Hyundai i30 2017

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 12. 2018 09:03

i30 best of czech skála edišn 8-D
fiatí 1.4 940A2000
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 12. 2018 09:28

No dá se to po zveřejnění cen Scalákové očekávat. Bude to boj...hlavně cenovej.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 12. 2018 09:47

To jo, ale jen na jedný straně :D škodovka si nějaký ceny nastaví a řešit to dál nebude, není krize jako v době uvedení rapidu a lidi ji koupí i bez vyzkoušení. Kdyby to dali moc levně, lidi by si to víc kupovali a oni nemají kde vyrábět. Ve výsledku by vydělali možná stejně, ale měli by s tím víc práce :nenapadne
fiatí 1.4 940A2000
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 12. 2018 10:40

Jasný, ale segment živnostníků a neičařů je také důležitý.Ale já jen spekuluji, třeba to tak není a je mi to vlastně jedno. V každém případě, je to dobré pro zákazniky, pokud to tak bude.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 12. 2018 11:08

Tak on en-lajn rychlý záda v automatu stojí 624 tisíc, což není žádná láce, hatchback zmizel, tak uvidíme.
fiatí 1.4 940A2000
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 12. 2018 11:12

Tak ty přeplněna parkoviškě nejsou jen o i30 a H, už nema kde pomalu skladovat, ale přesny duvod zatim neznam.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 12. 2018 11:55

Skladují všichni....

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 12. 2018 12:04

Jasně všichni tak, že nemaji kde davat vyrobena auta.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 8. 12. 2018 10:31

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/zena-najela-s-hyundai-pres-1-6-milionu-kilometru-behem-pouhych-peti-let/

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 12. 2018 14:09

miromen4 píše:Tak ty přeplněna parkoviškě nejsou jen o i30 a H, už nema kde pomalu skladovat, ale přesny duvod zatim neznam.

Takže duvodem jsou dily ze kterych se auta skladaji. Ruzni dodavatele maji odstavky takže se jede na sklad/parkoviště. Letos respektive přišti rok těch odstavek bude vic proto jim letos parkoviště praskaji vic ve švech než jine roky.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 25. 12. 2018 13:38

https://www.autorevue.cz/test-hyundai-i ... bat#part=1

No ten test tedy jako nic moc....

Tohle mne zaujalo :

Udávaná spotřeba je 5,6 litru na 100 km. Dostal jsem se na ni jenom jednou, na trase Praha - Kutná Hora a průměrné rychlosti okolo 110 km/h. V takovém klidném, plavném režimu je tedy reálná.

:D

A v diskuzi nablito....

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 12. 2018 13:47

Jak jinak.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod T.E.CH 25. 12. 2018 13:50

No víc než bych čekal....

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 12. 2018 13:54

Mě už nic nepřekvapí.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Dix_ 25. 12. 2018 14:09

T.E.CH píše:https://www.autorevue.cz/test-hyundai-i30-fastback-14-t-gdi-ma-se-octavia-bat#part=1

No ten test tedy jako nic moc....

Tohle mne zaujalo :

Udávaná spotřeba je 5,6 litru na 100 km. Dostal jsem se na ni jenom jednou, na trase Praha - Kutná Hora a průměrné rychlosti okolo 110 km/h. V takovém klidném, plavném režimu je tedy reálná.

:D

A v diskuzi nablito....

Jsem se Ceedem v HB měl 6.7 a to byl klidný plavný režim.5.7 leda tak papírově,ale reálně ne.
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka