 --

MELLO píše::D Tak třeba hned na první pohled, než promluví, nebo něco napíše, nevypadá jako totální *****.

vypadá :mrgreen: :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2019 21:25

Tak to musíš vědět ty, já ho neviděl a s takovým člověkem bych nechtěl stát ani společnou frontu u pokladny v supermarketu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 4. 2019 07:56

kura, šak mají chybu už v názvu auta
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 10. 4. 2019 08:04

No jo, to bych neřešil.....jinak dole píšou, že chystají nějaký další N model, v módu, že tohle od Hyundai nikdo nečekal. Tak to jsem zvědavej....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 4. 2019 08:05

To byla stejná akce, co jezdili v HK? Novináři, no

https://www.autojournal.cz/prvni-jizda-hyundai-i30-n-fastback-je-posel-lepsich-zitrku/

Celý den Nka jezdila po trati ve smrtícím tempu a žádné z nich nevykazovala ani známku únavy, přehřátí nebo vadnutí brzd.


https://www.autickar.cz/clanek/2019-04-03-hyundai-i30n-fastback-jeste-o-kousek-lepsi/

Až po vystoupení z auta mi pomalu začalo docházet, že ostatní testující novináři vůz na trati decentně šolíchali a já jsem s ním zkusil praktikovat systém jízdy, jež se mi dlouhodobě osvědčil v závodech plechcupu – Když nevíš, tak přidej. A přesně tenhle typ jízdy má i30N fastback moc rád. I ve vysokých rychlostech je poslušný, hodný a odpouští chyby. A hlavně je na takový styl jízdy stavěný. Přiznám se, že jsem měl trochu strach, když jsem se po testovacím ježdění vracel do prostoru boxů, zda nedostanu vynadáno za horké brzdy a *****ící pneumatiky. Místo toho jsem ale dostal pochvalu za to, že vůz nechávám rozumně dochladit.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 4. 2019 08:09

to vis ze jo, jeden vetsi zavodnik, nez druhy... pak je clovek predjete dodavkou...
anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 10. 4. 2019 08:15

Hyundai Czech připravil opravdu skvělou akci, kterou završil představením nového vedení a příslibem lepších zítřků. Nově zvolený ředitel projevil jistou lítost nad tím, jakou tvář si značka budovala v naší zemi v posledních letech a jako jeden z cílů si vytyčil obnovení vztahů s bývalými dealery a změnu agresivních kampaní. V budoucnu se tak můžeme těšit na zcela novou tvář značky, která se bude prezentovat na základě kvality svých výrobků a ne na kopání do konkurence, což já osobně obrovsky vítám a beru to jako skvělou tečku za tímto sluníčkovým dnem v Sosnové.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 4. 2019 08:16

jednou nacek, navzdy nacek
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 10. 4. 2019 08:44

jako Hrubeš?
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 4. 2019 09:13

MV_cz píše:To byla stejná akce, co jezdili v HK? Novináři, no

https://www.autojournal.cz/prvni-jizda-hyundai-i30-n-fastback-je-posel-lepsich-zitrku/

Celý den Nka jezdila po trati ve smrtícím tempu a žádné z nich nevykazovala ani známku únavy, přehřátí nebo vadnutí brzd.


https://www.autickar.cz/clanek/2019-04-03-hyundai-i30n-fastback-jeste-o-kousek-lepsi/

Až po vystoupení z auta mi pomalu začalo docházet, že ostatní testující novináři vůz na trati decentně šolíchali a já jsem s ním zkusil praktikovat systém jízdy, jež se mi dlouhodobě osvědčil v závodech plechcupu – Když nevíš, tak přidej. A přesně tenhle typ jízdy má i30N fastback moc rád. I ve vysokých rychlostech je poslušný, hodný a odpouští chyby. A hlavně je na takový styl jízdy stavěný. Přiznám se, že jsem měl trochu strach, když jsem se po testovacím ježdění vracel do prostoru boxů, zda nedostanu vynadáno za horké brzdy a *****ící pneumatiky. Místo toho jsem ale dostal pochvalu za to, že vůz nechávám rozumně dochladit.


Kundy.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 4. 2019 09:18

co je tam špatně?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 10. 4. 2019 09:24

T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků