Kvalita výstupu Galaxy S7 (Exynos)

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod -SGS7- 24. 3. 2017 19:50

Zdravím,
nemá někdo ze zdejších audiofilů zkušenosti s audiovýstupem Galaxy S7 s exynosem? Četl jsem spoustu recenzí, ale většinou se liší, někdo vykládá, že je hrozný, někdo chválí, na headfi jsem pročetl pár stránek a došlo se k tomu, že špatně hraje ta americká verze s jiným procesorem a ta evropská by měla hrát super...může někdo potvrdit/vyvrátit?
-SGS7-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 24. 3. 2017 23:14

tie rozdielne názory asi súvisia s funkciou UHQ upscaler ktorá v zapnutom stave nejako mení zvuk,či k lepšiemu alebo horšiemu neviem nepočul som
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod -SGS7- 25. 3. 2017 11:18

No, ono podle headfi by měl americký model využívat DAC od qualcommu a evropská verze má mít nějaký vlastní, teď nevím jestli wolfson nebo cirrus logic, ale to je asi vedlejší... jde o to, že mám momentálně iPhone SE, sluchátka asi za 4 tisíce a nerad bych šel s kvalitou dolů při přechodu na nový model a zároveň nerad bych se přesouval na MP3 přehrávač, to je pro mě úplně mimo z pohledu různých služeb (spotify, youtube...), stahovat MP3 už fakt nechci.
-SGS7-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patejrik 25. 3. 2017 16:41

Mám Evropskou verzi S7 Edge a přijde mi, že na Sony za 8k hraje dost slušně. Samozřejmě vypnuto UHD vylepšení zvuku. Myslím, že není problém si hudbu nahrát na flešku, dojít do prodejny, požádat o OTG kabel a vyzkoušet :-)
patejrik
Junior

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 25. 3. 2017 17:16

Taky mam Evropskou verzi S7 Edge a vystup je velmi slusny, dap bych resil az u nejakej vyssich kategorii sluchatek 400$+.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků