Hyundai i30 2017

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 10. 2017 10:39

Anorex píše:
_maty_ píše:V tom testu vypada octa bombasticky


To jako fakt? Ve mě to teda vyvolá úsměv a připomínku vesnickýho tuningu. Modrá ofce v kombajnu, na černých hlínách, volepená chromovýma lištičkama kolem dokola :D

jo mě se ta kombinace prostě líbí, ještě víc bych to takhle bral v klasické stříbrné metle, ale budiš :-) já rád tmavé (čau Mello) kola...
Anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 10. 2017 10:52

No vidiš tak prodej Civica za 430 a hotové, vyřízené....když máš vybráno. :mrgreen:
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 10. 2017 11:08

_maty_ píše:Tys mel 1.0 na test?

jop, benzinovej zázrak :love:
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 10. 2017 11:09

T.E.CH píše:No vidiš tak prodej Civica za 430 a hotové, vyřízené....když máš vybráno. :mrgreen:

:-P :-P :-P
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 13. 10. 2017 11:37

T.E.CH píše:Kdepák z továrny....to vypadá na vypujčení z Áček.

-- 13. 10. 2017 11:29 --

a už VW přepřahne, postupně na eshop prodeje.

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/vw-nasleduje-hyundai-zrusi-cast-dealeru-vcetne-tech-skody-auta-si-proda-i-sam/


No jde o to, že ta i30 měla natočeno jen něco přes 300km.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Devil007cz 13. 10. 2017 12:05

MELLO píše:A bude se vyrábět v KLDR.


http://www.auto.cz/sportovni-divize-hyundai-se-rozroste-o-dve-suv-110512

"Na ostrá SUV si však budeme muset ještě nějaký čas počkat, sportovní řada se nejprve bude rozrůstat jiným směrem. V příštím roce je totiž nejpravděpodobnější příjezd sportovního modelu i30 Fastback. Právě zmiňovaná SUV ale budou klíčovou součástí „enkové“ palety."

Asi tak ;)...
Ver, ze prijde fastback v podobe N rady. V nosovicich uz o tom davno vi ;)
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod speleo 13. 10. 2017 12:07

Fastback je jako kombík od i30N? Nebo nějaká obskurní polovičatá verze jako je Spaceback u Rapida?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 13. 10. 2017 12:32

anonym

Odeslat příspěvekod PavlosPM 13. 10. 2017 12:40

Měl jsem půjčený i30 kombi na Megatest, jelikož vlastním i30 kombi druhé generace, volba byla celkem snadná. Příští týden půjdu podepsat objednávku na i30 kombi, 1.4 benzín ve výbavě Style a jen doufám, že příplatkové rádio s navigací bude hrát lépe, než to základní, které má katastrofální přednes. Máte někdo prosím zkušenosti? Díky.
PavlosPM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 10. 2017 12:42

ten fastbek je my simpatyckí
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 13. 10. 2017 12:46

Ten by se mohl líbit Tomas B, kdyby tam dali ta velká kola
PavlosPM píše:Měl jsem půjčený i30 kombi na Megatest, jelikož vlastním i30 kombi druhé generace, volba byla celkem snadná. Příští týden půjdu podepsat objednávku na i30 kombi, 1.4 benzín ve výbavě Style a jen doufám, že příplatkové rádio s navigací bude hrát lépe, než to základní, které má katastrofální přednes. Máte někdo prosím zkušenosti? Díky.

Myslím, že bude stačit vytlumit dveře
anonym

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 10. 2017 13:34

v reale jsem to nevidel, ale na fotkach mi prijde ten zadek trochu divnej...navic myslim i tak maly vstupni otvor a kufr snad taky neni moc veliky
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Devil007cz 13. 10. 2017 14:09

PavlosPM píše:Měl jsem půjčený i30 kombi na Megatest, jelikož vlastním i30 kombi druhé generace, volba byla celkem snadná. Příští týden půjdu podepsat objednávku na i30 kombi, 1.4 benzín ve výbavě Style a jen doufám, že příplatkové rádio s navigací bude hrát lépe, než to základní, které má katastrofální přednes. Máte někdo prosím zkušenosti? Díky.


Hraje uplne stejne, jen mas k tomu jiny displej. Vytlumit a vymenit repro pomuze. Stejne tragicke audio je i v Tusconu.
Ono to taky dela, ze je tam jen 6 reproduktoru, takze te za zadu od usi nehrajou vysky jen basy.

-- 13. 10. 2017 15:12 --

Tomas B píše:v reale jsem to nevidel, ale na fotkach mi prijde ten zadek trochu divnej...navic myslim i tak maly vstupni otvor a kufr snad taky neni moc veliky

Ten vstupni otvor je tragicky bohuzel a velikost kufru cca o 100 litru vetsi na hatchback I30.
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod Pierr3 13. 10. 2017 14:13

PavlosPM píše:Měl jsem půjčený i30 kombi na Megatest, jelikož vlastním i30 kombi druhé generace, volba byla celkem snadná. Příští týden půjdu podepsat objednávku na i30 kombi, 1.4 benzín ve výbavě Style a jen doufám, že příplatkové rádio s navigací bude hrát lépe, než to základní, které má katastrofální přednes. Máte někdo prosím zkušenosti? Díky.


Proč si nedáš do avataru korejskou vlajku?
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 10. 2017 14:16

Devil007cz píše:
Tomas B píše:v reale jsem to nevidel, ale na fotkach mi prijde ten zadek trochu divnej...navic myslim i tak maly vstupni otvor a kufr snad taky neni moc veliky

Ten vstupni otvor je tragicky bohuzel a velikost kufru cca o 100 litru vetsi na hatchback I30.

to není liftback?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků