Hyundai - Vladimír Vošický

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 7. 2017 10:03

Naopak, krásně tím vyniká, jak Hujda ve svých reklamách lže víc a víc.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 7. 2017 10:06

Tobě ta Hujda teda leží v žaludku když tím takhle žiješ.To už je psychologický problém.:-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 7. 2017 10:11

Možná bys měl začít tím, že si doplníš vzdělání v oboru, než začneš ostatním dělat psychoanalýzy. Takhle jsi akorát za kokota.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 7. 2017 10:12

Aštar napsal : Možná bys měl začít tím, že si doplníš vzdělání v oboru, než začneš ostatním dělat psychoanalýzy. Takhle jsi akorát za kokota.

:mrgreen:

Vychladni chlapče. :D
Naposledy upravil T.E.CH dne 26. 7. 2017 10:14, celkově upraveno 1
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 7. 2017 10:14

Mrzí mě to, ale je to jen jeden den, co jsem tě v jedné interní komunikaci bránil, že se z tebe v poslední době nestala intergalaktická *****. Tímto se zastáncům opačného názoru omlouvám a uznávám, že měli pravdu. V poslední době to s tebou jde těžce z kopce.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 7. 2017 10:25

Hele jako Sorry ale zamysli se nad tím k čemu je sem pořád dávat nějaké Hyundai že lže .Z mého pohledu je to už trapné a proto na to reguji a to nepřímo.Máš zpětnou vazbu a nepochopil jsi ji a předělávat tě nebudu a už v tomto na tebe reagovat taky nebudu.

A jestli tady kluci řešíte kdo jaký je interně, no potěš koště.Každý jsme nějaký a jestli jsem dle někoho intergalaktická *****, tak s tím nemohu nic udělat a hlavně to ani nemíním řešit.Není to můj problém, nikomu jsem zde nic neudělal a ani se do nikoho nenavážím.Je možné že jsem ale někdy ujel, nejsem dokonalý, možné je vše.
Tohle řeší ženské a ne chlapy.


A názor nikoli pravdu "co jsem" nikomu z Vás ani tobě neupírám.

-- 26. 7. 2017 11:32 --

Jen ještě dodám, že v tomto značně nepřátelském diskuzním módu nebudu a nechci pokračovat.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod majkom 26. 7. 2017 10:58

ty voe, tady někdo resi polopravdy/lzi v reklamách.. ale to ze také vw organizovalo kartel, podvadzalo s emisami, ted se prevalilo ze v závodech muci zamestnance a vyhraza sa im a organizuje tajnu policii, to nik neresi:) je tak fajn byt jednoduchsi:D
majkom
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 7. 2017 11:00

ano i takovi mohou u nas volit, za komancu by byli zavreni v ustavech
anonymni

Odeslat příspěvekod DaciaFan 26. 7. 2017 11:03

uz se opakujete tak nejak vsichni :hm
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 26. 7. 2017 11:56

Naprostá většina reklam je lživých nebo alespoň nadsazených a ty vás nechávají klidnými. Se vůbec divím, že to někoho vzrušuje, ale i negativní reklama je reklama a tím více se o ní píše a mluví, takže svůj účel plní na 100% a Vošický si mne ruce. Smekám před marketéry, kteří takovou reklamu vymyslí, protože není horší reklama než ta, u níž nevíte, na co vlastně byla nebo si ji spletete s reklamou na jiný výrobek.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 7. 2017 12:11

za mě třeba jsou ty auta v pohodě, ale kvůli té reklamě tu značku úplně nesnáším a nikdy bych si to nekoupil
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 7. 2017 12:18

tombas píše:Naprostá většina reklam je lživých nebo alespoň nadsazených a ty vás nechávají klidnými. Se vůbec divím, že to někoho vzrušuje, ale i negativní reklama je reklama a tím více se o ní píše a mluví, takže svůj účel plní na 100% a Vošický si mne ruce. Smekám před marketéry, kteří takovou reklamu vymyslí, protože není horší reklama než ta, u níž nevíte, na co vlastně byla nebo si ji spletete s reklamou na jiný výrobek.


I negativni reklama je reklama - to ano, ale aby negativni reklama fungovala, musi ta firma nabidnout pak neco extra, naprosto spickovy servis, sluzby apod. Jde to videt na Alze. Ta ma dlouhodobe negativne vnimanou reklamu, nicmene lidem dokaze nabidnout sortiment, doruceni ten samy den, nejpozdeji zitra apod. A pak jsou lidi ochotni to negativum prejit a prekousnout. To u Hyundai urcite neplati a pokud clovek vylozene to auto nechce, ci je mu ta reklama putna, tak proste je to pro nej docela blocker.
Na druhou stranu znamy kupil Hyundai prestoze ho ta reklama uplne stve, ale proste v ramci rozpoctu nemel alternativu toho co potreboval.
anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 7. 2017 12:29

Přesně tak.

Nějakým podvůdkem si pomůže každá automobilka, ale lhát o původu a "národnosti" auta je jiná liga.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 7. 2017 12:29

Arnie J píše:za mě třeba jsou ty auta v pohodě, ale kvůli té reklamě tu značku úplně nesnáším a nikdy bych si to nekoupil

+ milion
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 7. 2017 12:31

Já teda nevím, ale v poměru cena a kvalita je hyundai nejlepší české auto.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků