Hyundai - Vladimír Vošický

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Petrs77 17. 2. 2018 20:04

Kdyz to bude auto do výroby přes konfigurátor, tak to bude vyrobené na zakázku a odstoupit nemůžeš. Pokud skladovka, tak to bude něco jako specifikace objednávky, na jejímž základě za tebou přijede obchoďák a podepises to s ním, takže odstoupit taky nepůjde. Nebo vymyslí ještě něco jiného.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 2. 2018 20:09

Na vec vytvorenou na zakazku se odstoupeni taky vztahuje. Jen na vec upravenou na miru jenze pokud konfiguraci nabizis neni to uprava na miru. To by bylo kdyby ti udelali barvu ktera nebi v bezne nabidce a zcela ojedinele by ti to udelali.

Ten podpis skrt obchodaka je to slozite. Mohlo by jit o pbchazeni zakona. Stejne jako je neplatne u rahopu co ma vydejni kisto ze objednas pres net ale smlouvu jakoze uzavrou az na vydejnim miste

Jednoduse receno v soucasne dobe je mozno odstoupit u auta. Zda se v budoucnu zmeni legislativa je mozne.
anonymni

Odeslat příspěvekod Petrs77 17. 2. 2018 20:17

Máš nějaké bližší info k tomu prvnímu? Nějaký judikat apod? Ne že bych to potřeboval, ale docela by mě to zajímalo, já bych řekl že konfigurace je úprava na míru.

A ten druhý důvod - jasně, že by to nesmělo být tak okatě, ale může se pod tu schůzku schovat nabídka dalších služeb (pojištění), konzultace té poptávky, doporučení na úpravy...
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 2. 2018 20:24

Nemam a je mi to jedno vo si myslis. Proste pokud neco nabizis pak to neni uprava na miru. Uprava na miru je to co bezne nenabizis.

Pokud prodavas latku po metrech a objednam si metr a ty to strihnws neni to uprava na miru. To by bylo kdybychom se vyjimecne domluvili na pul metru. Apod.

Takze pokud vyrabis vec a ta ma ruzne kombinace neni to nic na miru jen to co delas bezne.
anonymni

Odeslat příspěvekod Petrs77 17. 2. 2018 20:42

Tak jsem si něco nastudoval a máš pravdu. Nicméně Vosicky by se s tebou určitě hádal dál a dostalo se to až k soudu, takže by k tomuto alespoň byl nějaký precedens :)
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 2. 2018 20:47

Delam v tom 10 let tak neco vim
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 2. 2018 21:03

Goes zase goesuje.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 18. 2. 2018 20:49

Já bych viděl vzor v Alze, ta už auta v nabídce nějakej pátek má a požešený je to větou "Beru na vědomí, že smlouva bude uzavřena až podpisem předávacího protokolu na vybrané prodejně.". U jiných prodejců to nebude jiný, jen místo prodejny bude odběrný místo nebo předání od prodejce.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 2. 2018 21:01

To je presne obchazeni zakona ktere coi tresta. Nekteri jsou zvykli na pokuty

-- 18. 2. 2018 21:02 --

To je presne obchazeni zakona ktere coi tresta. Nekteri jsou zvykli na pokuty
anonymni

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 18. 2. 2018 21:15

Tak Alza už má u ČOI věrnostní kartu ne? Protože tam je každý svátek kdy mají být zavřené prodejny.:D

Jinak všichni tvrdí, že auto je spotřebák, tak nevidím důvod proč by měl být rozdíl jestli kupuji boty za 3 tis. nebo auto za 300 tis.Kč.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 2. 2018 21:17

Za 300tis je pekna Hyundai uz, Škodovka jen ojeta a v horsi vybave
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 18. 2. 2018 21:17

Já taky nevidím žádný důvod, proč by to mělo být jinak. Ale bude. Za to dám ruku do ohně. Na autech stojí ekonomiky, pokud se na tom nic nezmění, tak se automobilkám půjde na ruku.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2018 21:48

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 18. 2. 2018 21:58

Koleckobetonucimalty píše:Tak Alza už má u ČOI věrnostní kartu ne? Protože tam je každý svátek kdy mají být zavřené prodejny.:D


O věrnostní kartě jsem zatím neslyšel, u nás jedeme, od doby co zrušili systém pokut 3+1 zdarma, na paušál a je to celkem práce bez stresu.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 19. 2. 2018 09:04

Moucha píše:Za 300tis je pekna Hyundai uz, Škodovka jen ojeta a v horsi vybave

Za 300 není ani Hyundai pěkné, natož cokoliv jiného. Možná krom Dacie.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků