Policejní Tucsony

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 4. 2017 07:16

Tak Hyundai dodá PČR 809 kousků Tucsonů, což je slušnej ranec.Hyundai je policii dodá za 381 - 494 tisíc korun včetně DPH.Což je tedy velice pěkná cenovka.Motory to bude mít turbené 1,6T 130 kw. Škoda byla prý 1/4 dražší a bude se soudit.

Odkaz na zakázku :
https://www.zakazky.mvcr.cz/contract_display_26434.html

http://ekonomika.idnes.cz/hyundai-vyhra ... oakcie_suj


PS: Kapku nechápu proč Policie používá benzíny a ne dehet.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 12. 4. 2017 09:38

Protože nižší náklady na údržbu, ne?

Jinak, když podstřelí ceny škodovky, je to OK, když někdo jiný bude se soudit...
Btw. nikde podle mě není dáno, že nemůžeš prodávat pod náklady a dělat si tak reklamu.
Jednu dobu, možná pořád dodávalo BMW auta na hrad zdarma vč. servisu a měli to jako reklamu...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 4. 2017 09:41

Zájmové skupiny se prostě perou.Škodovka moc dobře ví, že to je pro Hyndai reklama "zdarma" a že i díky tomu se Hyundai zase posune.Jde také o peníze manažerů....pen=ize za servis.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 4. 2017 09:45

Když už je nevyřadili na mimořádně nízkou nabídkovou cenu a obhájí si to (že nenaruší hospodářskou soutěž, neporuší předpisy k ochraně zaměstnanců....), tak to projde. Jen aby to pak nedopadlo jako s řidičema autobusů, kraje si vybraly nabídky firem za nejnižší ceny za veřejnou dopravu, za který jim řidiči nechtěj jezdit a místo aby ty firmy odstoupily nebo to zalepily ze svýho, tak jim prachy slíbí Bohouš.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 4. 2017 09:58

Toho ***** sem prosím netahej...

Jediná možnost je vysoutěžit dopravní obslužnost znovu. To není o tom, že by kraje neměly peníze, ale proč by měly platit více, když ty firmy přesně věděly, do čeho jdou, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 4. 2017 10:02

Protože firmy uvažovaly přesně tak, jak to nastane. Že se dostanou k zakázce a když nebude na provoz, vydyndaj z kraje nějakej bakšiš navíc. Blbě nastavený zadávací podmínky, ale chápu, že v dopravě se asi moc na jiný kritéria než cenu spolehnout nedá.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 4. 2017 10:20

Kraj nemá prostor pro bakšiš u veřejné zakázky, ne?

Takže opravdu nové výběrko a tečka putík...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 4. 2017 10:22

Takhel to tady ale nefunguje, vše se musí dotovat
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 12. 4. 2017 10:23

A z čeho to asi ten kraj platí?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 4. 2017 10:24

robbert píše:Kraj nemá prostor pro bakšiš u veřejné zakázky, ne?

Takže opravdu nové výběrko a tečka putík...

Ale jo, určitě rezervy v rozpočtu má... to je něco jako vícepráce, neočekávané události, erupce na slunci ...... a tak
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 4. 2017 10:28

robbert píše:A z čeho to asi ten kraj platí?

Z dotací na dotace :-)
anonym

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 4. 2017 10:29

Vyhrálo to lepší
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 12. 4. 2017 10:35

Jako vždy. :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 4. 2017 10:45

robbert píše:Toho ***** sem prosím netahej...

Jediná možnost je vysoutěžit dopravní obslužnost znovu. To není o tom, že by kraje neměly peníze, ale proč by měly platit více, když ty firmy přesně věděly, do čeho jdou, ne?


Přesně tak, já bych to udělal tak, že bych udělal výběrko na nejnižší cenu za dopravní obslužnost a kriterium by byla i co nejvyšší možná výplata řidiče.To by byla prča.... :-D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 4. 2017 10:51

Za tu cenu konečně prodejný korejec :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků