Přesunuto: Jaký hatchback do 300 ? - u Ceedu nás štve motor

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 24. 7. 2014 10:35

Ale garáž dobrá, co to je za dementa a že kyja s 1,4 je nejlepší jsme poznali hned na první stránce :D
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 24. 7. 2014 10:42

Tak zase nepřeceňovat - úloha byla dost snadná.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 7. 2014 10:47

k tématu - můj exG6 je nabízenej a myslím, že by byl o dost lepší volbou :D

-- 24. 7. 2014 11:48 --

Captain Slow píše:Že já sem nechodim častěji :D

"Ceed je jediné dobré auto pod 300tKč. I když to teda má motor z roku raz dva, který to auto sotva utáhne. Ale všechny ostatní značky jsou hrozný šit, říkali to samí odborníci, teda kromě těch, co říkali něco jiného, ale ti tomu nerozumí."

To je fakt na facku

anebo na Trvalý BAN :D :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 24. 7. 2014 10:49

Ono pokud ti jde o auto s lepší než podprůměrnou dynamikou, tak je těch lepších voleb docela dost :D
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 7. 2014 10:56

do 300k moc ne ... imho ten Ceed je dobrý za ty prachy, ale je nutné se smířit, že to nepojede
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 24. 7. 2014 10:59

Imho tu padly z dynamickýho hlediska mnohem menší zla ve srovnatelný nebo lepší kvalitě - jen namátkou Megane 1,6, Focus 1,6, Leon 1,2 TSI, dokonce i korejci s 1,6, ale když on prostě chtěl potvrdit, že si vybral nejlíp a nějak to nevyšlo...
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod D1.8T 24. 7. 2014 11:08

Ceed super, ale s 1.4 ani za pytel sušených čůráků.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FastCar 24. 7. 2014 11:41

Tady někdo pořád nechápe, že nejde o to, aby to auto jelo rychle. Ale co se dá čekat od lidí, kteří agresivně reagují na jiný názor a ti zdatnější se vzmůžou na 3 slova, kde jedno je *****. To jen ukazuje, co je tady za trotla. Mladý kokůtek nebo starý tupý buran. Fakt škoda slov se tady bavit. Účel nesplnilo, pobavilo aspoň trošku. Ikdyž zjištění, že na tomto foru je to kdejaký hňup není nové, je to všeobecně známo.
FastCar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 24. 7. 2014 11:45

Jasně uďo.
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod D1.8T 24. 7. 2014 11:57

Jsem přesvědčenej, že ceed s 1.4 bude dostatečně motorizovanej pro 90% řidičů. I si dokážu představit, že si ho s výhradama koupí dalších 9,9% z finančních důvodů, ale pořád mi uniká, proč z toho dělat takovou show.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 24. 7. 2014 12:09

Podle mě přestřelený procenta, ale minimálně pro každého druhého řidiče to opravdu stačit bude a tak další čtvrtina to překousne kvůli penězům.
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 7. 2014 12:09

Kurt Heimreich píše:Imho tu padly z dynamickýho hlediska mnohem menší zla ve srovnatelný nebo lepší kvalitě - jen namátkou Megane 1,6, Focus 1,6, Leon 1,2 TSI, dokonce i korejci s 1,6, ale když on prostě chtěl potvrdit, že si vybral nejlíp a nějak to nevyšlo...

řek bych ale, že žádný z těch aut nebude mít takovou výbavu, pokud finanční limit je 300k a ani o chlup víc
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 24. 7. 2014 12:24

FastCar píše:Ten motor u Ceedu mě fakt štve :/ Tady se korejci vůbec nepochlapili. Relativně bídně to jede a ještě žere.


FastCar píše:Tady někdo pořád nechápe, že nejde o to, aby to auto jelo rychle.


FastCar píše:To jen ukazuje, co je tady za trotla.


Bez komentáře. :D
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 24. 7. 2014 12:24

Arnie: Koukals na tu výbavu (mluvil o Anniversary)? Mechanická klima, palubní počítač, mlhovky, přední okna a zrcátka v elektrice, povinné esp, centrál, žádná hitparáda. Třeba ten Leon TSI má výbavu plusminus stejnou, podle mě lepší vnitřek i motor a za 300 po slevě by mohl být i s příplatkem za tempomat, kterej ten ceed nemá... Případně lehce nad 300 za s paketem tempomat/parkovací senzory. A to jen namátkou, protože ceník Leonu mi leží na stole a na ostatní jsem línej koukat, ale pochybuju, že to bude horší. Spíš bych se vsadil, že Rencek na tom bude líp a Focus taky nebude hůř. On ten mýtus o levných korejcích platil ještě tak před čtyřmi roky, kdy jsem kupoval auto naposled, ale teď už je to opravdu jen mýtus.
Naposledy upravil Kurt Heimreich dne 24. 7. 2014 12:27, celkově upraveno 1
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 24. 7. 2014 12:26

Ten Leon je jednoznačně lepší volba, snad ve všem je lepší a cena +/- podobná. Ale co, kdo chce kam...
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků