Kia Sorento 2015

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 12. 2. 2015 16:40

Tak pokud je možnost dovézt to auto odněkud jinud, kde ty motory mají, tak no problém. Horší je, pokud je to něco jako Mazda MPV LY, kdy se dělá jen s pravostranným řízením. To nevím, jak by se na to tady asi koukali na přihlášení :D
anonym

Odeslat příspěvekod m_tsch 12. 2. 2015 16:45

Poslali by tě pryč.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 12. 2. 2015 17:03

Stejně by mě zajímalo, kdo za to dá ty prachy, když za to může mít Mazdu CX-9 s 3,7i, Mitsubishi Outlander...
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod naviculare 12. 2. 2015 17:07

Neurotic píše:Stejně by mě zajímalo, kdo za to dá ty prachy, když za to může mít Mazdu CX-9 s 3,7i, Mitsubishi Outlander...


ten kdo bude chtit naftu, tou CX9 jaksi nedisponuje. ;)
naviculare
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 2. 2015 17:12

Kia předvedla ve čtvrtek českým novinářům novou generaci sportovního modelu Sorento


:mrgreen:
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 2. 2015 17:14

Tak CX9 stojí mega, Sorrentu v plný 1M130k, takže pokud někdo v tom neobjede za rok dvakrát zeměkouli, tak se mu to nemůže vyplatit
anonym

Odeslat příspěvekod m_tsch 12. 2. 2015 17:34

Ale může, bude to zlomek zákazníků sice....
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 12. 2. 2015 18:04

naviculare píše:
Neurotic píše:Stejně by mě zajímalo, kdo za to dá ty prachy, když za to může mít Mazdu CX-9 s 3,7i, Mitsubishi Outlander...


ten kdo bude chtit naftu, tou CX9 jaksi nedisponuje. ;)


aha takže, když budi chtít naftu tak místo Mazdy, kde není půjdu automaticky pro Kiu? :D Myslím, že by šlo najít plno jiných aut, ale pokud někdo bude chtít Kiu tak si pro ni dojde ;-)
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2015 18:10

No hlavne CX9 je asi nejstarsi auto na trhu. Hnusne, nekomfortni, nesportovni, male uvnitr, velke venku, bez vykonu, bez vybavy, s designem interieru jak Daewo Racer pred 30ti lety... ale kdyz se to nekomu libi proc ne. I tluste, bedarovite baby s mastnymi vlasy maji milence.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 12. 2. 2015 18:13

Tak CX9 je starej ford s maskou nový šestky :D Ale jako příznivci značky by mi nevadilo, ostatně i rapida si koupilo plno lidí protože šadé :D
anonym

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2015 18:18

ja nektere to fandovstvi nechapu.... jooo kdyby clovek resil "mam ferrari a chci ho zase" tam to chapu. Ale kurde resit fandovstvi k takovym sockoidnim autum jako jsou ty, co tu mame, to nechapu :)
anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 12. 2. 2015 18:26

Mazda ruls :love:
anonym

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 2. 2015 18:46

no dyt jo
anonymni

Odeslat příspěvekod m_tsch 12. 2. 2015 21:11

Někdo fandí Slavii, i když je na sestup, to je prostě přesvědčení.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 13. 2. 2015 09:30

goes píše:kura tolik stesku a stejne to nekupite a i kdybyste to sli kupovat, tak vezmete naftu
Omyl, já bych asi byl ten jeden z pěti.
To předchozí Sorento bylo ve výběru a dostalo se dost daleko, do semifinále. Samozřejmě, že benzín 2.4i. Co ho nakonec vyřadilo? Interiér a zadní lavice. Prostě ty 3 si tam nesedli dost pohodlně, čalounění bylo uděláno pro maximální komfort dvou krajních pasažérů, ten uprostřed měl smůlu.
Takže ve finále zbyla jen RAV-4 a CR-V (obě s 2.0i benzín).
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků