Kia vs Hyundai

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bubu2 15. 3. 2014 16:35

Zdravím.
Koukala jsem po Kia Venga nebo Hyundai iX20. Chápu, že jsou to v podstatě identická auta, ale k jakému byste se raději přiklonili. A má cenu uvažovat nad motorem 1.6 benzin.
bubu2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 15. 3. 2014 16:43

Prašť jako uhoď. Obě na prd.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubu2 15. 3. 2014 16:54

A proč na prd?
bubu2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rewi 15. 3. 2014 17:09

predsudky, nic vic
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod gewehr 15. 3. 2014 17:10

rozhodnut sa treba podla toho co sa ti paci, technicky je to jedno
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 15. 3. 2014 17:11

Když už bych musel trpět tak iX20.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 15. 3. 2014 17:11

Vyjádřil bych to méně expresivně než kolega spitfire, ale souhlasím, Vengu ani ix20 nepokládám za dobrou volbu. Jsou to ještě Korejci "staré školy", u kterých se naladění podvozku a řízení nevyrovnalo evropské konkurenci a prý (to mám jen z doslechu) ani kvalita není nic moc.

Určitě bych se raději podíval po konkurenci, např. Fiatu 500L, Fordu B-Max, Opelu Meriva nebo Citroënu C3 Picasso. Fiat je zajímavý designem a je uvnitř až neuvěřitelně prostorný, Ford má skvělé motory Ecoboost a zajímavě řešené dveře bez středních sloupků. A Citroën je taky pěkný a dá se koupit velmi výhodně.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewi 15. 3. 2014 17:20

Podle meho nazoru neni v poradku, ze nekdo pise o udajne stare korejske skole a v dalsim radku doporuci c3. Rikam, predsudky, nic vic :-)
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K86 15. 3. 2014 17:22

Rewi: tak porad neco ty a nemel hubou!

C3P je daleko lepsi volba jak vyse zmineni korejci. Kvalita interieru, naladeni podvozku, obladani auta je porad jeste u evropskych automobilek na daleko lepsi urovni nez korejci.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 15. 3. 2014 17:22

Určitě bych se podival na Peugeot 2008.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janowo 15. 3. 2014 17:44

Dobrý den,sám vlastním F500L a s kamarádem,který vlastní ix20 jsme si auta na chvilku vyměnili.Nakonec jsem byl rád,že mám fiata.Korejec ruzně vrzal a asi nejhorší byla převodovka
janowo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 3. 2014 17:48

K86 píše:Rewi: tak porad neco ty a nemel hubou!


Správně
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 15. 3. 2014 18:35

rewi píše:Podle meho nazoru neni v poradku, ze nekdo pise o udajne stare korejske skole a v dalsim radku doporuci c3. Rikam, predsudky, nic vic :-)

V době kdy Citroën nabízel hydropneumatické pérování, kotoučové brzdy a (polo)automatické převodovky, tak se Korejci snažili nanejvýš křížením metodou pokus - omyl získat výkonnějšího osla, který unesl vědro s vodou ze studny o kilometr dál, než zdechl... ;-)
Ta desetiletí zkušeností a know-how jsou na evropských (a amerických) autech prostě pořád vidět...

K86, janowo: +1

miromen4 píše:Určitě bych se podival na Peugeot 2008.

To je dobrá myšlenka. :tleskani
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubu2 15. 3. 2014 20:16

Děkuji za tipy na další vozy. Jaké je však finanční srovnání. Podle mého jsou výrazně dražší :-(
bubu2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 15. 3. 2014 20:21

Hoši, abyste se z toho odporu ke korejcům jednou neposrali. By mě zajímalo, kdo má doma něco od samsungu například.
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků