Hjundaj Kona

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 8. 2018 15:49

Základ tvoří akumulátor s 39,2 kWh a certifikovaným dojezdem 300 kilometrů na jedno nabití. V takovém případě bychom v útrobách hledali elektromotor s výkonem 99 kW. Silnější provedení s elektromotorem o 150 kilowattech už je podstatně zajímavější. Uschovává totiž baterie s kapacitou 64 kWh, což znamená deklarovaný dojezd až 470 kilometrů. Obě varianty pojí totožný točivý moment 395 N.m.

Hyundai dává na auto záruku 5 let bez omezení ujetých km, záruku 8 let/200 000 km na akumulátory a osm let asistenční služby s celoevropskou platností. Taková nabídka nemá mezi ostatními automobilkami obdoby.

Tak to jsem zvědav na test reality. :hm
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod tycoon 5. 8. 2018 17:13

Já jsem zase zvědav na: "Tepelné čerpadlo pro efektivní vytápění a ochlazování interiéru bez snížení dojezdu". Elektromobil Hjondé zřejmě dokáže ujet i fyzikálním zákonům.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 5. 8. 2018 17:21

Taky vidim problém v tom, ze po osmi letech/200kkm budou aku spotrebovane a auto neprodejne. Kolik tak stoji nove aku? Aby se to rozpočítalo do tech 200 kkm na provozni naklady... Pripadne je mozne, ze bude lepsi auto vyhodit, takze 5Kc/km? Při bezne projektovane zivotnosti autoelektroniky 5000h to tak nejak vychazi pokud se s tim bude jezdit v prumeru cca 50...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 8. 2018 17:48

Jako vzit to na tri roky na lizacku a pak hned prodat a bylo by to zajimavy. Osobne bych se ale nevyrovnal s tim strasnym designem.

Byt stejne parametry v i30, stalo by to za zkousku. 3 roky v hyundai clovek přežije, to je jak sedet tri roky nevinne v kriminalu.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 5. 8. 2018 17:56

Zajímavé? Ztráta hodnoty za ty tři roky bude kolem půl milionu.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod pan René 5. 8. 2018 17:57

Ale ušetříš za benzín...
pan René
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 5. 8. 2018 18:22

Tak 3 lete to mozna pujde prodat dobře, ono to nebude mit moc najeto, kdo by se sral s nabijenim na delších cestách. Když si vezmu, ze bych cestou do HR 3x trcel u nabíječky a pak ještě resil, kde to v okoli apartmanu nabijet a cekal nekde v okoli... To samy z5. A cestou jsem si nejak nevšimnul, ze by byla rychlonabijecka na kazdym rohu, spis jsem si nevšimnul zadne. Na dojizdeni do práce a cukani po meste urcite ideal, az to bude za 300 s tou klimou, popřemýšlím.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 8. 2018 20:04

pan René píše:Ale ušetříš za benzín...

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 30. 11. 2018 14:31

Na elektrickou verzi dodací lhůta 9-12 měsíců.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 11. 2018 14:47

Tak o <-> byl vždycky velkej zájem že jo.... :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 12. 2018 07:28

Vcera mi prisel mail kde to ospevuji za cenovou dostupnost, tak jsme na to mrknul a vono je to za lidovej milionek, tak to je kua dostupne, to si koupi kde kdo :hm :)
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 1. 12. 2018 07:46

co sa ti nezda, rocny garaznicky zakladny plat a este ostane aj na kavu
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 12. 2018 10:56

Já vám říkal že máte kupovat v listopadu, dokud to šlo, že v prosinci to bude drahý!
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 1. 12. 2018 11:00

Takže Voša už splnil plán prodejů , tak se může zdražit.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 12. 2018 11:06

Ten člověk leží spoustě lidí dost hluboko v žaludu a ne a ne projít do travícího traktu....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků