kvalitni dual sim dostupný na českém trhu?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod neja 8. 5. 2013 20:44

Pátrám po lepší telefonu s možností dual sim a Androidem,pro běžné užívání.Nemůžu se zbavit dojmu, že nabídka je tu nic moc...
neja
Junior

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 8. 5. 2013 20:53

Přečti si pravidla (viz. horní oranžový rámeček).

Jinak poměrně dobře vybavený dual-sim se mi zdá Galaxy S Duos

Hlavně si ale doplnit ostatní parametry, jinak ti to moderátor zamkne. :)
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod neja 8. 5. 2013 21:31

vzhledem k tomu, že dosud mám telefon,který umi jen telefonovat a posílat sms, a není to ani dotykový ani smart. tak nevím co vše žádat, jsem netechnický typ, tak bych chtěla telefon, který bude co nejméně poruchový.
procházím různé recenze a stále mám pocit že je tu díra, že by mohl existovat dual, který bude mít třeba amoled, aspoň android 4.1 použitelnou GPSku, wifi , vel.alespoň 4 palce.Srovnávání v katalogu jsem provedla a nejsem s ním spokojená, jelikož katalog na těchto stránkách uvádí že tento typ kpnkrétně(SG duos) se ještě neprodává, tak nevím nakolik z toho čerpat...
Hledám už měsíce a díky tomu mi v hlavě kolují termíny jako dvoujádrový procesor a akcelerátor grafiky aniž bych vůbec věděla co to je...
V hledáčku mám právě tento typ tedy SG duos, ale v mnoha recenzích o něm píší že nic moc z hlediska výkonu a vybavení, srovnávala jsem ho ještě s Alcatel OT997, tam mě trochu odrazuje výrobce, stejně jako podobné typy z této země.
další věc je, že mé současné simky jsou velikosti mini a nemohu si je nechat zmenšit, jelikož jedna je služební.Typy, které jsou dál než OT 997D mají myslím velikost mikro..
neja
Junior

Odeslat příspěvekod Spaidy96 8. 5. 2013 21:34

tak jedině něco z číny na www.levnesmartphony.cz toho najdeš dosť.
Spaidy96
Junior

Odeslat příspěvekod Lembi 8. 5. 2013 21:46

Gigabyte Rio, Maya, Prestigio 4055, 4322,4500, Alcatel 992, 997, a nebo nějakej z číny, ale myslim, že i tady z těch se dá vybrat :)
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neja 8. 5. 2013 21:52

Jaká je pravděpodobnost, že to co je o čínských napsáno bude také tak fungovat?
jsou levne smartphony český trh?
neja
Junior

Odeslat příspěvekod Lembi 8. 5. 2013 22:24

Jak u kterých značek, u těch uplně "no name" si jistá být nemůžeš, ale u těch větších -ZTE, Huawei, Zopo... tam je to celkem v pohodě
A Levnesmartphony.cz nejsou česká distribuce, vozí telefony z číny
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 9. 5. 2013 18:31

Záleží na kusu no, ale pokud nechceš riskovat, tak vem buď ten Samsung Galaxy S Duos co jsem psal já, nebo to vem z toho Levnesmartphony a tam si nějaký najdi, poskytují na mobil 1 rok záruku a dokonce pokud ti nesedne ho můžeš do 14 dnů vrátit, což by nebylo ideální, pokud by jsi to bral přímo na svoje triko z číny.
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 9. 5. 2013 18:44

Na levnesmartphony se zvysoka vyprdni.pokud už tak ber rovnou odtamtud odkud tě ten zloděj chce oholit s jeho UFO cenama,neboli od zdroje odkud si necha posilat on - 10 smartů a kluci činští mu poskytnou i obrazky atd aniž by jeden jedinej měl na skladě fyzicky,plus pořeši věc objednavka - zaplaceno u něj ale posilaji tobě kterej platiš jinou cenu ,absolutně jinou.Za jeho cenu co ma na svojich strankach maš misto jednoho dva mobily pokud zvoliš individualni dovoz a to i s cenou za dopravu do 4 dnů s dhl a to mluvi za vše.Protože potom tě zaruja až tolik netankuje kterou on a to jenom možná pokud se budu bavit o realnem stavu poskytuje.Osobně nevěřim nikomu kdo spamuje fora a nema ani na reklamu.Jinak vyběr je velkej a jde najit zajimavý kusy ale neminim jim dělat reklamu.ani činanům :-D
Samozřejmě pokud se ptaš tady misto na androidforum jsi mimo
Pro srovnani ZTE V970 stoji něco přes 110 dolarů..Sorry ale zaplatit přeposilatelovi 4500 bych byl na hlavu.
Naposledy upravil ooooooooooo dne 9. 5. 2013 18:53, celkově upraveno 1
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 9. 5. 2013 18:51

Představ si situaci, kdy si objednáš mobil z číny, přijde ti a nepůjde nastartovat (a jako že se to stává i renomovaným výrobcům)? Kolik stojí doprava zpět do číny? ..Jestli se s tebou budou ochotni vůbec bavit o nějaké reklamaci ;-]
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 9. 5. 2013 18:55

Klid Leeroyi maš smůu viz můj editovany přispěvek.pokud nemaš na reklamu tak smůla.Jo a kolik to stojí?Dvě stě.Co maš tam dál?Jo a bavit se budou vím o tom k tvý smů¨le daleko víc než ty.Obdoba Wholesale?No budiž ale tlačiš moc na pilu a mystifikuješ lidi s tim že spolehaš na to že se v tom nikdo nevyzná.
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 9. 5. 2013 19:00

Máte úplnou pravdu. Všechno dnes telefonuje úplně stejně, všechno umí hudbu, filmy, navigaci i fotit. Ovšem rozdíl je hlavně v kvalitě materiálu, určitě bych zohlednil velikost baterie a rozhodně velikost displeje. Proč? Čím menší, tím větší peklo při psaní, protože je titěrná klávesnice.

A co toto...?
LG Optimus L5 II Dual

Je to dvouSimková verze klasického modelu Optimus L5 II.
- Má velký 4" a vysoce svítivý displej IPS
- paměť má 4gb, což na hudbu třeba není moc, ale paměťová karta to kompenzuje
- poslední verze systému Android 4.1
- dostatečný fotoaparát, což dnes považuji za průměr = 5mpx
- velká baterie s kapacitou 1700mAh

Já osobně bych sáhnul spíše po černé barvě se stříbrnými zády. Ale má být k dispozici i dámská bílá... A cena prý 5500 nebo tak nějak okolo.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 9. 5. 2013 19:23

Velka baterie no nevím a velky display už vůbec ne...Velka baterie je řekněme lenovo p770 3500 baterka,4.5 display - qhd a samozřejmě IPS,nic moc ale oproti zminovanym modelům stačí,
RAM 1GB / ROM : 4GB eMMC zdůřaznil bych to RAM protože RAM a ROM si evidentně plete 99 procent lidí ,OTG což oceni lidi kteři připojuji periferie a tim nemyslim klasiku jenom - ala myš a klavesnici ale i věci trochu sofistikvanější.Něco přes 4000 korun finalni cena.
Ten optimus ma 480 × 800, 233 DPI,lenovo ma 960 x 540 rozlišeni a mimo jine dual camera.Myslim si že je lepší volba.
Jinak na levmesmartphony jsem kapku zatiženej :-),za prve nenapadny spamming což nepovažuji za fer a za druhe řešil jsem par modelů jejichž firmware měl v prvni revizi mouchy - samozřejmě lidi co si nakoupi tam se nedočkali ani reklamace ani odpovědi.Mrtvý brouk.Přitom to byla otazka nahozeni druhe revize,popřipadě alternativni ROMKY ale evidentně to bylo lepši nechat vyhnit,vždyt ono to nějak dopadne...
Naposledy upravil ooooooooooo dne 9. 5. 2013 19:43, celkově upraveno 1
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 9. 5. 2013 19:36

ooooooooooo píše:Klid Leeroyi maš smůu viz můj editovany přispěvek.pokud nemaš na reklamu tak smůla.Jo a kolik to stojí?Dvě stě.Co maš tam dál?Jo a bavit se budou vím o tom k tvý smů¨le daleko víc než ty.Obdoba Wholesale?No budiž ale tlačiš moc na pilu a mystifikuješ lidi s tim že spolehaš na to že se v tom nikdo nevyzná.

Hele, já ten shop do dneška neznal, ani jsem s ním první nepřišel, navíc jsem to ani nijak zakladateli témata nevnucoval, pořád si stojím za tím vzít S Duos od Samsungu. Pouze jsem reflektoval to, že ten eshop nabízí nějakou tu záruku pro lidi, co nemají žaludek si objednávat telefon přímo z číny na svoje triko. Ale zase souhlasím s tebou, že risk = ušetřené peníze :) Ale nezapomeň zase ty, že to není pro každého a někdo si klidně připlatí.
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod neja 9. 5. 2013 19:40

LG ve formě Duos jsem tedy nanašla ani ve srovnávači ani ve zboží. Do Číny se mi právě moc nechce ani přímo ani zprostředkovaně. když by bylo za co, připlatila bych si za kvalitnější nebo spolehlivější...A není na obzoru třeba něco dál po SG Duos, že by se třeba vyplatilo chvíli počkat?
neja
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků