S. Galaxy A3 2016, S. Galaxy J5 (2016) nebo LG X Power?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Diabreta 12. 3. 2017 20:27

Dobrý den,
nyní mám Samsung Galaxy S3 mini (122 × 63 × 9,9 mm, 112 g, displej 4''), který přestává fungovat. Potřebuji vybrat nový. V ideálním případě podobně malý, ale předpokládám, že takové už se asi nedělají.

Telefon kromě volání a SMS používám pro fotografování, surfování po internetu, psaní e-mailů a pak také jako navigaci v autě. Využívám různé aplikace (počasí, slovníky, výukové ap., Skype). Hry nehraji.

Telefon neměním často, takže potřebuji, aby vydržel zase tak ty 4 roky. Z toho důvodu chci, aby telefon uměl i LTE.

Cena by měla být do 4000 až 5000 Kč, úplné maximum 5500 Kč. Zatím jsem našla tyto tři telefony a nevím, který z nich vybrat: Samsung Galaxy A3 (2016), Samsung Galaxy J5 (2016), LG X Power.

Původně se mi nejvíc líbil Galaxy A3, ale v hodnoceních jsem si přečetla, že rozlišení displeje není moc kvalitní. Přítel má LG G3, který dělá nádherné fotky, ale bohužel je pro mne moc drahý a také velký. Takže jsem do výběru zařadila i LG X Power, který je levnější. Co se týče telefonů, moc se v nich nevyznám, tak nevím, jestli hledat i u dalších výrobců: Huawei, Honor, Xiaomi, Prestigio nebo něco podobného? Jsou kvalitní? Děkuji předem za rady.
Diabreta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lordweb24 12. 3. 2017 23:15

Zkuste se podívat na Xiaomi REDMI 3S global ve verzi 3/32Gb. Třeba bude vyhovovat. Výdrž baterie 3 dny běžného používání. Je to dual SIM nebo místo druhé SIM lze vložit paměťovou kartu. Telefon má otisk prstu, LTE. A celkově za tu cenu si myslím že dobrý....
lordweb24
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků