Hyundai H350

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod DaciaFan 22. 9. 2017 12:27

Má někdo nějaké bližší/dlouhodobé zkušenosti s touto dodávkou?

Obrázek
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 9. 2017 12:35

Hyundai :love:
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 9. 2017 12:50

Ne, ale proboha proč, když to stojí (aspoň co sem kdysi viděl ceníky) tolik co Ducato, či Master?

Divím se, že se vůbec nějaké prodaly, ale i tak jich asi moc nebylo...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonym 22. 9. 2017 13:10

Protože https://www.autorevue.cz/test-hyundai-h ... na-dodavka
Kolik bys jako chtěl aby to stálo?
anonym

Odeslat příspěvekod 970ka 22. 9. 2017 13:11

Měl jsem to a fakt je to krám,zlatej Fiat.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 22. 9. 2017 13:16

Jak je na tom konkurence?
Přílohy
h.JPG
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 9. 2017 13:29

clany píše:Protože https://www.autorevue.cz/test-hyundai-h ... na-dodavka
Kolik bys jako chtěl aby to stálo?


Ten test sem četl. Proč si sem ten odkaz dal nechápu.

Já to zopakuju (chápu, že si fanda těchto aut resp. značky). Proč kupovat tohle, když to stojí tolik co Ducato... (možná víc, rozhodně ne míň)???

Pokud se ptáš kolik by to mělo stát, tak zkusím odpovědět. Já bych asi vždycky vybral Ducato, protože je to ověřená dodávka a na rozdíl od německé konkurence je o něco spolehlivější (no jednooký král...), a cenově přijatelnější (ne nadarmo se na Ducato staví možná 95% obytných nástaveb, těch 5% je Mercedes, Renault).

Tohle stojí stejně (rozhodně ne míň), když sem se pídil po užitných vlastnostech, tak mi přišlo, že to tahá za kratší konec...

Verzí má Ducato taky nespočetně víc (pokud není zrovna změna generací), takže není co řešit.

Takže... auto to není zlé, klidně bych ho i doporučil, či sám koupil, ale muselo by to být ve srovnatelné verzi - 150 oproti Ducatu. A teď se podrž. Ducato je od 395 tis., za 656 tis. máš 3,0 CNG 136 k 17 m3 prostoru L4 H3
a nebo 2,3 MTJ 177 k 13 m3 L3, H2 za 553 tis.

Tak se ptám. Proč kupovat tohle????????
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonym 22. 9. 2017 13:33

Já nejsem fanda hyundaie, jen prostě nabízí dost muziky za málo peněz :-) Hele tak si nějakej víkend popůjčujem dodávky a porovnáme to, pak to nějakej autor R.O. sepíše a vydá na AR
anonym

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 9. 2017 16:56

maincoonsback píše:Ne, ale proboha proč, když to stojí (aspoň co sem kdysi viděl ceníky) tolik co Ducato, či Master?

Divím se, že se vůbec nějaké prodaly, ale i tak jich asi moc nebylo...

Souhlas.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 9. 2017 18:11

Ted bude mit wolfik orgasmus.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 9. 2017 19:30

maincoonsback píše:
clany píše:Protože https://www.autorevue.cz/test-hyundai-h ... na-dodavka
Kolik bys jako chtěl aby to stálo?


Ten test sem četl. Proč si sem ten odkaz dal nechápu.

Já to zopakuju (chápu, že si fanda těchto aut resp. značky). Proč kupovat tohle, když to stojí tolik co Ducato... (možná víc, rozhodně ne míň)???

Pokud se ptáš kolik by to mělo stát, tak zkusím odpovědět. Já bych asi vždycky vybral Ducato, protože je to ověřená dodávka a na rozdíl od německé konkurence je o něco spolehlivější (no jednooký král...), a cenově přijatelnější (ne nadarmo se na Ducato staví možná 95% obytných nástaveb, těch 5% je Mercedes, Renault).

Tohle stojí stejně (rozhodně ne míň), když sem se pídil po užitných vlastnostech, tak mi přišlo, že to tahá za kratší konec...

Verzí má Ducato taky nespočetně víc (pokud není zrovna změna generací), takže není co řešit.

Takže... auto to není zlé, klidně bych ho i doporučil, či sám koupil, ale muselo by to být ve srovnatelné verzi - 150 oproti Ducatu. A teď se podrž. Ducato je od 395 tis., za 656 tis. máš 3,0 CNG 136 k 17 m3 prostoru L4 H3
a nebo 2,3 MTJ 177 k 13 m3 L3, H2 za 553 tis.

Tak se ptám. Proč kupovat tohle????????

Opět nezbývá než souhlasit.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 9. 2017 20:59

No ty vole, ted uz ma min penisovej loket.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 9. 2017 10:14

No co mno.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků